19:00 San Bernardino Coyotes - Nova Southeastern Sharks
19:00 Zalgiris - Milan
19:00 Zlin - Chomutov
19:00 TVB Stuttgart - BHC
19:00 Denver Pioneers - Massachusetts Minutemen
19:00 Dinamo Zagreb - Cibona
19:00 Al Nasr Dubai - Hatta
19:00 Emirates Club - Bani Yas
19:00 Stoja - Podstrana
19:00 Bjorkloven - Djurgarden
19:00 Karlskoga - Sodertalje
19:00 Leksand - Frolunda
19:00 Linkoeping - Skelleftea
19:00 Valencia (W) - Avenida (W)
19:00 Konjice (W) - Domel Skofja Loka (W)
19:10 Murkel Velasco - Matias Soto
19:15 Salzburg - Bolzano
19:15 Pinoke - Polo
19:15 Gorica - Kvarner
19:20 Krawietz / Puetz - Krajicek / Dodig
19:30 Shahrdari Gorgan - Al Shorta
19:30 Schwenninger - Straubing Tigers
19:30 Stalowa Wola - Sandecja
19:40 Pedro Sakamoto - Orlando Luz
20:00 Ritten Sport - Wipptal Broncos
20:00 Briancon - Anglet
20:00 FTC Budapest - Vasas
20:00 Premier League
20:00 GV San Jose - Always Ready
20:00 Fribourg - PV Lugano
20:05 Baltimore - LA Angels
20:05 Philadelphia - Atlanta
20:10 Goldhoff / Trotter - Seggerman / Trhac
20:10 Elena Rybakina (W) - Victoria Azarenka (W)
20:15 Jadran Split - ????-???????
20:30 Baskonia - Anadolu Efes
20:30 Bayern Munich - Barcelona
20:30 Partizan - Olympiacos
20:30 Cortina - Salzburg II
20:30 Chamonix - Gap
20:30 Katowice - Barkom-Kazhany
20:30 Moghayer Al Sarhan - Shabab Al-Aqaba
20:30 Carrarese - Perugia
20:45 Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators
20:45 Wisla Plock - PSG
20:45 Catania - Giugliano
20:45 Fermana - Rimini
20:45 Gubbio - Torres
20:45 Padova - Pergolettese
20:45 Vis Pesaro - Lucchese
20:55 Sigouin / Kiger - Lock / Statham
21:00 ASVEL - AS Monaco
21:00 PSG (W) - Haecken (W)
21:00 Castleford Tigers - Leeds Rhinos
21:00 Stade Montois - Brive
21:00 Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos
21:05 Aidan Mayo - Tomas Barrios
21:05 Zeballos / Arias - Couacaud / Blancaneaux
21:10 Chi White Sox - Detroit
21:10 Cincinnati - Washington
21:10 Houston - NY Yankees
21:10 Kansas City - Minnesota
21:10 LA Dodgers - Saint-Louis
21:10 Miami - Pittsburgh
21:10 San Diego - San Francisco
21:10 Tampa Bay - Toronto
22:00 Boston Terriers - RIT Tigers
22:00 Audax Italiano - Coquimbo Unido
22:00 Brazil U17 (W) - Colombia U17 (W)
22:05 Huesler / Bellier - Pichler / Soto
22:10 Camilo Ugo Carabelli - Daniel Cukierman
22:30 Kadhe A./Nedunchezhiyan J. - N.Cacic/D.Molchanov
22:30 Pospisil / Verdugo - Kaliyanda Poonacha / Bollipalli
22:30 Maine Black Bears - Cornell Big Red
23:00 KACM - HUSA
23:00 Maghreb de Fes - Ittihad Tanger
23:00 Cincinnati 2 - NY Red Bulls II
23:00 MODUS Super Series
23:30 Pato Basquete - Corinthians
23:30 Blumenau (W) - Ituano (W)
23:40 Collarini / Olivo - Luz / Demoliner
00:00 Coritiba - Maringa
00:00 Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves
00:00 North Bay Battalion - Kingston Frontenacs
00:00 Rosario Central - Barracas Central
00:00 College Park Skyhawks - Maine Celtics
00:00 Grand Rapids Gold - Cleveland Charge
00:00 Obras - Platense
00:00 Chicago Fire II - Philadelphia II
00:00 Florida - NY Islanders
00:00 Montreal - Philadelphia
00:00 Ottawa - Chicago
00:00 Pittsburgh - Columbus
00:00 Toronto - Washington
00:05 Carlos Alcaraz - Grigor Dimitrov
00:05 Saginaw Spirit - Owen Sound Attack
00:07 Soo Greyhounds - Guelph Storm
00:09 Arizona Wildcats - Clemson Tigers
00:15 Switzerland - USA
00:15 USA - Morocco
00:30 Atlanta - Boston
00:30 Athletic MG - Pouso Alegre
00:30 Crown Legacy - Atlanta Utd II
00:30 Carolina - Detroit
00:30 Deportivo Tachira - Metropolitanos
00:30 O`Higgins - Deportes Iquique
00:30 Paraguay U17 (W) - Ecuador U17 (W)
00:30 Charlotte Independence - Spokane Velocity
00:35 Texas - Chi Cubs
00:39 Connecticut Huskies - San Diego Aztecs
01:00 New Orleans - Milwaukee
01:00 Mpetshi Perricard - Roberto Cid
01:00 Instituto - Argentinos Juniors
01:00 Oklahoma City Blue - Texas Legends
01:00 Houston Dynamo 2 - Austin II
01:00 Flamengo - Sao Paulo
01:00 Minnesota - San Jose
01:00 Saint-Louis - Calgary
01:00 Winnipeg - Vegas
01:00 Blooming - Aurora
01:00 LDU Quito - Imbabura
01:00 New Zealand (W) - England (W)
01:30 Minnesota Golden Gophers - Nebraska-Omaha Mavericks
01:35 Palmeiras - Novorizontino
01:35 Ekaterina Alexandrova (W) - Danielle Collins (W)
02:00 Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders
02:00 Alianza Lima - Los Chankas
02:00 La Union - Boca Juniors
02:00 Colorado - Rangers
02:00 Edmonton - Los Angeles
02:05 Atletico Morelia - Venados
02:30 Alexis Galarneau - James Duckworth
02:39 North Carolina Tar Heels - Alabama Crimson Tide
03:00 Morocco - Salvador
03:00 Salvador - Switzerland
03:00 Ontario Clippers - G League Ignite
03:00 Arizona - Nashville
03:00 Seattle Kraken - Anaheim
03:00 Vancouver - Dallas
03:00 WTT Champions Incheon
03:07 Oakland - Cleveland
03:09 Illinois Fighting Illini - Iowa Cyclones
03:10 Arizona - Colorado
03:10 Seattle - Boston
04:00 Eastern Lions - Beaumaris
04:00 Monterrey (W) - Tijuana (W)
04:05 Dorados - Atlante
06:00 Aktobe - Burevestnik Almaty
06:00 Cathay Life (W) - Taipower (W)
06:00 Rally Kenya
06:05 Rabbitohs - Bulldogs
06:20 North Melbourne - Carlton Blues
07:00 Adelaide United (W) - Newcastle Jets (W)
07:00 Boeun Sangmu (W) - Incheon Hyundai Steel (W)
07:05 Crusaders - Chiefs
07:15 Asian Cup
08:00 Taiyuan (W) - Chunghua Telecom (W)
08:30 Challenger Series
08:30 Hero Indian Open
08:30 Formula E, Tokyo
08:30 Zhaiyk - Zhetysu-Zhastar
08:30 Aldier - Kara Balta
08:30 WTT Youth Contender Beirut
09:00 Glenorchy Knights - Taroona
09:20 Fremantle - Adelaide Crows
09:35 Waratahs - Rebels
09:45 Adelaide United - Western United
10:00 Olympie Brezova - Hrebec
10:00 Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - R.Jebavy/P.Oswald
10:00 Federico Coria - Filip Krajinovic
10:00 Joao Sousa - Nikolas Sanchez Izquierdo
10:00 Nikiloz Basilashvili - Corentin Moutet
10:00 Broncos - Cowboys
10:00 Spain Masters
10:00 Hanam City - Chungnam Athletic
10:00 Taiwan Beer - Bank of Taiwan
10:00 Hwacheon (W) - Sejong Sportstoto (W)
10:00 Seoul (W) - Gyeongju (W)
10:00 Suwon (W) - Changnyeong (W)
10:00 Feeder Otocec
10:15 Admira Prague - Loko Vltavin
10:15 Meteor - Slany
10:15 Neratovice-Byskovice - Chomutov
10:15 Ujezd Praha 4 - Steti
10:15 Vratimov - Havirov
10:15 Chittagong Abahani - Bangladesh Police
10:15 Mohammedan - Fortis
10:15 Sheikh Jamal - Sheikh Russel
10:15 Rally Kenya
10:30 Dynamo Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur
10:30 Sparta Kolin - Jablonec B
10:30 Dobrovice - Caslav
10:30 Slavic?n - Batov
10:30 Spoje Praha - Velke Hamry
10:30 Abdish-Ata - Alay Osh
11:00 Zdirec - Spartak Velka Bites
11:00 Javier Barranco Cosano - Radu Albot
11:00 Mariupol - Prykarpattya
11:00 Tokyo Verdy - Kyoto Sanga
11:00 Jeonju Egis - Ulsan Mobis Phoebus
11:00 Esil SK - Atyrau
11:00 Minai U19 - Oleksandria U19
11:00 Polesia U19 - Chernomorets U19
11:00 Veres U19 - Kryvbas U19
11:00 Incheon Jumbos - Ansan Okman
11:00 WTT Champions Incheon
11:30 Asian Cup
11:30 Matteo Gigante - Samuel Vincent Ruggeri
11:30 Matteo Martineau - Luca Nardi
11:30 Nouza P./Rikl P. - Guinard M./Jacq G.
11:30 Podolye - Kremin
11:30 Leixoes U-23 - Academico Viseu U-23
11:45 Rally Kenya
12:00 Zaqatala - MOIK
12:00 Karpaty - Viktoriya
12:00 Zemgale - Mogo
12:00 Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers
12:00 Ermak - Yunison
12:00 Yulon Dinos - Changhua BLL
12:00 Chaika - Zviahel
12:00 Os Belenenses - Feirense
12:00 Obolon U19 - Shakhtar Donetsk U19
12:00 Cluj-Napoca (W) - Targu Mures (W)
12:00 Sugar Gliders (W) - Gyeongnam (W)
12:30 Mersin (W) - Besiktas (W)
12:35 Shenzhen Peng City - Cangzhou Mighty Lions