01:00 Miami - Portland
01:00 Oklahoma - Phoenix
01:00 San Antonio - New York
01:00 Bare Knuckle
01:00 Iowa Wolves - Austin Spurs
01:00 Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings
01:00 Windy City Bulls - Wisconsin Herd
01:00 Cusco - Union Comercio
01:00 Celaya - Tlaxcala
01:00 Macara - Barcelona SC
01:00 Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins
01:00 Fort Wayne Komets - Indy Fuel
01:00 Milwaukee - Rockford IceHogs
01:00 Texas Stars - Iowa Wild
01:00 Fluminense (W) - Minas (W)
01:00 WWE Smackdown
01:10 Houston - NY Yankees
01:20 Tulsa Oilers - Wichita Thunder
01:30 Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars
01:30 North Dakota Fighting Hawks - Michigan Wolverines
01:30 Atletico Junior - La Equidad
01:30 Dallas Jackals - Houston Sabercats
01:30 Corinthians (W) - Inter-RS (W)
01:35 Kansas - Iowa Heartlanders
02:00 Denver - Minnesota
02:00 Oscar Valdez - Liam Wilson
02:00 Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels
02:00 Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings
02:00 Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders
02:00 Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes
02:00 Formula E, Tokyo
02:00 Rip City Remix - Santa Cruz Warriors
02:00 Puebla - UANL
02:00 Zarate - Union Santa Fe
02:05 Fijian Drua - Western Force
02:05 Colorado Eagles - Abbotsford Canucks
02:05 Rapid City Rush - Allen Americans
02:06 Leon (W) - Mazatlan (W)
02:10 Utah Grizzlies - Idaho Steelheads
02:30 Utah - Houston
02:30 New South Wales Open
02:40 Arizona - Colorado
02:40 Oakland - Cleveland
02:40 San Diego - San Francisco
02:40 Seattle - Boston
02:40 Houston Cougars - Duke Blue Devils
03:00 Sacramento - Dallas
03:00 Portland Winterhawks - Victoria Royals
03:00 Prince George Cougars - Spokane Chiefs
03:00 Wenatchee Wild - Kelowna Rockets
03:00 Green Gully - North Geelong
03:00 Launceston City - South Hobart
03:00 Uni Hill Eagles - Casey Comets
03:00 South Bay Lakers - Mexico City Capitanes
03:00 America - Atletico de San Luis
03:00 Otago Nuggets - Southland Sharks
03:00 Henderson Silver Knights - Bakersfield Condors
03:00 Tucson Roadrunners - San Diego Gulls
03:00 Central Valley Fuego - Forward Madison
03:00 San Diego Wave (W) - OL Reign (W)
03:00 WTT Champions Incheon
03:05 Everett Silvertips - Vancouver Giants
03:09 Tennessee Volunteers - Creighton Bluejays
03:10 LA Dodgers - Saint-Louis
03:15 Kenin (W) / Mattek-Sands (W) - Paolini (W) / Errani (W)
04:00 Salvador - USA
04:00 Mazatlan - Tijuana
04:00 Wellington Phoenix (W) - Western Sydney (W)
04:30 Launceston United - Kingborough
04:30 New Town Eagles - Devonport
04:30 Ulverstone - Clarence Zebras
04:35 Moana Pasifika - Blues
05:00 Northcote City - Keilor Park
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
05:00 Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi
05:00 Osaka - Imabari
05:00 Sagamihara - Kamatamare Sanuki
05:00 Seoul Jungnang - Chungju Citizen
05:00 Grand Prix Vietnam
05:00 Bangladesh - Sri Lanka
05:00 Ehime (W) - Speranza (W)
05:00 Harima Albion (W) - Orca Kamogawa (W)
05:00 Shizuoka SSU (W) - NGU Loveledge Nagoya (W)
05:00 Busan (W) - Incheon City (W)
05:45 Rally Kenya
06:00 Yenisey - Khimki
06:00 Albirex Niigata - Kashiwa Reysol
06:00 Vissel Kobe - Consadole Sapporo
06:00 Blaublitz Akita - Iwaki
06:00 Mito HollyHock - Kagoshima Utd
06:00 Montedio Yamagata - Shimizu S-Pulse
06:00 Oita Trinita - Fagiano Okayama
06:00 Tokushima Vortis - Thespakusatsu Gunma
06:00 Yokohama - Vegalta Sendai
06:00 Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu
06:00 Incheon Utd - Daejeon Citizen
06:00 Jeonbuk - Ulsan Hyundai
06:00 Chungnam Asan - Cheongju
06:00 Changwon City - Paju Citizen
06:00 Daegu II - Gimhae City
06:00 Geoje Citizen - Pyeongchang United
06:00 Seoul Nowon United - Jeonju Citizen
06:00 Aktobe - Burevestnik Almaty
06:00 Brisbane Roar (W) - Canberra United (W)
06:05 Osaka Evessa - Levanga Hokkaido
06:20 Essendon - St Kilda
06:30 Formula E, Tokyo
06:35 Russian Championship, Tyumen
06:50 Suwon Hyundai (W) - Incheon Pink Spiders (W)
07:00 SK Hawks - Sangmu
07:00 Kashima Antlers - Jubilo Iwata
07:00 Kawasaki Frontale - Tokyo
07:00 Machida Zelvia - Sagan Tosu
07:00 Urawa Red Diamonds - Avispa Fukuoka
07:00 Roasso Kumamoto - JEF United Chiba
07:00 Daejeon Korail - Hwaseong
07:00 Mokpo - Ulsan Citizen
07:00 Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA
07:05 Yokohama B-Corsairs - Alvark Tokyo
07:05 Highlanders - Hurricanes
07:15 Asian Cup
07:30 Melbourne City - Newcastle Jets
07:30 Dragons - Sea Eagles
07:30 Manawatu Jets - Taranaki Mountainairs
07:30 Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers
08:00 Cerezo Osaka - Shonan Bellmare
08:00 Nagoya Grampus - Yokohama Marinos
08:00 Ehime - Fujieda MYFC
08:00 Ryukyu - Kataller Toyama
08:30 Jeju United - Pohang Steelers
08:30 Suwon - Gimcheon Sangmu
08:30 Seongnam - Gimpo
08:30 Seoul E-Land - Anyang
08:30 Zhaiyk - Zhetysu-Zhastar
08:30 Wuhan Three Towns - Beijing Guoan
08:30 WTT Youth Contender Beirut
09:00 Hero Indian Open
09:30 Port Adelaide - Melbourne
09:30 Real Kashmir - NEROCA
09:35 Titans - Dolphins
09:35 Reds - Brumbies
09:40 Russian Championship, Tyumen
09:45 Sydney - Central Coast Mariners
09:45 Brothers Union - Bashundhara Kings
09:45 Yenisey (W) - CSKA Moskva (W)
10:00 Spain Masters
10:00 Werribee City - Bentleigh Greens
10:00 Tochigi - V-Varen Nagasaki
10:00 Unirea Slobozia - Mioveni
10:00 New Taipei Kings - Fubon Braves
10:00 Sinara - Tyumen
10:00 Sinara - Tyumen
10:00 Bank of Taiwan - Yulon Dinos
10:00 Seoul City (W) - Wonderful Samcheok (W)
10:00 Feeder Otocec
10:15 Trinec - Slovacko B
10:15 Aritma Prague - Jiskra Domazlice II
10:15 Breclav - Humpolec
10:15 Letohrad - Vysoke Myto
10:15 Slovan Havlickuv Brod - SFK Vrchovina
10:15 Rahmatganj - Abahani
10:30 Super Liga Pro 3x3 Espana
10:30 Prepere - Arsenal Ceska Lipa
10:30 Komarov - Jindrichuv Hradec
10:30 Kosmonosy - Benesov
10:30 Slavia HK - Benatky Nad Jizerou
10:30 Talant - Dordoi
10:45 Trostianets - Skala
10:45 Trostianets - Skala 1911
10:50 Georgia U18 - Scotland U18
10:55 Metallurg-Zhlobin - Gomel
11:00 Radu Albot - Nikolas Sanchez Izquierdo
11:00 Borisov-900 - Viten
11:00 Turk Telekom - Manisa
11:00 Khust - Hirnyk-Sport
11:00 Esil SK - Atyrau
11:00 Gazprom-Yugra - Torpedo
11:00 LKS Lipetsk - Sibiryak
11:00 Norilsk Nickel - Novaya Generatsiya
11:00 Sib-Tranzit - Ukhta
11:00 ITU - Konyaspor
11:00 Kolos Kovalivka U-19 - Dnipro-1 U19
11:00 Aurora - Suha Balka
11:00 WTT Champions Incheon
11:30 Asian Cup
11:30 Arribage T./Cornea V. V. - Arneodo R./Weissborn S.
11:30 Nouza P./Rikl P. - Andreozzi G./Reyes-Varela M. A.
11:30 HNU-DYUSSH 1 - Donbass
11:30 Poltava - Epitsentr
11:30 Avangard - Lokomotiv
11:30 Parnu JK Vaprus - Nomme Kalju
12:00 Niva Ternopol - Dinaz
12:00 Alashkert - Ararat
12:00 Krylia Sovetov - Zenit
12:00 Obolon - Shakhtar Donetsk
12:00 KPRF - Kristall
12:00 Changhua BLL - Taiwan Beer
12:00 UD Leiria - Nacional
12:00 Chengdu Rongcheng - Nantong Zhiyun
12:00 Kocaeli - Esenler Erokspor
12:00 Ormanspor - Fenerbahce Koleji
12:00 TED Ankara - Kapakli
12:00 Zoria U19 - Metalist 1925 U19
12:00 Kardinal-Rivnestandard - In.IT
12:00 Ryatuvalnik - Uragan
12:00 Naftan - BATE
12:00 Adana Aski (W) - Botas 2 (W)
12:00 Kiev Basket (W) - InterKhim (W)
12:00 Sevilla (W) - Real Sociedad (W)
12:30 Stolica - Okhrana-Dinamo
12:30 Rakow - Ruch Chorzow
12:30 Bukovyna - Chernigov
12:30 Skra Belchatow - Czarni Radom
12:30 Napoli - Atalanta
12:30 Napoli (W) - Sampdoria (W)
12:30 Rally Kenya
12:35 Qingdao Youth Island - Qingdao Hainiu
13:00 Raasiku/Mistra - Dragunas Klaipeda
13:00 Braunschweig - Elversberg
13:00 Holstein Kiel - Hansa Rostock
13:00 Kaiserslautern - Fortuna
13:00 Simulcast
13:00 Jaime Faria - Mate Valkusz
13:00 Lukas Klein - Pedro Araujo
13:00 Mikhail Kukushkin - David Jorda Sanchis
13:00 Benjamin Hassan - Pedro Martinez
13:00 Botev Vratsa - Hebar
13:00 Inhulets - Nyva Buzova
13:00 Helios Suns - Sencur
13:00 European Tour, Munich
13:00 Yugra - Khimik Vs
13:00 Majadahonda - Jaca
13:00 Shanghai Port - Henan
13:00 Lokomotiv Nowosibirsk - Fakel
13:00 Sundsvall - Oestersund
13:00 Liepaja - RFS
13:00 Bodrum (W) - Emlak Konut Gelisim 2 (W)
13:00 MZT Skopje (W) - Kriva Palanka (W)
13:00 Wolfsburg (W) - Essen (W)
13:25 Taraz - Pavlodar
13:30 Corentin Moutet - Pierre-Hugues Herbert
13:30 TSKK - UVD-Dynamo
13:30 Darussafaka - Merkezefendi
13:30 Karpaty - SKA-SHVSM
13:30 Narva Trans - Nomme United
13:30 Toyotacare 250
13:30 Newcastle United - West Ham United
13:30 Sabail - Turan Tovuz
13:30 Zvijezda 09 - Siroki Brijeg
13:30 Ferhatoglu (W) - Yalova (W)
13:30 Struga (W) - Badel 1862 (W)
13:30 Aston Villa (W) - Leicester City (W)
13:30 Liverpool (W) - Manchester City (W)
13:49 Alabama Crimson Tide - Clemson Tigers
14:00 Dortmund II - Waldhof
14:00 Preussen Muenster - Dynamo Dresden
14:00 Regensburg - Halle
14:00 Simulcast
14:00 Ulm - Erzgebirge Aue
14:00 Unterhaching - Ingolstadt
14:00 Hegelmann - Panevezys
14:00 Matheus Pucinelli De Almeida - Felipe Alves
14:00 Mazembe - Petro de Luanda
14:00 Mohammedan - Inter Kashi
14:00 Toyotacare 250
14:00 Tobol - Almaty
14:00 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa
14:00 Ha Tinh - Vinh Long
14:00 Getafe - Sevilla
14:00 Real Valladolid - Levante
14:00 AlbinoLeffe - Trento
14:00 Arezzo - Juventus U-23
14:00 Casertana - Taranto
14:00 Monopoli - Sorrento
14:00 Monterosi - Benevento
14:00 Olbia - Sestri Levante
14:00 Panserraikos - Asteras
14:00 Speranta Drochia - Victoria Bardar
14:00 Univer Komrat - Floresti
14:00 Radnicki 1923 - Napredak
14:00 Radnicki Nis - Mladost Lucani
14:00 Gaziantep - Mersin
14:00 Benetton - Connacht
14:00 Sharks - Edinburgh
14:00 Vitebsk - Slavia Mazyr
14:00 Bursa Antspor (W) - Turgutlu (W)
14:00 Feyenoord (W) - Telstar (W)
14:00 Nordsjaelland (W) - Broendby (W)
14:00 Real Betis (W) - Eibar (W)
14:00 Twente (W) - Den Haag (W)
14:00 ZRK Skopje (W) - Metalurg Avtokomanda (W)
14:00 Naftisia (W) - Orbita-ZNU (W)
14:30 Dornbirn - Horn
14:30 Lafnitz - Bregenz
14:30 Eric Vanshelboim - Pablo Llamas Ruiz
14:30 Frederico-Ferreira Silva - Lucas Pouille
14:30 Vit Kopriva - Duarte Vale
14:30 Nedovyesov / Escobar - Olivetti / Eysseric
14:30 Chojniczanka - Kalisz
14:30 Kisvarda - Debrecen
14:30 Ilbirs - ALGA
14:30 Polissya - Chornomorets
14:30 Sochi - CSKA
14:45 Botosani - Politehnica Iasi
14:45 Jastrzebski Wegiel - Warta Zawiercie
14:50 Varazdin - Gorica
15:00 Dobeles Tenax - Granitas Kaunas
15:00 Frydlant Nad Ostravici - Unicov
15:00 Dalnice Sperice - Stara Rise
15:00 Nove Sady - Kozlovice
15:00 Vitkovice - Bospor Bohumin
15:00 Aias Evosmou - Doxa Lefkadas
15:00 Charilaos Trikoupis - Mykonoy
15:00 Eleftheroupoli - Psychiko
15:00 Ermis Schimatari - Megaridas
15:00 Esperos - Amyntas
15:00 Iraklis - Panionios
15:00 Koroivos Amaliadas - Panerythraikos
15:00 Milon - Papagou
15:00 Norrkoeping - Malmoe
15:00 Francesco Passaro - Luca Nardi
15:00 Minsk - Mercury-GTK
15:00 Junior - Belarus U18
15:00 Jagiellonia - LKS Lodz
15:00 Bohemians - Jablonec
15:00 Sigma - Pardubice
15:00 Viktoria Plzen - Slovan Liberec
15:00 Montpellier - Stade Francais
15:00 Straubing Tigers - Schwenninger
15:00 Lucknow Super Giants - Punjab Kings
15:00 Grand Slam, Antalya
15:00 Grand Slam, Antalya
15:00 Spartak M - Metallurg Mg
15:00 Valenciennes - Saint-Etienne
15:00 Nevezis - Rytas Vilnius
15:00 San Martin - Quimsa
15:00 Sokol Pisek (W) - Iuventa Michalovce (W)
15:00 Hapoel Hadera - Hapoel Petah Tikva
15:00 Olimpija Ljubljana - Koper
15:00 Spartak Volgograd - Baltika St. Petersburg
15:00 Maritimo - Leixoes
15:00 Genoa - Frosinone
15:00 Torino - Monza
15:00 Polish Speedway
15:00 Banska Bystrica - Trencin
15:00 Skalica - Zemplin Michalovce
15:00 Zlate Moravce - Kosice
15:00 Oergryte - Utsikten
15:00 Azoty-Pulawy - Gornik Zabrze
15:00 Harem Spor - Ankaragucu
15:00 Daugavpils - Tukums
15:00 Domel Skofja Loka (W) - Jezica (W)
15:00 Frankivsk-Prykarpattia (W) - Rivne-OSHVSM (W)
15:00 Juventus (W) - Fiorentina (W)
15:00 Cair (W) - Spartak (W)
15:00 WTT Youth Contender Beirut
15:15 Scotland (W) - France (W)
15:15 Frolunda - Leksand
15:15 Skelleftea - Linkoeping
15:30 Frydek-Mistek - Karvina B
15:30 Juan Varillas - Enzo Couacaud
15:30 Borussia M - Freiburg
15:30 Eintracht - Union Berlin
15:30 Leverkusen - Hoffenheim
15:30 RB Leipzig - Mainz 05
15:30 Simulcast
15:30 Werder Bremen - Wolfsburg
15:30 Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets
15:30 Toyota Owners 400
15:30 Baltika - Nizhnyi Novgorod
15:30 GP Miguel Indurain
15:30 Panathinaikos (W) - PAS Giannina (W)
15:30 Vallefoglia (W) - Scandicci (W)
16:00 Prometey - Ogre
16:00 Super Liga Pro 3x3 Espana
16:00 UNICS - Parma Perm
16:00 Siauliai - Transinvest
16:00 Sporting - Leixoes
16:00 Francisco Rocha - Jan Choinski
16:00 Richard Gasquet - Gastao Elias
16:00 Romboli / Zormann - Luz / Demoliner
16:00 Karsiyaka - Bahcesehir Koleji
16:00 Mitteldeutscher - Chemnitz
16:00 Anderlecht II - Francs Borains
16:00 Warrington Wolves - Catalans Dragons
16:00 Gloucester - Bristol Bears
16:00 Dinamo Tbilisi - Samtredia
16:00 Flora U-21 - Levadia U-21
16:00 Paide U-21 - Tartu Welco
16:00 Elva - Tallinna Kalev U-21
16:00 Tabasalu - Harju
16:00 Viimsi - Tallinn
16:00 Spain (W) - Portugal (W)
16:00 HIFK - Pelicans
16:00 Jukurit - Karpat
16:00 TPS - Tappara
16:00 1? Dezembro - Oliveira Hospital
16:00 Amora - Pero Pinheiro
16:00 Anadia - Trofense
16:00 Sanjoanense - AD Fafe
16:00 Varzim - Academica
16:00 Vianense - Canelas
16:00 Pieno Zvaigzdes - Gargzdu
16:00 Limoges - Elan Chalon
16:00 Storhamar - Frisk Asker
16:00 Houston Open
16:00 Norwid Czestochowa - LKPS Lublin
16:00 Bournemouth - Everton
16:00 Chelsea - Burnley
16:00 GOSK - Posusje
16:00 Nottingham Forest - Crystal Palace
16:00 Rukh - LNZ Cherkasy
16:00 Sabah - Zira
16:00 Sheffield Utd - Fulham
16:00 Simulcast
16:00 Tottenham - Luton Town
16:00 Urartu - Van
16:00 Aberdeen - Ross County
16:00 Heart - Kilmarnock
16:00 Motherwell - St Mirren
16:00 Rangers - Hibernian
16:00 St Johnstone - Dundee
16:00 Huachipato - Universidad Catolica
16:00 Arbroath - Dunfermline
16:00 Dundee United - Raith Rovers
16:00 Greenock Morton - Queen`s Park
16:00 Partick Thistle - Inverness
16:00 Golden Art - Eurofarm Pelister 2
16:00 Zimbru - Balti
16:00 Javor - Crvena Zvezda
16:00 MMTS Kwidzyn - Chrobry Glogow
16:00 Vive Kielce - Zaglebie
16:00 Mladi Radnik - Radnicki
16:00 Hanvikens U20 - Oskarshamn U-20
16:00 HIT Kiev - SkyUp
16:00 Isloch - Shakhtyor Sl
16:00 ilirija (W) - Maribor (W)
16:00 Atletico Madrid (W) - Valencia (W)
16:00 Esbjerg (W) - Silkeborg-Voel (W)
16:00 LKS Lodz (W) - Budowlani Lodz (W)
16:00 Alana Smith (W) - Heather Watson (W)
16:00 Jana Kolodynska (W) - Elvina Kalieva (W)
16:00 Katarina Kozarov (W) - Harmony Tan (W)
16:00 Katie Volynets (W) - Katherine Sebov (W)
16:00 Usue Maitane Arconada (W) - Elizabeth Mandlik (W)
16:00 Feeder Otocec
16:05 Harlequins - Bath
16:05 Ospreys - Lions
16:15 Toyota Owners 400
16:15 Almeria - Osasuna
16:15 Eibar - Eldense
16:15 FC Andorra - Mirandes
16:15 Leganes - Cartagena
16:15 Ancona-Matelica - SPAL
16:15 Arzignano Valchiampo - Triestina
16:15 Cesena - Pescara
16:15 Juve Stabia - ACR Messina
16:15 Novara - Lumezzane
16:15 Virtus Entella - Pontedera
16:20 Wolves - Juventus
16:30 AaB - Soenderjyske
16:30 Zapy - Sokol Brozany
16:30 Freiburg II - 1860 Munich
16:30 Saarbruecken - RW Essen
16:30 NEC - PSV
16:30 Laser - S-Kiekko
16:30 Mons Calpe - College
16:30 Arouca - Farense
16:30 Guimaraes - Moreirense
16:30 Spinelli Massagno - Pully Lausanne Foxes
16:30 AVS - Santa Clara
16:30 Porto B - Penafiel
16:30 Volos - Kifisia
16:30 Fortuna Sittard (W) - Utrecht (W)
16:30 Prometey (W) - COP-CNU-DYSSN5-MFKFK (W)
17:00 Krka - Cedevita Olimpija
17:00 Krka - Olympiacos
17:00 Aesx Pylaias - Drama
17:00 Gabriel Diallo - Mitchell Krueger
17:00 Tristan Boyer - Gijs Brouwer
17:00 Austria Lustenau - Swarovski Tirol
17:00 WAC - SCR Altach
17:00 Tallinna Bunker Partner - Sillamae NPM Silmet
17:00 La Rochelle - Oyonnax
17:00 Lyon - Bordeaux Begles
17:00 Perpignan - Castres Olympique
17:00 Racing 92 - Clermont
17:00 Simulcast
17:00 Rudes - Rijeka
17:00 Universo Treviso - VL Pesaro
17:00 U Cluj - UTA Arad
17:00 Metz - AS Monaco
17:00 Plzen (W) - Slovan Sala (W)
17:00 MTK - Kecskemet
17:00 Spartak M - Ural
17:00 Veres - Kryvbas
17:00 Lions de Geneve - Monthey-Chablais
17:00 Snipers Bratislava - FBK RAptORs
17:00 Vasteras U-20 - Malmo U20
17:00 South Africa (W) - Sri Lanka (W)
17:00 BGT, Oulton Park
17:00 Kysucke Nove Mesto (W) - Spisska Nova Ves (W)
17:00 Normanochka (W) - Laguna-UOR (W)
17:05 Arsenal de Sarandi - Chacarita Juniors
17:05 Brest (W) - Metz (W)
17:10 Dresden (W) - Wiesbaden (W)
17:30 Ebden / Bopanna - Krajicek / Dodig
17:30 Couacaud / Blancaneaux - Weis / Draxl
17:30 Piast Gliwice - Slask Wroclaw
17:30 Chrobry Glogow - Wisla Krakow
17:30 Decin - Nymburk
17:30 NH Ostrava - Slavia Praha
17:30 Opava - Usti nad Labem
17:30 Pardubice - USK Praha
17:30 Florida - Detroit
17:30 Start Lublin - Dziki Warszawa
17:30 Olsztyn - Trefl Gdansk
17:30 Alkar - Dubrava Furnir
17:30 Maccabi Petah Tikva - Ashdod
17:30 Rampla Juniors - Fenix M
17:30 Celje - Aluminij
17:30 Fribourg Olympic - Nyon
17:30 Zilina - Dubnica nad Vahom
17:30 Dynamo M - Zenit
17:30 Slovan Bratislava - Podbrezova
17:30 PEC Zwolle (W) - Excelsior (W)
17:30 Dalila Jakupovic (W) - Fanny Stollar (W)
17:30 Daria Saville (W) - Grace Min (W)
17:30 Katarina Zavatska (W) - Victoria Rodriguez (W)
17:30 McCartney Kessler (W) - Haley Giavara (W)
17:30 Varvara Gracheva (W) - Dalayna Hewitt (W)
17:45 Kolin - Brno
17:45 England (W) - Wales (W)
17:50 Hapoel Holon - Hapoel Be'er Sheva
18:00 Bregenz - Minaur Baia Mare
18:00 Tatran Presov - Ferencvaros
18:00 Breogan - Bilbao
18:00 Palencia - Tenerife
18:00 Nicolas Mejia - Denis Kudla
18:00 Bolzano - Salzburg
18:00 Surrey Scorchers - Caledonia Gladiators
18:00 Gagra - Samgurali
18:00 Zubri - Lovosice
18:00 Lokomotiv Sofia - CSKA Sofia
18:00 Slovacko - Slavia Prague
18:00 Argonautes - Grizzlys Catalans
18:00 Ulbroka - Valmieras
18:00 Derthona - Vanoli
18:00 Caldas - Sporting B
18:00 Triglav Kranj - Hopsi Polzela
18:00 Dunajska Streda (W) - Banik Most (W)
18:00 Slavia Prague (W) - Hodonin (W)
18:00 Sokol Poruba (W) - Zora Olomouc (W)
18:00 Zlin (W) - Lazne Kynzvart (W)
18:00 France U16 - Argentina U16
18:00 Japan U16 - Czech Republic U16
18:00 Saudi Arabia U16 - Ivory Coast U16
18:00 Wales U16 - Mexico U16
18:00 Beroe - Academic Plovdiv
18:00 Sibenik - Zadar
18:00 Maccabi Tel Aviv - Bnei Sakhnin
18:00 Portimonense - Braga
18:00 Lazio - Juventus
18:00 Hoverla - Kyiv-Basket
18:00 Rabotnicki - Gostivar
18:00 Stade Ls Ouchy - Lugano
18:00 Winterthur - Servette
18:00 Eurofarm Pelister - Struga
18:00 Tinex Prolet Skopje - Tikves
18:00 Dubocica - Radnicki
18:00 Gwardia Opole - Wybrzeze Gdansk
18:00 Jugovic - Crvena Zvezda
18:00 Metaloplastika - RK Ub
18:00 Obilic - Dinamo Pancevo
18:00 Piotrkow Trybunalski - SPR Tarnow
18:00 Proleter - Partizan
18:00 Vranje - Vojvodina
18:00 Wisla Plock - Legionowo
18:00 Vojvodina - Karadjordje
18:00 Yalovaspor - Igdir
18:00 Cardiff (W) - London (W)
18:00 Manchester (W) - Bath (W)
18:00 Cinkarna Celje (W) - Triglav (W)
18:00 Sloga Pozega (W) - Mega MIS (W)
18:00 Topolchanka (W) - Vojvodina 021 (W)
18:00 ZKK Kraljevo (W) - Crvena Zvezda (W)
18:15 Cardiff Met Univ - The New Saints
18:15 Oud-Heverlee - Mechelen
18:15 Stormers - Ulster
18:30 Alex Rybakov - Alexander Ritschard
18:30 Valentin Vacherot - Ethan Quinn
18:30 Heidelberg - Crailsheim
18:30 Bayern Munich - Dortmund
18:30 Cliftonville - Larne
18:30 Salford Red Devils - Leigh Leopards
18:30 Montrose - Falkirk
18:30 ADA Blois - Le Mans
18:30 Nancy - Cholet
18:30 Roanne - Metropolitans 92
18:30 Strasbourg - ASVEL
18:30 Toyotacare 250
18:30 Aston Villa - Wolverhampton
18:30 Valencia - Mallorca
18:30 Albacete - Huesca
18:30 Sporting Gijon - Racing
18:30 Giana Erminio - Fiorenzuola
18:30 Latina - Foggia
18:30 Mantova - Atalanta U-23
18:30 Potenza - Crotone
18:30 Pro Patria - Legnago Salus
18:30 Virtus Verona - Renate
18:30 FMP Academy - MZT Skopje
18:30 PAS Giannina - Panetolikos
18:30 Prilep - Vardar Negotino
18:30 Partizan - Spartak Subotica
18:30 Djurgarden - Bjorkloven
18:30 Sodertalje - Karlskoga
18:30 Vardar (W) - Kumanovo-Grizli (W)
18:30 Gjorche Petrov (W) - Despina (W)
18:35 England U18 - Wales U18
18:40 NY Mets - Milwaukee
18:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard