00:30 Atlanta - Boston
00:30 Athletic MG - Pouso Alegre
00:30 Crown Legacy - Atlanta Utd II
00:30 Carolina - Detroit
00:30 Deportivo Tachira - Metropolitanos
00:30 O`Higgins - Deportes Iquique
00:30 Paraguay U17 (W) - Ecuador U17 (W)
00:30 Charlotte Independence - Spokane Velocity
00:35 Texas - Chi Cubs
00:39 Connecticut Huskies - San Diego Aztecs
00:55 Collarini / Olivo - Luz / Demoliner
01:00 New Orleans - Milwaukee
01:00 Instituto - Argentinos Juniors
01:00 Oklahoma City Blue - Texas Legends
01:00 Houston Dynamo 2 - Austin II
01:00 Flamengo - Sao Paulo
01:00 Minnesota - San Jose
01:00 Saint-Louis - Calgary
01:00 Winnipeg - Vegas
01:00 Blooming - Aurora
01:00 LDU Quito - Imbabura
01:00 New Zealand (W) - England (W)
01:05 Mpetshi Perricard - Roberto Cid
01:30 Minnesota Golden Gophers - Nebraska-Omaha Mavericks
01:35 Palmeiras - Novorizontino
02:00 Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders
02:00 Alianza Lima - Los Chankas
02:00 La Union - Boca Juniors
02:00 Colorado - Rangers
02:00 Edmonton - Los Angeles
02:05 Atletico Morelia - Venados
02:05 Ekaterina Alexandrova (W) - Danielle Collins (W)
02:39 North Carolina Tar Heels - Alabama Crimson Tide
03:00 Morocco - Salvador
03:00 Salvador - Switzerland
03:00 Ontario Clippers - G League Ignite
03:00 Arizona - Nashville
03:00 Seattle Kraken - Anaheim
03:00 Vancouver - Dallas
03:00 WTT Champions Incheon
03:07 Oakland - Cleveland
03:09 Illinois Fighting Illini - Iowa Cyclones
03:10 Arizona - Colorado
03:10 Seattle - Boston
03:35 Alexis Galarneau - James Duckworth
04:00 Eastern Lions - Beaumaris
04:00 Monterrey (W) - Tijuana (W)
04:05 Dorados - Atlante
04:30 Moonee Ponds United - Manningham Utd
06:00 Aktobe - Burevestnik Almaty
06:00 Cathay Life (W) - Taipower (W)
06:05 Rabbitohs - Bulldogs
06:20 North Melbourne - Carlton Blues
06:30 Rally Kenya
07:00 Adelaide United (W) - Newcastle Jets (W)
07:00 Boeun Sangmu (W) - Incheon Hyundai Steel (W)
07:05 Crusaders - Chiefs
07:15 Asian Cup
08:00 Taiyuan (W) - Chunghua Telecom (W)
08:30 Challenger Series
08:30 Hero Indian Open
08:30 Formula E, Tokyo
08:30 Zhaiyk - Zhetysu-Zhastar
08:30 Aldier - Kara Balta
08:30 WTT Youth Contender Beirut
09:00 Glenorchy Knights - Taroona
09:20 Fremantle - Adelaide Crows
09:35 Waratahs - Rebels
09:45 Adelaide United - Western United
10:00 Olympie Brezova - Hrebec
10:00 Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - R.Jebavy/P.Oswald
10:00 Federico Coria - Filip Krajinovic
10:00 Joao Sousa - Nikolas Sanchez Izquierdo
10:00 Nikiloz Basilashvili - Corentin Moutet
10:00 Broncos - Cowboys
10:00 Spain Masters
10:00 Hanam City - Chungnam Athletic
10:00 Taiwan Beer - Bank of Taiwan
10:00 Hwacheon (W) - Sejong Sportstoto (W)
10:00 Seoul (W) - Gyeongju (W)
10:00 Suwon (W) - Changnyeong (W)
10:00 Feeder Otocec
10:15 Admira Prague - Loko Vltavin
10:15 Meteor - Slany
10:15 Neratovice-Byskovice - Chomutov
10:15 Ujezd Praha 4 - Steti
10:15 Vratimov - Havirov
10:15 Chittagong Abahani - Bangladesh Police
10:15 Mohammedan - Fortis
10:15 Sheikh Jamal - Sheikh Russel
10:15 Rally Kenya
10:30 Dynamo Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur
10:30 Sparta Kolin - Jablonec B
10:30 Dobrovice - Caslav
10:30 Slavic?n - Batov
10:30 Spoje Praha - Velke Hamry
10:30 Abdish-Ata - Alay Osh
11:00 Zdirec - Spartak Velka Bites
11:00 Javier Barranco Cosano - Radu Albot
11:00 Mariupol - Prykarpattya
11:00 Tokyo Verdy - Kyoto Sanga
11:00 Jeonju Egis - Ulsan Mobis Phoebus
11:00 Esil SK - Atyrau
11:00 Minai U19 - Oleksandria U19
11:00 Polesia U19 - Chernomorets U19
11:00 Veres U19 - Kryvbas U19
11:00 Incheon Jumbos - Ansan Okman
11:00 WTT Champions Incheon
11:30 Asian Cup
11:30 Matteo Gigante - Samuel Vincent Ruggeri
11:30 Matteo Martineau - Luca Nardi
11:30 Nouza P./Rikl P. - Guinard M./Jacq G.
11:30 Podolye - Kremin
11:30 Leixoes U-23 - Academico Viseu U-23
11:45 Rally Kenya
12:00 Zaqatala - MOIK
12:00 Karpaty - Viktoriya
12:00 Zemgale - Mogo
12:00 Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers
12:00 Ermak - Yunison
12:00 Yulon Dinos - Changhua BLL
12:00 Chaika - Zviahel
12:00 Os Belenenses - Feirense
12:00 Obolon U19 - Shakhtar Donetsk U19
12:00 Cluj-Napoca (W) - Targu Mures (W)
12:00 Sugar Gliders (W) - Gyeongnam (W)
12:30 Mersin (W) - Besiktas (W)
12:35 Shenzhen Peng City - Cangzhou Mighty Lions
13:00 Imisli - Shamakhi
13:00 Arthur Gea - Pierre-Hugues Herbert
13:00 Jesper De Jong - Pedro Martinez
13:00 Liutarevich I./Manafov V. - Arneodo R./Weissborn S.
13:00 Olivetti / Eysseric - Cabral / Patten
13:00 Pirin - Etar
13:00 Bjorkloven U20 - Oskarshamn U-20
13:15 Leopold - Cologne
13:25 Taraz - Pavlodar
13:30 Bristol City - Leicester City
13:30 Hull Kingston Rovers - Hall
13:30 Kuressaare - Tallinna Kalev
13:30 One FC
13:30 One FC
13:30 Houston Open
13:30 Gabala - Neftchi
13:30 Bornova - Cayirova
13:45 Cibalia - Zrinski Jurjevac
14:00 Cesky Brod - Ostrov
14:00 Viktoria ML - Slavoj Cesky Krumlov
14:00 Millwall - West Bromwich Albion
14:00 Livyi Bereh - Agrobiznes
14:00 Viktoriya - Karpaty
14:00 Hapoel Ramat Gan - Ironi Tiberias
14:00 MODUS Super Series
14:00 Igman Konjic - Sloga Doboj
14:00 Spartanii - Saxan
14:00 Cukaricki - Novi Pazar
14:00 Estonia (W) - Israel (W)
14:30 Francesco Passaro - Ugo Blanchet
14:30 Gazprom-Yugra - Torpedo
15:00 Banik Sous - Mlada-Boleslav B
15:00 Blansko - Start Brno
15:00 Hodonin - Zlinsko
15:00 Sokol Hostoun - Povltavska FA
15:00 Uhersky Brod - Zlin B
15:00 ELKO Holesov - Vsetin
15:00 Lisen B - Velke Mezirici
15:00 Slavoj Polna - Pelhrimov
15:00 Sokol Lanzhot - Zdar nad Sazavou
15:00 Viktorie Prerov - Novy Jicin
15:00 Nedovyesov / Escobar - Arends / Middelkoop
15:00 Donbass - HNU-DYUSSH 1
15:00 Frydek-Mistek - Plzen
15:00 Royal Challengers Bengaluru - Kolkata Knight Riders
15:00 Grand Slam, Antalya
15:00 Rogaska - Bravo
15:00 Sinara - Tyumen
15:00 Pacos de Ferreira - Oliveirense
15:00 Vaxjo Lakers - Lulea
15:00 Balikesir - Final Genchlik
15:00 Jelgava - Metta
15:00 Dnepr Mogilyov - Arsenal Dzerzhinsk
15:00 WTT Youth Contender Beirut
15:20 TTT Riga (W) - Kibirkstis (W)
15:30 Benjamin Hassan - Christian Garin
15:30 Juan Varillas - Goncalo Oliveira
15:30 SCHC (W) - Gantoise (W)
15:30 Arda - Levski Krumovgrad
15:30 Law Academy - Prometey
15:50 Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb
16:00 Slovan Velvary - Teplice B
16:00 Buyukcekmece - Samsunspor
16:00 Cagdas Bodrumspor - Galatasaray
16:00 Cardiff City - Sunderland
16:00 Huddersfield - Coventry City
16:00 Hull City - Stoke City
16:00 Norwich City - Plymouth Argyle
16:00 Preston - Rotherham Utd
16:00 Queens Park Rangers - Birmingham City
16:00 Sheffield Wednesday - Swansea City
16:00 Southampton - Middlesbrough
16:00 St Helens - Wigan Warriors
16:00 Dila - Saburtalo
16:00 Brno - Karvina
16:00 Barnsley - Cambridge Utd
16:00 Derby County - Blackpool
16:00 Exeter City - Charlton Athletic
16:00 Fleetwood Town - Cheltenham Town
16:00 Lincoln City - Leyton Orient
16:00 Peterborough United - Carlisle Utd
16:00 Port Vale - Bristol Rovers
16:00 Reading - Northampton Town
16:00 Shrewsbury Town - Oxford Utd
16:00 Stevenage - Bolton Wanderers
16:00 Wigan Athletic - Burton Albion
16:00 Wycombe - Portsmouth
16:00 Accrington Stanley - Morecambe
16:00 AFC Wimbledon - Harrogate Town
16:00 Barrow - Grimsby Town
16:00 Bradford City - Tranmere Rovers
16:00 Colchester Utd - Newport County
16:00 Crawley Town - Doncaster Rovers
16:00 Forest Green Rovers - Stockport
16:00 Gillingham - Crewe Alexandra
16:00 Milton Keynes - Walsall
16:00 Salford City - Sutton United
16:00 Swindon - Notts County
16:00 Wrexham - Mansfield Town
16:00 Solihull Moors - Barnet
16:00 Kapaz - Qarabag
16:00 Tuzla City - Sarajevo
16:00 Radnik - Vojvodina
16:00 Feeder Otocec
16:20 France U18 (W) - Scotland U18 (W)
16:30 Jiskra Domazlice - Viktoria Plzen B
16:30 Sokol Zivanice - Hradec Kralove B
16:30 Nordsjaelland - AGF
16:30 Voluntari - Hermannstadt
16:30 Gil Vicente - Famalicao
16:30 Cerro Largo - Racing de Montevideo
16:30 Polet - Fakel Salekhard
16:30 Tondela - Vilaverdense
16:55 Brest - Shakhtyor Sl
17:00 Hranice - Tatran Bohunice
17:00 Porto - Aguas Santas
17:00 SKA-SHVSM - Karpaty
17:00 Kolkheti - Telavi
17:00 Arges Pitesti - Voluntari
17:00 Cluj-Napoca - Athletic Constanta
17:00 Craiova - Targu Jiu
17:00 Focsani - Laguna
17:00 Galati - CSM Ploiesti
17:00 Oradea - Dinamo Bucuresti
17:00 Timisoara - Valcea
17:00 Suduva-Mantinga - Kretinga
17:00 Dubrovnik - Split
17:00 Al-Markhiya - Al-Sadd
17:00 Al-Rayyan - Al-Duhail
17:00 Saracens (W) - Severn Stars (W)
17:00 Dynamo Brest - Smorgon
17:00 Aistes Kaunas (W) - Siauliai (W)
17:00 Omladinac (W) - Jedinstvo (W)
17:00 Porto Volei (W) - Vitoria Guimaraes (W)
17:30 Ilves - KalPa
17:30 ACA 173
17:30 Twarde Pierniki - Dabrowa Gornicza
17:30 Stal Nysa - Verva Warszawa
17:30 Dynamo M - Rostov
17:30 Maribor - Radomlje
17:30 KPRF - Kristall
17:30 Zilina - Dubnica nad Vahom
17:30 Ruzomberok - Dunajska Streda
17:30 Sepsi SIC (W) - Arad (W)
17:30 Bosnia-Herzegovina (W) - Singapore (W)
17:45 Gantoise - Kampong
18:00 Pisek - Dukla Prague B
18:00 Usti nad Labem - Chlumec NC
18:00 Banga - Dziugas
18:00 Bernard Tomic - Denis Kudla
18:00 Camilo Ugo Carabelli - Enzo Couacaud
18:00 Dinamo Batumi - Torpedo Kt
18:00 Grodzisk - Cergy
18:00 Jicin - Strakonice
18:00 Zubri - Lovosice
18:00 PEPO - VG-62
18:00 Levski - Slavia Sofia
18:00 Opava - Hanacka Slavia
18:00 Japan U16 (W) - Sweden U16 (W)
18:00 Slaven - Osijek
18:00 Minyor Pernik - Levski
18:00 Nitra - Poprad
18:00 Zvolen - Dukla Michalovce
18:00 Backa Topola - Vozdovac
18:00 Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo
18:00 CSM Constanta (W) - Municipal Targoviste (W)
18:00 Muhammad (W) / Parks (W) - Dabrowski (W) / Routliffe (W)
18:05 LCC (W) - Neptunas (W)
18:10 DSV Leoben - KSV 1919
18:10 Ried - Grazer AK
18:10 St Poelten - Amstetten
18:15 France U16 (W) - Mexico U16 (W)
18:20 Scotland U18 (W) - Wales U18 (W)