00:30 Denis Kudla - Hady Habib
00:30 Independiente de Oliva - Regatas
00:30 Atlanta Utd II - Philadelphia II
00:30 Rangers - Ottawa
00:30 Miramar Misiones - Nacional M
00:30 Uruguay U20 (W) - Argentina U20 (W)
00:40 Chi White Sox - Kansas City
00:40 Milwaukee - San Diego
01:00 Panama - Cuba
01:00 LDU Quito - Delfin
01:10 Houston - Atlanta
01:30 Deportivo Garcilaso - Sporting Cristal
01:30 Instituto - Ferro Carril Oeste
01:30 Colo Colo - Cobreloa
02:00 Fajing / Alcantara - Niklas-Salminen / Wong
02:00 Gerasimov / Haliak - Echargui / Bellucci
02:00 Illya Marchenko - Seong-Chan Hong
02:00 James Duckworth - Yu Hsiou Hsu
02:00 Jea Moon-Lee - Sho Shimabukuro
02:00 Lee / Cui - Bolt / Saville
02:00 Lloyd Harris - Yasutaka Uchiyama
02:00 Matsui / Uesugi - Berankis / Marchenko
02:00 Mattia Bellucci - Philip Sekulic
02:00 Nam Ji-sung - Otto Virtanen
02:00 Song / Moon-Lee - Moriya / Noguchi
02:00 Tung-Lin / Escoffier - Delaney / Tu
02:00 Yun-seong / Hsiou Hsu - Ji-sung / Ho
02:00 Maine Celtics - Oklahoma City Blue
02:00 Dinos - Caudillos
02:00 UANL (W) - America (W)
02:06 Santos Laguna (W) - Puebla (W)
02:30 Edmonton - San Jose
02:30 Los Angeles - Minnesota
02:40 Arizona - Chi Cubs
02:40 Oakland - Saint-Louis
02:42 Seattle - Cincinnati
03:00 Canada - Nicaragua
03:05 Everett Silvertips - Portland Winterhawks
03:10 LA Dodgers - Washington
04:10 Tijuana (W) - Necaxa (W)
08:00 Feeder Havirov
09:00 Alexander Shevchenko - Yannick Hanfmann
09:00 Andreozzi / Reyes Varela - Miedler / Erler
09:00 Camilo Ugo Carabelli - Daniel Elahi Galan
09:00 Christian Garin - Dominik Koepfer
09:00 Daniel Altmaier - Alexei Popyrin
09:00 Demoliner / Melo - Cornea / Arribage
09:00 Diego Schwartzman - Dusan Lajovic
09:00 Felix Auger-Aliassime - Maximilian Marterer
09:00 Flavio Cobolli - Rafael Nadal
09:00 Gonzalez / Molteni - Bolelli / Vavassori
09:00 Granollers / Zeballos - Roca Batalla / Rincon
09:00 Hugo Grenier - Roberto Carballes Baena
09:00 Ivan Gakhov - Botic Van de Zandschulp
09:00 Jaume Munar - Yoshihito Nishioka
09:00 Jurij Rodionov - Aleksandar Vukic
09:00 King / Galloway - Smith / Peers
09:00 Krawietz / Puetz - Daniell / Oswald
09:00 Luca van Assche - Zhizhen Zhang
09:00 Marc-Andrea Huesler - Marko Topo
09:00 Mektic / Koolhof - Ram / Salisbury
09:00 Murray / Venus - Dodig / Skupski
09:00 Olivetti / Bhambri - Gille / Vliegen
09:00 Taro Daniel - Christopher O`Connell
09:00 Tomas Machac - Juncheng Shang
09:00 Tsitsipas / Haase - Arevalo Gonzalez / Pavic
09:00 Aoyama (W) / Kichenok (W) - Jabeur (W) / Badosa Gibert (W)
09:00 Eikeri (W) / Neel (W) - Paolini (W) / Errani (W)
09:00 Ekaterina Alexandrova (W) - Ons Jabeur (W)
09:00 Emma Raducanu (W) - Angelique Kerber (W)
09:00 Jasmine Paolini (W) - Sara Errani (W)
09:00 Krawczyk (W) / Schuurs (W) - Schunk (W) / Seidel (W)
09:00 Kudermetova (W) / Hao-ching (W) - Olmos (W) / Panova (W)
09:00 Linda Noskova (W) - Jelena Ostapenko (W)
09:00 Ludmilla Samsonova (W) - Anastasia Potapova (W)
09:00 Marketa Vondrousova (W) - Donna Vekic (W)
09:00 Marta Kostyuk (W) - Laura Siegemund (W)
09:00 Qinwen Zheng (W) - Sorana Cirstea (W)
09:00 Samsonova (W) / Shnaider (W) - Mihalikova (W) / Sizikova (W)
09:00 Tatjana Maria (W) - Elise Mertens (W)
09:00 Xu (W) / Wu (W) - Siegemund (W) / Krejcikova (W)
09:00 Zhang (W) / Mattek-Sands (W) - Guo (W) / Jiang (W)
09:10 WTA. Rouen
09:30 Turkey U16 (W) - Vietnam U16 (W)
10:00 Western United - Adelaide United
10:00 Bortolotti / Eysseric - Nouza / Rikl
10:00 Fabio Fognini - Joris De Loore
10:00 Franco Agamenone - Geoffrey Blancaneaux
10:00 Guinard / Jacq - Rocha / Faria
10:00 Jozef Kovalik - Stefano Napolitano
10:00 Martos Gornes / Tsitsipas - De Jong / Sachko
10:00 Rodriguez / Margaroli - Walkow / Vega Hernandez
10:00 Sabanov / Sabanov - Romboli / Zormann
10:00 Santiago Rodriguez - Francisco Comesana
10:00 Silva / Pereira - Manafov / Liutarevich
10:00 Terence Atmane - Billy Harris
10:00 Ugo Blanchet - Henrique Rocha
10:00 Veldheer / Bergevi - Zeballos / Arias
10:00 Verbeek / Goransson - Luz / Added
10:00 Vitaliy Sachko - Elias Ymer
10:00 Wales U16 (W) - Paraguay U16 (W)
10:00 Germany - Kazakhstan
10:00 Chernomorets U-19 - Oleksandria U-19
10:10 ATP. Munich
10:10 WTA. Stuttgart
10:30 ATP. Barcelona
11:00 Changwon Sakers - Suwon Sonicboom
11:00 Farense U-23 - Leixoes U-23
11:00 Rio Ave U-23 - Santa Clara U-23
11:00 Torreense U-23 - Estrela U-23
11:10 ATP. Bucharest
12:35 Shanghai Sharks - Beijing Ducks
13:00 Botswana U16 (W) - USA U16 (W)
13:00 Cyprus U17 - Montenegro U17
13:00 Dordoi - Muras United
13:00 Kyrgyzaltyn - Alay Osh
14:00 Japan U-23 - China U-23
14:00 Collarini / Olivo - Simonit / Cundom
14:00 Kestelboim / Dutra da Silva - Astigarraga Harper (W) / Stevenson
14:00 Uchida / Pereira - Del Pino / Midon
14:00 Watanabe / Yuzuki - Kirkin / Justo
14:00 Sweden - France
14:00 Saxan - Speranta Drochia
14:00 Victoria Bardar - Floresti
14:30 Ruzomberok - Odeva Lipany
14:30 China U16 (W) - Uganda U16 (W)
15:00 Blumberg / Martinez - Boyer / Whiting
15:00 Denolly / Tabur - Kirchheimer / Kodat
15:00 Duncan / Gomez - Krueger / Quinn
15:00 Kwiatkowski / Lawson - Freund / Ingildsen
15:00 Marc Polmans - Federico Agustin Gomez
15:00 Mitchell Krueger - Ethan Quinn
15:00 Oliver Crawford - Dmitry Popko
15:00 Popko / Fonio - Vale / Ribeiro Lago
15:00 Rai / Stevenson - Harrison / Willis
15:00 Ritschard / Sigouin - Hemery / Gea
15:00 Rybakov / Damm - Fancutt / Reese
15:00 Tennys Sandgren - Martin Damm
15:00 Thai-Son Kwiatkowski - Tristan Boyer
15:00 Toby-Alex Kodat - Zizou Bergs
15:00 Kolkata Knight Riders - Rajasthan Royals
15:00 Arlan Kokshetau - Nomad
15:00 Ajman - Al Bataeh
15:00 Al Jazira - Khor Fakkan
15:00 Gorica - Kvarner
15:30 Tukums - Riga
15:30 Feeder Havirov
16:00 Galatasaray - Ziraat Bankasy
16:00 Gagra - Dinamo Tbilisi
16:00 Krka - Triglav Kranj
16:15 Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes
16:30 Iraq U-23 - Thailand U-23
16:30 South Korea U-23 - UAE U-23
16:30 Al-Shamal - Al-Wakrah
16:30 Budowlani Lodz (W) - Bielsko-Biala (W)
17:00 Al Ahed - Al-Nahda
17:00 Al Ain - Al-Hilal Riyadh
17:00 Bonn - Peristeri
17:00 Kolkheti - Dila
17:00 CSM Ploiesti - Timisoara
17:00 Tallinna Kalev - Levadia
17:00 Decin - Brno
17:00 Usti nad Labem - Pardubice
17:00 Al-Najma - Sitra
17:00 Busaiteen - Al-Ahli Manama
17:00 Manama - Khalidiya
17:00 Emirates Club - Al Ain
17:00 KP Brno (W) - Hradec Kralove (W)
17:30 CSKA - Baltika
17:55 Brest - Metallurg-Zhlobin
18:00 Maccabi T-A - Baskonia
18:00 KFUM Oslo - Stroemsgodset
18:00 Dinamo Batumi - Samtredia
18:00 Ilirija - Sentjur
18:00 Samobor - Osijek
18:00 United Kingdom - Norway
18:00 Oester - Oerebro
18:00 Croatia - Poland
18:10 Detroit - Texas