19:00 Ritten Sport - Cortina
19:00 Kaylan Bigun - Viktor Durasovic
19:00 Matija Pecotic - Thanasi Kokkinakis
19:00 Tristan Schoolkate - Kiranpal Pannu
19:00 Ludwigsburg - Murcia
19:00 Buducnost - Zlatibor
19:00 Dubrovnik - Crvena Zvezda
19:00 Albania (W) - Estonia (W)
19:00 USMP - Binacional
19:00 AS Monaco - Limoges
19:00 Slask Wroclaw - Legia
19:00 Sibenik - Cibona
19:00 Alkaloid - Tinex Prolet Skopje
19:10 Boston - Baltimore
19:30 Paris - JL Bourg
19:30 Ireland (W) - England (W)
19:30 Bordeaux - Rouen
19:30 Kotwica Kolobrzeg - Zaglebie Lubin II
19:30 Varese - Pergine
19:30 Impel Wroclaw (W) - Stal Mielec (W)
19:35 Scotland (W) - Slovakia (W)
19:45 Christian Langmo - Alejandro Hernandez
19:45 Millwall - Leicester City
19:45 Plymouth Argyle - Queens Park Rangers
19:45 Preston - Huddersfield
19:45 Sheffield Wednesday - Norwich City
19:45 Southampton - Coventry City
19:45 Netherlands (W) - Norway (W)
19:45 Blackpool - Fleetwood Town
19:45 Bristol Rovers - Reading
19:45 Charlton Athletic - Wigan Athletic
19:45 Leyton Orient - Exeter City
19:45 Stevenage - Barnsley
19:45 Barrow - Bradford City
19:45 Colchester Utd - Stockport
19:45 Doncaster Rovers - Walsall
19:45 Harrogate Town - Grimsby Town
19:45 Morecambe - Crewe Alexandra
19:45 Newport County - Accrington Stanley
19:45 Wrexham - Crawley Town
19:45 Valladolid - Estudiantes
19:45 Ayr United - Greenock Morton
19:45 Raith Rovers - Airdrieonians
20:00 Arsenal - Bayern Munich
20:00 Real Madrid RM - Manchester City
20:00 Simulcast
20:00 Leeds Utd - Sunderland
20:00 Czech Republic (W) - Switzerland (W)
20:00 Czech Republic (W) - Switzerland (W)
20:35 Krueger / King - Denolly / Tabur
21:00 Gabriel Diallo - Federico Agustin Gomez
21:00 Maxime Janvier - Aidan McHugh
21:00 Japan (W) - Brazil (W)
21:00 El Gouna - Pyramids
21:15 Rinky Hijikata - Alexis Galarneau
21:30 Juan Aurich - Alianza Universidad
21:45 Omar Jasika - Aidan Mayo
21:50 Alexander Ritschard - Giovanni Fonio
22:00 Cucuta Deportivo - Tigres Bogota
22:30 Banfield - Ciudad de Bolivar
22:30 Sada Cruzeiro - Renata
23:00 Argentinos Juniors - Racing de Montevideo
23:00 Corinthians - Nacional As
23:00 Corinthians - Nacional M
23:00 Estudiantes LP - The Strongest
23:00 Gremio-RS - Huachipato
23:00 Felix Corwin - Marc Polmans
23:00 Mpetshi Perricard - Ernesto Escobedo
23:00 Tigres Bogota - Cucuta Deportivo
23:10 Cleveland - Chi White Sox
23:10 Alafia Ayeni - Adam Walton
23:10 Blancaneaux / Hemery - Harrison / Willis
23:40 Cincinnati - Milwaukee
23:45 Antoine Bellier - Keegan Smith
00:00 Charlotte - Dallas
00:00 Philadelphia - Detroit
00:00 Toronto - Indiana
00:00 Erie Otters - Kitchener Rangers
00:00 Sherbrooke Phoenix - Armada BLB
00:00 CRB - Botafogo-PB
00:00 Fortaleza CEIF - Once Caldas
00:00 Guatemala (W) - Colombia (W)
00:00 USA (W) - Canada (W)
00:00 Boston - Carolina
00:00 Detroit - Washington
00:00 Florida - Ottawa
00:00 Montreal - Philadelphia
00:00 New Jersey - Toronto
00:00 NY Islanders - Rangers
00:00 Tampa Bay - Columbus
00:00 Charleston Battery - Louisville City
00:00 Japan (W) - Denmark (W)
00:00 Japan (W) - Denmark (W)
00:05 NY Yankees - Miami
00:07 Toronto - Seattle
00:10 Bruno Kuzuhara - Juan Varillas
00:20 Atlanta - NY Mets
00:30 Atlanta - Miami
00:30 Milwaukee - Boston
00:40 Kansas City - Houston
00:40 Minnesota - LA Dodgers
00:45 Saint-Louis - Philadelphia
01:00 Chicago - New York
01:00 Houston - Orlando
01:00 Houston Cougars - Orlando
01:00 Memphis - San Antonio
01:00 Minnesota - Washington
01:00 Oklahoma - Sacramento
01:00 Boca Juniors - Sportivo Trinidense
01:00 Fluminense - Colo Colo
01:00 Libertad - Deportivo Tachira
01:00 Atleticos - Aguada
01:00 Mexico (W) - Australia (W)
01:00 Nicaragua (W) - Cuba (W)
01:00 Mexico (W) - Australia (W)
01:00 Maine Celtics - Oklahoma City Blue
01:00 Instituto - Boca Juniors
01:00 Union Santa Fe - Platense
01:00 Dallas - Buffalo
01:00 Nashville - Winnipeg
01:00 Guarulhos - Minas
01:00 Iowa Wild - Rockford IceHogs
01:00 WWE NXT
01:05 Texas - Oakland
01:05 Kansas - Cincinnati Cyclones
01:15 Columbus Crew - UANL
01:30 Athletico-PR - Rayo Zuliano
01:30 Danubio - Ameliano
01:30 Rodrigo Pacheco Mendez - Thiago Tirante
01:40 Colorado - Arizona
01:45 UANL - Columbus Crew
02:00 Utah - Denver
02:00 Asian Championship
02:00 Lajal / Marie - Yun-seong / Hsu
02:00 Mark Lajal - Seong-Chan Hong
02:00 Yasutaka Uchiyama - Dane Sweeny
02:00 Deportivo Pereira - Leones
02:00 Esteli - Sport Sebaco
02:05 Cancun - Dorados
02:30 Colorado - Minnesota
02:38 LA Angels - Tampa Bay
02:45 San Francisco - Washington
03:00 LA Lakers - Golden State
03:00 Phoenix - LA Clippers
03:00 Portland - New Orleans
03:00 Atletico Junior - Universitario
03:00 Chak Lam Coleman Wong - Blake Ellis
03:00 Echargui / Bellucci - Uchiyama / Shimabukuro
03:00 James Duckworth - Arthur Fery
03:00 Lloyd Harris - Philip Sekulic
03:00 Mark Lajal - Seong-Chan Hong
03:00 Wu Tung-Lin - Paul Jubb
03:00 Yasutaka Uchiyama - Dane Sweeny
03:00 Anaheim - Los Angeles
03:00 Seattle Kraken - Arizona
03:05 San Diego - Chi Cubs
03:30 America - New England
03:30 San Jose - Calgary
04:05 Atletico La Paz - Venados
04:30 Alibek Kachmazov - Soon Woo Kwon
04:30 Ellis / Sweeny - Gerasimov / Haliak
04:30 Illya Marchenko - Rio Noguchi
06:00 Marie / Lajal - Yun-seong / Hsiou Hsu
06:00 Myneni / Niklas-Salminen - Bolt / Tu
06:00 Tung-Lin / Escoffier - Song / Moon-Lee
06:00 Anyang - Bucheon
06:00 Cheongju - Gimpo
06:00 Seongnam - Seoul E-Land
06:00 Suwon Bluewings - Jeonnam Dragons
06:00 Altay - Barsy 2
06:00 Bars - Shymkent
07:30 Berankis / Marchenko - Fajing / Alcantara
07:30 Kwon / Hong - Matsui / Uesugi
07:30 Minsk (W) - Victoria Smolevichi (W)
08:00 Karaganda - Turan
08:30 Ansan Greeners - Chungnam Asan
08:30 Cheonan City - Busan IPark
09:00 Benjamin Bonzi - Duje Ajdukovic
09:00 Elmer Moller - Tristan Lamasine
09:00 Luka Mikrut - Henri Squire
09:00 Maks Kasnikowski - Matej Dodig
09:00 Cyprus - Northern Ireland
09:30 Jozef Kovalik - Quentin Halys
09:30 Michael Geerts - Filip Misolic
09:30 Veldheer / Bergevi - Molchanov / Zelenay
09:30 Tekstilshchik (W) - Sverdlovsk region (W)
09:30 San Miguel Beermen - Terrafirma Dyip
09:30 Cooma Tigers - Canberra
10:00 Cabrayil - Shafa
10:00 Alex De Minaur - Tallon Griekspoor
10:00 Alexei Popyrin - Andrey Rublev
10:00 Bolelli / Vavassori - Gonzalez / Molteni
10:00 Bolelli / Vavassori - Gonzalez / Molteni
10:00 Carlos Alcaraz - Felix Auger-Aliassime
10:00 Karen Khachanov - Francisco Cerundolo
10:00 Lammons / Withrow - Granollers / Zeballos
10:00 Lorenzo Sonego - Felix Auger-Aliassime
10:00 Mahut / Roger-Vasselin - Arneodo / Weissborn
10:00 Mahut / Roger-Vasselin - Arneodo / Weissborn
10:00 Bernabe Zapata Miralles - Jurij Rodionov
10:00 Matos / Barrientos - Hidalgo / Rodriguez
10:00 Nouza / Rikl - Nedovyesov / Cabral
10:00 Vitaliy Sachko - Leandro Riedi
10:00 Grulla Morioka - Nara
10:00 2024 World Championships
10:00 WTT Feeder Dusseldorf
10:30 Blacktown City - St George City
10:30 Brisbane Knights - Olympic Brisbane
10:30 Rockdale City Suns - Manly United
10:30 Tigers - ChelGU
10:40 MODUS Super Series
11:00 Oriol Roca Batalla - Albert Ramos Vinolas
11:00 Sabanov / Sabanov - Schnaitter / Wallner
11:00 Stefano Travaglia - Marko Topo
11:00 Zsombor Piros - Lukas Neumayer
11:00 Yokohama Marinos - Gamba Osaka
11:00 Azul Claro Numazu - Sagamihara
11:00 Fukushima Utd - Zweigen Kanazawa
11:00 Gifu - Kataller Toyama
11:00 Giravanz Kitakyushu - Ryukyu
11:00 Nagano Parceiro - Gainare Tottori
11:00 Osaka - Vanraure Hachinohe
11:00 Tegevajaro Miyazaki - Imabari
11:00 YSCC Yokohama - Omiya Ardija
11:05 Toyama Grouses - San-en NeoPhoenix
11:05 Yokohama B-Corsairs - Shinshu Brave Warriors
11:30 Gille / Vliegen - Krajicek / Dodig
11:30 Hubert Hurkacz - Roberto Bautista Agut
11:30 Sebastian Korda - Jannik Sinner
11:30 Tomas Etcheverry - Stefanos Tsitsipas
11:30 Zhizhen Zhang - Ugo Humbert
11:30 Heliovaara / Patten - Cornea / Arribage
11:30 Manafov / Liutarevich - Romboli / Zormann
11:30 Vit Kopriva - Stefano Napolitano
11:30 Ritm Grodno (W) - UOR-2 (W)
11:30 ALGA - Muras United
11:30 SC Wanderers (W) - Gold Coast Utd (W)
12:00 Araz Saatli - Difai Agsu
12:00 World Cup
12:00 Kutaisi - Tsalenjikha
12:00 Rusichi - CSKA 2
12:00 Qingdao Youth Island - Tianjin TEDA
12:00 Kazakhstan (W) - Iceland (W)
12:30 Imisli - Irevan
12:30 Jebavy / Oswald - Harris / Taylor
12:30 Prashanth / Stalder - Jakic / Dodig
12:30 Rodriguez / Margaroli - Geerts / Drzewiecki
12:30 Magnolia Hotshots - NorthPort Batang Pier
12:35 Cangzhou Mighty Lions - Changchun Yatai
12:35 Chengdu Rongcheng - Zhejiang Greentown