07:00 Yu Hsiou Hsu - Yi Zhou
07:30 Denis Yevseyev - Altug Celikbilek
07:30 Russian Championship, Yekaterinburg
07:35 James McCabe - Wu Tung-Lin
08:00 Tajikistan - Afghanistan
08:00 Marcello Serafini - Jesper De Jong
08:30 Auckland Tuatara - Franklin Bulls
08:30 WTT Youth Contender Metz
09:00 Nikita Tszyu - Danilo Creati
09:00 Ireland U16 - Argentina U16
09:00 Tsalenjikha - New Vision Georgians
09:10 ATP Tour. Madrid
09:10 Dennis Novak - Gauthier Onclin
09:10 Rio Noguchi - Alex Bolt
09:15 Daniel Rincon - Timofey Skatov
09:15 Jelle Sels - Henri Squire
09:30 Mansouri / Johnson - Zeballos / Arias
09:30 NorthPort Batang Pier - Terrafirma Dyip
09:30 Morocco U19 - Guatemala U18
09:30 Para European Championships, Madeira
09:40 Balaji / Begemann - Stevens / Cacic
09:40 Hugo Dellien - Ivan Gakhov
09:40 MODUS Super Series
09:45 Dane Sweeny - Lloyd Harris
10:00 Central Coast Mariners - Abdysh-Ata
10:00 Iran - Kyrgyzstan
10:00 ATP Tour. Madrid
10:00 SKA-Khabarovsk - Rodina
10:00 Mali U18 - Saudi Arabia U18
10:00 Kaisar - Mangystau
10:00 Panthers (W) - Dnipro-1 (W)
10:00 Shakhtar Dn (W) - Kryvbas (W)
10:00 Petra Martic (W) - Cristina Bucsa (W)
10:10 Aleksandar Vukic - Taro Daniel
10:10 ATP Tour. Madrid
10:10 Jaume Munar - Nuno Borges
10:10 Mariano Navone - Alexei Popyrin
10:10 2024 World Championships
10:10 Jessica Bouzas Maneiro (W) - Paula Badosa Gibert (W)
10:10 Lauren Davis (W) - Mayar Sherif (W)
10:10 Sloane Stephens (W) - Martina Trevisan (W)
10:10 Yulia Putintseva (W) - Yue Yuan (W)
10:10 Zhu Lin (W) - Victoria Jimenez Kasintseva (W)
10:10 WTA. Madrid
10:25 Saville / Tu - Moriya / Noguchi
10:25 Richmond - Melbourne
10:30 ?????-???????? - Eastern
10:30 Blaze (W) - South East Stars (W)
10:30 Northern Diamonds (W) - Western Storm (W)
10:30 Southern Vipers (W) - Central Sparks (W)
10:30 Thunder (W) - Sunrisers (W)
10:30 Kepalaba (Zh) - Logan Lightning (W)
11:00 Yokohama Marinos - Ulsan Hyundai
11:00 Jakub Nicod - Zdenek Kolar
11:00 Rocha / Faria - Drzewiecki / Kasnikowski
11:00 Blaublitz Akita - Shonan Bellmare
11:00 Fagiano Okayama - Yokohama
11:00 Kataller Toyama - Shimizu S-Pulse
11:00 Nagano Parceiro - Kyoto Sanga
11:00 Nara - Sanfrecce Hiroshima
11:00 Roasso Kumamoto - Sagan Tosu
11:00 Ryukyu - Gamba Osaka
11:00 Thespakusatsu Gunma - Kashiwa Reysol
11:00 Changwon Sakers - Suwon Sonicboom
11:00 Kavkasia - TSU
11:00 Kaisar - Mangystau
11:00 Karaganda (W) - Shymkent (W)
11:00 ???? ???? ????????? ?????? - Ipswich Knights
11:00 Saut Vest Kvinslend Tander (Zh) - Ipswich Knights (W)
11:00 Metalurg Avtokomanda (W) - Shampion (W
11:15 Luz / King - Rikl / Sachko
11:15 Saville / Tu - Ellis / Schoolkate
11:25 Arthur Fery - Ricardas Berankis
11:25 Margaroli / Vega Hernandez - Brancaccio / Balestrieri
11:30 Arthur Rinderknech - Alexander Shevchenko
11:30 Daniel Altmaier - Martin Landaluce
11:30 Roman Safiullin - Thiago Seyboth
11:30 Billy Harris - Jozef Kovalik
11:30 Hidalgo / Rodriguez - Roca Batalla / Bortolotti
11:30 Remy Bertola - Yuta Shimizu
11:30 Vesely / Poljak - Zelenay / Jermar
11:30 Kutaisi - PSP
11:30 Gainare Tottori - Urawa Red Diamonds
11:30 Finland U16 - Sweden U16
11:30 Peninsula Power - Brisbane Olympic
11:30 Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions
11:30 Australia - Israel
11:30 Hungary (W) - Norway (W)
11:30 Emiliana Arango (W) - Amanda Anisimova (W)
11:30 Sara Sorribes Tormo (W) - Bernarda Pera (W)
11:30 Shuai Zhang (W) - Shelby Rogers (W)
12:00 Thailand - Iraq
12:00 Andreozzi / Reyes Varela - Veldheer / Bergevi
12:00 Forejtek / Duda - Cornea / Oswald
12:00 CSKA 2 - Rusichi
12:00 Donna Vekic (W) - Laura Siegemund (W)
12:00 Naomi Osaka (W) - Greetje Minnen (W)
12:15 Echargui / Bellucci - Yevseyev / Marchenko
12:15 Portugal U16 - Brazil U16
12:30 Cash / Galloway - Romboli / Zormann
12:30 Juan Cerundolo - Stefano Travaglia
12:30 Martos Gornes / Tsitsipas - Demoliner / Goransson
12:30 TNT Tropang Giga - Phoenix Fuel Masters
12:30 Tour of Turkey
12:30 Turan - Aisultan
12:35 Guangzhou - Xinjiang Flying Tigers
12:35 Shanghai Sharks - Zhejiang Golden Bulls
12:55 Isaro / Bayldon - Yunchaokete / Zeng
13:00 Aslan Karatsev - Fabian Marozsan
13:00 Luca van Assche - Zizou Bergs
13:00 Luciano Darderi - Gael Monfils
13:00 Pichler / Babic - Sabanov / Sabanov
13:00 Magda Linette (W) - Elisabetta Cocciaretto (W)
13:00 Wang Yafan (W) - Caroline Dolehide (W)
13:00 Xinyu Wang (W) - Viktoriya Tomova (W)
13:30 Kutaisi - Rush
13:30 Emma Raducanu (W) - Maria Lourdes Carle (W)
13:30 Harriet Dart (W) - Cristina Bucsa (W)
14:00 Esperos - Psychiko
14:00 Megaridas - Iraklis
14:00 Panionios - Papagou
14:00 Prawira Bandung - Persipasi Raya
14:00 Carlos Taberner - Francesco Maestrelli
14:00 Omar Jasika - Alexander Ritschard
14:00 Pellegrino / Eysseric - Jebens / Frantzen
14:00 Popko / Oliveira - Harrison / Willis
14:00 European Championships, Belgrade
14:00 Gabala - Zira
14:00 Tbilisi University - Iliauni
14:00 Ecuador U18 - Slovakia U18
14:00 Orenburg - Dynamo M
14:00 Zenit 2 - Khimki
14:00 Russian Championship, Yekaterinburg
14:00 PAOK (W) - Panathinaikos (W)
14:00 WTT Youth Contender Metz
14:15 Croatia U16 - Uruguay U16
14:30 Russia U16 - Ghana U16
14:30 Turkey U18 - Jamaica U18
14:30 2024 World Championships
14:30 Tour de Romandie
14:30 EMC Podolie (W) - Mariupolchanka (W)
14:30 Lucia Bronzetti (W) - Varvara Gracheva (W)
14:30 Magdalena Frech (W) - Jaqueline Cristian (W)
14:30 Nao Hibino (W) - Ashlyn Krueger (W)
14:45 U Cluj - Politehnica Iasi
15:00 Uzbekistan - Vietnam
15:00 Borna Coric - Benjamin Hassan
15:00 Botic Van de Zandschulp - Christopher Eubanks
15:00 Brandon Nakashima - Facundo Bagnis
15:00 Thanasi Kokkinakis - Jack Draper
15:00 Astigarraga Harper (W) / Stevenson - Nunez / Becerra
15:00 Franco Ribero - Gonzalo Bueno
15:00 Genaro Olivieri - Valerio Aboian
15:00 Urrea / Stepanov - Meza / Boscardin Dias
15:00 Watanabe / Yuzuki - Rodriguez / Ambrogi
15:00 Radnicki 1923 - Vojvodina
15:00 Delhi Daredevils - Gujarat Titans
15:00 El Geish - ENPPI
15:00 Zvijezda 09 - Tuzla City
15:00 Chelbasket - Lokomotiv Kuban 2
15:00 Lamia - PAOK
15:00 Panathinaikos (W) - Olympiacos (W)
15:00 Croatia - UAE
15:00 South Korea (W) - Netherlands (W)
15:00 WTT Youth Contender Spa
15:30 Women's Series Springfield Stop
15:30 Colombia U16 - Greece U16
16:00 Panevezys - Dziugas
16:00 Transinvest - Hegelmann
16:00 Denolly / Tabur - Martinez / Gomez
16:00 Rybakov / Duncan - Kwiatkowski / Lawson
16:00 Tristan Boyer - Tennys Sandgren
16:00 Buducnost - Vojvodina
16:00 Ukraine - China
16:00 Craiova - Timisoara
16:00 CSM Ploiesti - Laguna
16:00 Leotar Trebinje - Slavija Sarajevo
16:00 Neptunas (W) - Siauliai (W)
16:00 PAOK (W) - Aesx Pylaias (W)
16:00 Hailey Baptiste (W) - Daria Saville (W)
16:00 Robin Montgomery (W) - Elina Avanesyan (W)
16:00 Sara Bejlek (W) - Anna Blinkova (W)
16:00 Sara Errani (W) - Caroline Wozniacki (W)
16:15 Nizhnyi Novgorod - Lokomotiv M
16:30 Zenit - Uralmash
16:30 Lukas Klein - Pablo Llamas Ruiz
16:30 Franco Roncadelli - Juan Carlos Prado Angelo
16:30 Juan Bautista Torres - Juan Ficovich
16:30 Villanueva / Britto - Uchida / Pereira
16:30 Tappara - Pelicans
16:30 Armia - CIU
16:30 Galati - Valcea
16:30 MHC Tambov - Yunison
16:30 Al-Arabi Doha - Al-Markhiya
16:30 Al-Rayyan - Al-Ahli Doha
16:30 Al-Shamal - Al-Sadd
16:30 Al-Wakrah - Al-Gharafa
16:30 Muaither - Qatar SC
16:30 Umm Salal - Al-Duhail
16:30 LCC (W) - Kibirkstis (W)
16:30 Pelister (W) - Vardar SCJS (W)
16:30 Clara Burel (W) - Olga Danilovic (W)
16:45 Ludogorets - Hebar
17:00 Bahcesehir Koleji - Chemnitz
17:00 Kauno Zalgiris - Banga
17:00 Corentin Moutet - Juncheng Shang
17:00 Qarabag - Neftchi
17:00 Viktoria Plzen - Zlin
17:00 Dynamo Pardubice - Ocelari Trinec
17:00 Wisla Plock - Miedz Legnica
17:00 Lokomotiv - Metallurg Mg
17:00 Farul - Rapid Bucuresti
17:00 Targu Jiu - Focsani
17:00 Kehra - Viljandi
17:00 Opava - NH Ostrava
17:00 Usti nad Labem - Pardubice
17:00 Bosna Royal - Igokea
17:00 Borac Banja Luka - Posusje
17:00 Kvarner - Osijek
17:00 Nitra - Spisska Nova Ves
17:00 Iverioni - Gurjaani Delta
17:00 Rivne - Dnipro
17:00 Zenit Kazan - Dynamo M
17:00 SJK - HJK
17:00 Dynamo Kursk (W) - MBA (W)
17:00 ZKK Kraljevo (W) - Mega MIS (W)
17:00 Levante Las Planas (W) - Barcelona (W)
17:00 SK Tapa/Tapa VSK (W) - KPK Mella/Tallinna SK (W)
17:00 Leningradka (W) - Dinamo M (W)
17:30 Facundo Diaz Acosta - Denis Shapovalov
17:30 Gabi Adrian Boitan - Maxime Janvier
17:30 Kadhe / Nedunchezhiyan - Fancutt / Reese
17:30 Rai / Jasika - Krueger / Kiger
17:30 Hartberg - LASK
17:30 Klagenfurt - RB Salzburg
17:30 Prijedor-Spartak - Orlovik
17:30 Aris - Olympiacos
17:30 Para European Championships, Madeira
17:45 Vive Kielce - Magdeburg
17:45 Twente - Almere City
17:55 Jedinstvo (W) - Tent Obrenovac (W)
18:00 AS Monaco - Fenerbahce
18:00 CSKA Moscow - Yenisey
18:00 Saarbruecken - RW Essen
18:00 Zalgiris - Dainava
18:00 AIK - Vaernamo
18:00 Brommapojkarna - Sirius
18:00 Goeteborg - Haecken
18:00 Casanova / Carou - Cid / Kirkin
18:00 Leite / Dutra da Silva - Aboian / Aboian
18:00 Jadran Split - Novi Beograd
18:00 Crvena Zvezda - Partizan
18:00 MZT Skopje - Spartak Subotica
18:00 Italy - South Korea
18:00 Sweden - Finland
18:00 Lorient - PSG
18:00 Morocco U17 - Egypt U17
18:00 Yambol - Shumen
18:00 Posusje - Promo
18:00 Al Mokawloon - Zamalek
18:00 Pyramids - National Bank
18:00 Orlovi (W) - Celik (W)
18:00 Despina (W) - Ovce Pole (W)
18:00 Mirra Andreeva (W) - Taylor Townsend (W)
18:15 Saint-Louis - Arizona
18:30 Trabzonspor - Fatih Karagumruk
18:30 Krasnodar - Baltika
18:30 Zenit - Rubin
18:30 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya
18:30 AEK - Panathinaikos
18:30 France (W) - Austria (W)
18:30 Serbia - Iceland
18:55 Portugal U19 - Spain U19
19:00 Chandrasekar / Verdugo - Freund / Ingildsen
19:00 Paris / Kaliyanda Poonacha - Boyer / Whiting
19:00 Alba Berlin - Rostock
19:00 Marseille - Pro Recco
19:00 Gorica - ND Beltinci
19:00 France - Slovenia
19:00 German Championship
19:00 Saint-Nazaire - Tours
19:00 Dijon - Le Portel
19:00 Metropolitans 92 - JL Bourg
19:00 Nancy - ASVEL
19:00 Paris - Cholet
19:00 Strasbourg - Le Mans
19:00 Solihull Moors - Halifax Town
19:00 Rampla Juniors - Defensor Sporting
19:00 2024 World Championships
19:00 Palma - Peniscola
19:00 Nyon (W) - Elfic Fribourg (W)
19:20 MTV Stuttgart (W) - Schwerin (W)
19:30 Mena / Soto - Roncadelli / Sakellaridis
19:30 Rapid Vienna - Sturm Graz
19:30 Lechia Gdansk - Polonia Warsaw
19:30 Warta Zawiercie - Jastrzebski Wegiel
19:30 Simulcast
19:30 Zrinjski - Sarajevo
19:30 Anderlecht - Cercle
19:30 Brugge - Genk
19:30 Trentino - Power Volley
19:30 Conegliano (W) - Scandicci (W)
19:45 Sagesse - Al Shorta
19:45 Montpellier - Kiel
19:45 Coventry City - Hull City
19:45 Sepsi OSK - FCSB
19:45 Wolverhampton - Bournemouth
20:00 Barcelona - Olympiacos
20:00 Dmitry Popko - Ethan Quinn
20:00 Atalanta - Fiorentina
20:00 Ajax - Excelsior
20:00 AS Monaco - Lille
20:00 Marseille - Nice
20:00 Zlin (W) - Sokol Poruba (W)
20:00 Europa Point - St Josephs
20:00 Crystal Palace - Newcastle United
20:00 Everton - Liverpool
20:00 Manchester Utd - Sheffield Utd
20:15 AVS - Porto B
20:30 Crawford / Bybel - Harrison / Willis
20:45 San Francisco - NY Mets
21:00 Bahia - CRB
21:00 Sport Recife - Fortaleza
21:00 Cancun - Atlante
21:00 Mineros - Leones Negros
21:07 LA Angels - Baltimore
21:30 Real Cartagena - Atletico Huila
21:30 Carlos Stein - Pirata
22:00 Jaguares de Cordoba - Llaneros
22:00 Indigenas de Matagalpa - Managua
22:30 Denis Kudla - Gijs Brouwer
23:00 Botafogo-RJ - Universitario
23:00 Coquimbo Unido - Racing
23:00 Danubio - Athletico-PR
23:00 Huachipato - The Strongest
23:00 Nacional M - Deportivo Tachira
23:10 Cleveland - Boston
23:40 Cincinnati - Philadelphia
23:40 Pittsburgh - Milwaukee
23:45 Washington - LA Dodgers
23:50 Tampa Bay - Detroit
00:00 Boston - Miami
00:00 Toronto - Boston
00:00 Belleville Senators - Toronto Marlies
00:05 NY Yankees - Oakland
00:05 Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms
00:15 Olancho - Vida
00:20 Atlanta - Miami
00:30 Toronto - Simcoe County Rovers
00:30 Atl Bucaramanga - Patriotas Boyaca
00:30 Atlanta Utd II - Chattanooga
00:40 Chi Cubs - Houston
00:40 Kansas City - Toronto
00:40 Minnesota - Chi White Sox