10:00 Vietnam - Kyrgyzstan
10:00 Santa Clara U-23 - Leixoes U-23
10:00 University Azzurri - Darwin Olympic
10:00 2024 World Championships
10:00 Minaj U-19 - Chernomorets U-19
10:00 Rukh Lviv U-19 - Veres U-19
10:00 Cathay Life (W) - Taipower (W)
10:00 Yenisei (W) - Sparta and K (W)
10:00 Galytchanka (W) - KOSFK (W)
10:10 Andrey Rublev - Facundo Bagnis
10:10 ATP. Madrid
10:10 Fabian Marozsan - Francisco Cerundolo
10:10 Lorenzo Musetti - Thiago Seyboth
10:10 Tommy Paul - Lukas Klein
10:10 Jaime Faria - Manuel Guinard
10:10 Rottoli / Vincent Ruggeri - Margaroli / Vega Hernandez
10:10 Anastasia Pavlyuchenkova (W) - Daria Saville (W)
10:10 Caroline Garcia (W) - Xinyu Wang (W)
10:10 Caroline Garcia (W) - Wang Xiyu (W)
10:10 Lucia Bronzetti (W) - Elena Rybakina (W)
10:10 Mirra Andreeva (W) - Linda Noskova (W)
10:10 WTA. Madrid
10:15 Shimizu / Trotter - Ji-sung / Niklas-Salminen
10:30 Prawira Bandung - Negeri Sembilan
10:30 Metalist - Kremin
10:30 Melbourne Knights - Oakleigh Cannons
10:35 Waratahs - Chiefs
10:40 Port Adelaide - St Kilda
10:45 Brisbane Roar - Adelaide United
10:45 Rahmatganj - Fortis
10:45 Sheikh Russel - Abahani
11:00 Dennis Novak - Henri Squire
11:00 Wang / Zhou - Escoffier / Bertola
11:00 Sea Eagles - Eels
11:00 DTM, Oschersleben
11:00 Academico Viseu U-23 - Rio Ave U-23
11:00 Portimonense U-23 - Braga U-23
11:00 World Masters
11:00 Qingdao Youth Island - Nantong Zhiyun
11:00 Dnipro-1 U-19 - Dynamo Kyiv U-19
11:00 Durham - Essex
11:00 Gloucestershire - Middlesex
11:00 Leicestershire - Northamptonshire
11:00 Surrey - Hampshire
11:00 Warwickshire - Nottinghamshire
11:00 Worcestershire - Somerset
11:00 Yorkshire - Derbyshire
11:20 Hungary U16 (W) - Czech Republic U16 (W)
11:30 Croatia U16 - Sweden U16
11:30 Redlands United - WDSC Wolves
11:30 Peninsula Power (W) - SC Wanderers (W)
11:30 France (W) - South Korea (W)
11:30 Magda Linette (W) - Aryna Sabalenka (W)
11:30 Victoria Jimenez Kasintseva (W) - Jasmine Paolini (W)
11:45 Mansouri / Johnson - Pellegrino / Eysseric
11:45 Stefano Travaglia - Francesco Maestrelli
11:45 Ekaterina Alexandrova (W) - Ashlyn Krueger (W)
12:00 Thailand - Tajikistan
12:00 Daniel Altmaier - Arthur Fils
12:00 South African Open
12:00 Mindil Aces - Darwin Hearts
12:00 Bank of Taiwan - Yulon Dinos
12:00 Irkut - Kupol-Rodniki
12:00 Shenzhen Peng City - Qingdao Hainiu
12:00 Slovakia U18 - Latvia U18
12:00 Karpaty (W) - Spartak-SHVSM (W)
12:00 Cristina Bucsa (W) - Dariya Kasatkina (W)
12:15 Juncheng Shang - Alejandro Davidovich Fokina
12:15 Zurich Classic of New Orleans
12:30 Shamakhi - Difai Agsu
12:30 Magnolia Hotshots - San Miguel Beermen
12:30 European Tour
12:30 Tour of Turkey
12:30 Caroline Dolehide (W) - Anhelina Kalinina (W)
12:35 Guangzhou - Xinjiang Flying Tigers
12:35 Shanghai Sharks - Zhejiang Golden Bulls
12:35 Cangzhou Mighty Lions - Henan
12:35 Changchun Yatai - Meizhou Hakka
12:35 Wuhan Three Towns - Tianjin TEDA
12:35 Zhejiang Greentown - Beijing Guoan
12:45 Damir Dzumhur - Enrico Dalla Valle
12:55 Tomas Etcheverry - Denis Shapovalov
13:00 Energetik - Irevan
13:00 Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan
13:00 Switzerland U18 - Kazakhstan U18
13:00 WTT Youth Contender Spa
13:15 Kudermetova (W) / Hao-ching (W) - Guo (W) / Jiang (W)
13:30 Sebastian Baez - Luca van Assche
13:30 Russia U20 - Kazakhstan U20
13:30 One FC
13:30 Marta Kostyuk (W) - Mayar Sherif (W)
14:00 Persipasi Raya - Eastern
14:00 Andreozzi / Reyes Varela - Rocha / Faria
14:00 Tobol - Barsy
14:00 Russian Championship, Yekaterinburg
14:00 Energiya Lviv - Sokol Khmelnytskyi
14:00 WTT Youth Contender Metz
14:05 Hubert Hurkacz - Jack Draper
14:05 Timofey Skatov - Zdenek Kolar
14:15 Finland U16 - Uruguay U16
14:30 Kazakhstan U16 - Russia U16
14:30 2024 World Championships
14:30 ITU - Igdir
14:30 Tour de Romandie
14:30 Qinwen Zheng (W) - Yulia Putintseva (W)
14:40 Hugo Dellien - Billy Harris
14:45 Jecan / Walkow - Schnaitter / Wallner
14:50 Jarun - Vukovar '91
14:55 Rus (W) / Fernandez (W) - Ostapenko (W) / Kichenok (W)
15:00 Uzbekistan U-23 - Saudi Arabia U-23
15:00 Uzbekistan - Iran
15:00 Alexander Shevchenko - Carlos Alcaraz
15:00 Kolkata Knight Riders - Punjab Kings
15:00 Tyumen - Norilsk Nickel
15:00 Marek - Septemvri
15:00 Netherlands (W) - Norway (W)
15:00 Jaqueline Cristian (W) - Barbora Krejcikova (W)
15:00 Neel (W) / Noskova (W) - Ostapenko (W) / Kichenok (W)
15:05 Al Nasr Dubai - Kalba
15:05 Bani Yas - Hatta
15:05 Sara Bejlek (W) - Anna Kalinskaya (W)
15:15 Ugo Humbert - Botic Van de Zandschulp
15:15 DTM, Oschersleben
15:15 Al-Khor - Lusail
15:15 Sorribes Tormo (W) / Bucsa (W) - Haddad Maia (W) / Martins (W)
15:30 Unicov - Zlinsko
15:30 Vilius Gaubas - Nicolas Moreno De Alboran
15:30 Volna Pinsk - Belarus U-17
15:30 Slovakia - Czech Republic
15:30 Orbi - Olimpi
15:30 Pakistan (W) - West Indies (W)
15:35 Marketa Vondrousova (W) - Shelby Rogers (W)
16:00 Andres Andrade - Federico Agustin Gomez
16:00 Genaro Olivieri - Gonzalo Bueno
16:00 Watanabe / Yuzuki - Cid / Kirkin
16:00 Galatasaray - Samsunspor
16:00 Ocelari Trinec - Dynamo Pardubice
16:00 Kolkheti - Samtredia
16:00 European Championships, Zagreb
16:00 CSM Ploiesti - Laguna
16:00 Targu Jiu - Focsani
16:00 Farense U-23 - Mafra U-23
16:00 Al-Hudood - Naft Al Wasat
16:00 Ararat - Van
16:00 Naft Maysan - Al-Qasim
16:00 Shabab Al-Ordon - Al-Wehdat
16:00 Al-Hilal Riyadh - Al-Fateh
16:00 Damac - Al-Taawoun
16:00 Struga - Vardar
16:00 Vozdovac - Spartak Subotica
16:00 Finland U18 - Norway U18
16:00 Inter Turku - EIF
16:00 Metta - Auda
16:10 Luciano Darderi - Taylor Fritz
16:15 Katie Boulter (W) - Robin Montgomery (W)
16:15 Samsonova (W) / Bronzetti (W) - Babos (W) / Aoyama (W)
16:15 Yastremska (W) / Kalinina (W) - Watson (W) / Xu (W)
16:30 Pelicans - Tappara
16:30 Dinamo Zagreb - Zabok
16:30 Zemplin Michalovce - Banska Bystrica
16:30 Final Genchlik - Fenerbahce Koleji
16:30 Vitebsk - BATE
16:30 USK Praha (W) - Zabiny Brno (W)
16:45 European Championship, Italy
17:00 Kladno - Hrebec
17:00 Kadhe / Nedunchezhiyan - Freund / Ingildsen
17:00 Tenerife - Peristeri
17:00 Rebel Havlickuv Brod - Dukla Liberec
17:00 Piast Gliwice - Warta Poznan
17:00 Dinamo Tbilisi - Telavi
17:00 Red Bull Brasil
17:00 Istra 1961 - Slaven
17:00 Parnu JK Vaprus - Nomme United
17:00 Opava - NH Ostrava
17:00 Palangos Kursiai - Suduva-Mantinga
17:00 World Masters
17:00 Cedevita Junior - Alkar
17:00 Polish Speedway
17:00 Levski Sofia - CSKA Sofia
17:00 Canada U18 - Czech Republic U18
17:00 Mosonmagyarovar (W) - Dunaujvaros (W)
17:05 Mariano Navone - Holger Rune
17:10 KSV 1919 - Horn
17:10 Lafnitz - DSV Leoben
17:10 Ried - Amstetten
17:30 Hertha Berlin - Hanover 96
17:30 Simulcast
17:30 St Pauli - Hansa Rostock
17:30 Batov - Novy Jicin
17:30 Calvin Hemery - Alexander Ritschard
17:30 Juan Carlos Prado Angelo - Juan Ficovich
17:30 Norway - Denmark
17:30 Veszprem - Haladas
17:30 Ilirija - LTH Castings
17:30 Niort - Martigues
17:30 PSA. El Gounah
17:30 Kristall - LKS
17:30 Zenit Kazan - Dynamo M
17:30 Para European Championships, Madeira
17:35 Jaume Munar - Jan-lennard Struff
17:45 Tallon Griekspoor - Taro Daniel
17:45 Al Wasl - Al Jazira
17:45 Emirates Club - Al Wahda
17:45 Townsend (W) / Gauff (W) - Bondar (W) / Mihalikova (W)
18:00 AS Monaco - Fenerbahce
18:00 B.93 - Horsens
18:00 Hillerod - Naestved
18:00 Kolding - Soenderjyske
18:00 Arminia - Luebeck
18:00 Alvaro-Guillen Meza - Jose Pereira
18:00 Leipzig - Flensburg
18:00 Cork City - Finn Harps
18:00 Finn Harps - Cork City
18:00 Pirin - Botev Vratsa
18:00 Grenoble - Beziers
18:00 Dinamo Bucharest - Voluntari
18:00 Algeria U17 - Egypt U17
18:00 European Tour
18:00 Torpedo - Sinara
18:00 Al-Shahania - Al Bidda
18:00 Adana Demirspor - Galatasaray
18:00 Cukaricki - Mladost Lucani
18:00 Lyngby - Vejle
18:00 Crvena Zvezda - Partizan
18:00 Bekament (W) - Vojvodina (W)
18:00 Zeleznicar (W) - Jagodina (W)
18:10 Detroit - Kansas City
18:20 Tarnobrzeg (W) - Etival (W)
18:30 Iraq U-23 - Vietnam U-23
18:30 Gijs Brouwer - Dmitry Popko
18:30 Austria Vienna - SCR Altach
18:30 Brive - Aurillac
18:30 Colomiers - Montauban
18:30 Fos Provence - Valence Romans
18:30 Nevers - Charente
18:30 Vannes - Rouen
18:30 Fischtown Pinguins - Eisbaeren Berlin
18:30 Magyar Futsal Akademia - Maglodi
18:30 Split - Skrljevo
18:30 Brynas - Djurgarden
18:30 Dynamo Brest - Naftan
18:45 Switzerland - Latvia
18:45 Al-Ramtha - Sahab
18:50 Aramis - Nyirbatori
19:00 Liege - Leiden
19:00 Borna Coric - Alexander Zverev
19:00 Stefanos Sakellaridis - Fakundo Mena
19:00 CR Salmi - Mouloudia Oujda
19:00 Mitteldeutscher - Heidelberg
19:00 Eisenach - Lemgo
19:00 Hanover-Burgdorf - Goeppingen
19:00 Mamelodi Sundowns - ES Tunis
19:00 Cambuur - Dordrecht
19:00 De Graafschap - MVV Maastricht
19:00 Emmen - Helmond Sport
19:00 Jong Ajax - Roda JC
19:00 TOP Oss - Jong AZ
19:00 VVV-Venlo - Den Bosch
19:00 Willem II - Groningen
19:00 German Championship
19:00 ZTE - Puskas
19:00 Sporting - Fundao
19:00 Nottingham Forest U-21 - Manchester United U-21
19:00 Al-Ittihad Jeddah - Al-Shabab Riyadh
19:00 2024 World Championships
19:00 Limoges Hand 87 - Nantes
19:00 Nimes - Chartres
19:00 Cardiff (W) - Strathclyde (W)
19:15 Aarau - Bellinzona
19:25 Austria (W) - Hungary (W)
19:30 Stevenson / Harper - Farjat / Bueno
19:30 Bochum - Hoffenheim
19:30 Jagiellonia - Pogon Szczecin
19:30 United Kingdom - Poland
19:30 Wisla Krakow - Podbeskidzie
19:30 Panamerican Championship
19:30 Verva Warszawa - Resovia Rzeszow
19:30 Ayrshire Bulls - Watsonians
19:30 FC Andorra - Racing
19:30 Pisa - Catanzaro
19:30 Venezia - Cremonese
19:30 Dijon - Chambery
19:30 Ivry - Creteil
19:30 Severn Stars (W) - London (W)
19:35 Scarlets - Sharks
19:35 Ulster - Benetton
19:45 Caledonia Gladiators - Newcastle Eagles
19:45 Bath - Saracens
19:45 Athlone Town - Cobh Ramblers
19:45 Bray Wanderers - Kerry
19:45 Treaty United - UCD
19:45 Drogheda United - Sligo Rovers
19:45 Dundalk - Bohemians
19:45 Shelbourne - St Patrick`s Athletic
19:45 Waterford - Derry City
19:45 Eupen - Charleroi
19:45 Airdrieonians - Dundee United
19:45 Frosinone - Salernitana
20:00 Barcelona - Olympiacos
20:00 Tristan Boyer - Maxime Janvier
20:00 Al-Ahly Cairo - Mazembe
20:00 Murcia - Malaga
20:00 Queens Park Rangers - Leeds Utd
20:00 Castleford Tigers - London Broncos
20:00 Hull Kingston Rovers - Wigan Warriors
20:00 Leigh Leopards - Catalans Dragons
20:00 Stade Montois - Dax
20:00 Montpellier - Nantes
20:00 Mons Calpe - Manchester 62
20:00 Shamrock Rovers - Galway United
20:00 Real Sociedad - Real Madrid RM
20:15 Gil Vicente - Arouca
20:30 Danielle Collins (W) - Olga Danilovic (W)
21:00 Sport Huancayo - CA Mannucci
22:00 Bahia - CRB
22:00 Sport Recife - Fortaleza
22:00 MODUS Super Series
22:00 Georgia Lions - Savannah Clovers
22:00 Proleter - RK Ub
22:30 Indiana - Milwaukee
22:30 Harrison / Willis - Martinez / Gomez
22:30 ISPS Handa Championship
22:30 Crvena Zvezda - Radnicki
23:00 Ituano - Operario FEC
23:00 Sport Recife - Vila Nova
23:00 Blumenau (W) - Ponta Grossa (W)
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Eagles
00:00 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres
00:00 London Knights - Saginaw Spirit
00:00 Argentino - Quimsa
00:00 Ferro Carril Oeste - Platense
00:00 Washington - Rangers
00:00 York United - Vancouver Langley
00:00 O`Higgins - Union Espanola
00:00 Avai - Santos-SP
00:00 Toronto Marlies - Belleville Senators
00:05 Baltimore - Oakland
00:05 Lehigh Valley Phantoms - Wilkes-Barre/Scranton
00:05 Rochester Americans - Syracuse Crunch
00:07 Toronto - LA Dodgers
00:10 Boston - Chi Cubs
00:10 Miami - Washington
00:10 NY Mets - Saint-Louis
00:20 Atlanta - Cleveland
00:30 Nashville - Vancouver
00:30 Rhode Island - Phoenix Rising
00:30 Washington Spirit (W) - Orlando Pride (W)
00:35 Oshawa Generals - North Bay Battalion
00:40 Chi White Sox - Tampa Bay
01:00 LA Clippers - Dallas
01:00 Yoenis Tellez - Damon Jackson
01:00 Aguada - Piratas
01:00 Mets - Atleticos
01:00 Riachuelo - Obras
01:00 Zarate - San Lorenzo
01:00 CD Cuenca - Mushuc Runa
01:00 Guarani - Chapecoense
01:00 WWE Smackdown
01:05 Texas - Cincinnati
01:10 Milwaukee - NY Yankees
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 San Martin - Independiente de Oliva
02:00 Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors
02:00 Puebla - America
02:00 Austin II - Ventura County
02:00 Utah Warriors - Old Glory DC
02:05 Colorado Eagles - Abbotsford Canucks
02:38 LA Angels - Minnesota
02:40 San Diego - Philadelphia
02:40 Seattle - Arizona
03:00 World Cup, Shanghai
03:00 Prince George Cougars - Portland Winterhawks
03:00 Colorado - Winnipeg
03:00 Tucson Roadrunners - Calgary Wranglers
03:00 Angel City (W) - Kansas City (W)
03:05 Fijian Drua - Moana Pasifika
03:15 San Francisco - Pittsburgh
03:30 Phoenix - Minnesota
03:30 Los Angeles - Edmonton