20:30 Tristan Boyer - Maxime Janvier
20:30 Danielle Collins (W) - Olga Danilovic (W)
20:40 IndyCar
21:00 Sport Huancayo - CA Mannucci
21:30 Atletico Cali - Tigres Bogota
21:50 Stefanos Sakellaridis - Fakundo Mena
22:00 ARCA Series Race
22:00 Bahia - CRB
22:00 Sport Recife - Fortaleza
22:00 MODUS Super Series
22:00 Georgia Lions - Savannah Clovers
22:00 Colombia U20 (W) - Venezuela U20 (W)
22:30 Indiana - Milwaukee
22:30 Stevenson / Harper - Farjat / Bueno
23:00 ISPS Handa Championship
23:00 Ituano - Operario FEC
23:00 Sport Recife - Vila Nova
23:00 Blumenau (W) - Ponta Grossa (W)
23:05 Harrison / Willis - Martinez / Gomez
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Eagles
00:00 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres
00:00 London Knights - Saginaw Spirit
00:00 Argentino - Quimsa
00:00 Ferro Carril Oeste - Platense
00:00 Washington - Rangers
00:00 York United - Vancouver Langley
00:00 O`Higgins - Union Espanola
00:00 Avai - Santos-SP
00:00 NFL Draft 2024
00:00 Kalamazoo Wings - Toledo Walleye
00:00 Orlando Solar Bears - Greenville Swamp
00:00 Toronto Marlies - Belleville Senators
00:05 Baltimore - Oakland
00:05 Lehigh Valley Phantoms - Wilkes-Barre/Scranton
00:05 Rochester Americans - Syracuse Crunch
00:07 Toronto - LA Dodgers
00:10 Boston - Chi Cubs
00:10 Miami - Washington
00:10 NY Mets - Saint-Louis
00:15 Maine Mariners - Adirondack Thunder
00:20 Atlanta - Cleveland
00:30 Nashville - Vancouver
00:30 Paraguay U20 (W) - Brazil U20 (W)
00:30 Florida Everblades - Jacksonville IceMen
00:30 Rhode Island - Phoenix Rising
00:30 Washington Spirit (W) - Orlando Pride (W)
00:35 Oshawa Generals - North Bay Battalion
00:40 Chi White Sox - Tampa Bay
01:00 LA Clippers - Dallas
01:00 Yoenis Tellez - Damon Jackson
01:00 Aguada - Piratas
01:00 Mets - Atleticos
01:00 Riachuelo - Obras
01:00 Zarate - San Lorenzo
01:00 CD Cuenca - Mushuc Runa
01:00 Guarani - Chapecoense
01:00 WWE Smackdown
01:05 Texas - Cincinnati
01:10 Milwaukee - NY Yankees
01:10 Allen Americans - Idaho Steelheads
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 San Martin - Independiente de Oliva
02:00 Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors
02:00 Puebla - America
02:00 Austin II - Ventura County
02:00 Austin II - Ventura
02:00 LFA 182
02:00 Utah Warriors - Old Glory DC
02:05 Colorado Eagles - Abbotsford Canucks
02:38 LA Angels - Minnesota
02:40 San Diego - Philadelphia
02:40 Seattle - Arizona
03:00 World Cup, Shanghai
03:00 Prince George Cougars - Portland Winterhawks
03:00 Colorado - Winnipeg
03:00 Cartagines - Perez Zeledon
03:00 Peru U20 (W) - Argentina U20 (W)
03:00 Tucson Roadrunners - Calgary Wranglers
03:00 Angel City (W) - Kansas City (W)
03:05 Fijian Drua - Moana Pasifika
03:15 San Francisco - Pittsburgh
03:30 Phoenix - Minnesota
03:30 Los Angeles - Edmonton
04:00 World Tour, Utsunomiya
04:00 James Duckworth - Remy Bertola
04:00 LUX 042
04:00 Ehime (W) - Miyazaki (W)
04:10 Queretaro - Pumas
04:45 North Melbourne - Adelaide Crows
05:00 ISPS Handa Championship
05:00 Consadole Sapporo - Shonan Bellmare
05:00 Manawatu Jets - Auckland Tuatara
05:30 Lloyd Harris - Mark Lajal
05:30 Logan Lightning (W) - Ipswich Knights (W)
05:35 Brumbies - Hurricanes
06:00 Albirex Niigata - Tokyo
06:00 Jubilo Iwata - Machida Zelvia
06:00 Vissel Kobe - Kyoto Sanga
06:00 Mito HollyHock - Fujieda MYFC
06:00 Thespakusatsu Gunma - V-Varen Nagasaki
06:00 Vegalta Sendai - JEF United Chiba
06:00 Daejeon Citizen - Seoul
06:00 Seoul E-Land - Chungnam Asan
06:00 Busan TC - Daejeon Korail
06:00 Daegu II - Paju Citizen
06:00 Pocheon Citizen - Gimhae City
06:00 Geoje Citizen - Seoul Jungnang
06:00 Geoje Citizen - Seoul Jungnang
06:00 Sejong Vanesse - Namyangju
06:00 Suwon Sonicboom - Jeonju Egis
06:00 Avondale - Green Gully
06:00 Dandenong Thunder - St Albans Saints
06:00 Manningham Utd - Dandenong City
06:00 Moreland City - Altona Magic
06:00 Alamein (W) - Brunswick Juventus (W)
06:00 Essendon Royals (W) - Box Hill United (W)
06:00 Sydney (W) - Central Coast Mariners (W)
06:05 Shinshu Brave Warriors - Yokohama B-Corsairs
06:30 Formula E, Monaco
06:55 Ehime - Ventforet Kofu
07:00 World Cup, Shanghai
07:00 Cerezo Osaka - Yokohama Marinos
07:00 Mokpo - Gangneung City
07:00 Kaohsiung Aquas - New Taipei CTBC DEA
07:00 Heidelberg United (W) - South Melbourne (W)
07:05 Nagoya Diamond Dolphins - Ryukyu Golden Kings
07:30 Formosa Dreamers - Hsinchu Jko Lioneers
07:35 Geelong Cats - Carlton Blues
07:40 Spanish Grand Prix
07:45 Mitchelton - Moreton City II
08:00 World Tour, Utsunomiya
08:00 Wang / Zhou - Shimizu / Trotter
08:00 Blackwater Elite - NorthPort Batang Pier
08:00 Greece - Brazil
08:00 Greece U16 - Brazil U16
08:00 Formula E, Monaco
08:00 Spain (W) - Italy (W)
08:00 Port Melbourne - South Melbourne
08:00 Kupol-Rodniki - Novosibirsk
08:00 Boroondara Eagles (W) - Calder United (W)
08:00 Gold Coast Utd (W) - Olympic Brisbane (W)
08:00 Taipei Bravo (W) - Hualien (W)
08:00 Taipei Bravo (W) - Hualien (W)
08:00 Youth 1-HNU (W) - DonDUVS (W)
08:00 WTT Youth Contender Spa
08:05 Highlanders - Western Force
08:15 Newcastle Jets - Central Coast Mariners
08:15 Wellington Phoenix - Macarthur
08:30 Wests Tigers - Broncos
08:30 Gimcheon Sangmu - Gangwon
08:30 Gwangju - Suwon
08:30 Busan IPark - Ansan Greeners
08:30 Cheonan City - Gimpo
08:30 Southland Sharks - Canterbury Rams
08:30 WTT Youth Contender Metz
09:00 DTM, Oschersleben
09:00 Caboolture - Eastern Suburbs
09:00 Southside Eagles - SWQ Thunder
09:00 Taringa Rovers - Holland Park Hawks
09:00 Russian Championship, Yekaterinburg
09:00 Taichung Blue Whale (W) - Taoyuan Mars (W)
09:00 Taichung Blue (W) - Taoyuan Mars (W)
09:15 Jablonec B - Chlumec NC
09:15 Loko Vltavin - Prestice
09:15 Trinec - Start Brno
09:15 Aritma Prague - Tachov
09:15 Banik Sokolov - Horovicko
09:15 Brandys nad Labem - Slany
09:15 Breclav - Slovan Havlickuv Brod
09:15 Letohrad - RMSK Cidlina
09:15 Neratovice-Byskovice - Sokol Nespeky
09:15 Olympie Brezova - Hvezda Cheb
09:15 North Star - Ipswich Knights
09:30 Dynamo Ceske Budejovice B - Povltavska FA
09:30 Kraluv Dvur - Viktoria Plzen B
09:30 Sparta Kolin - Hradec Kralove B
09:30 Komarov - Rokycany
09:30 Kosmonosy - Chrudim B
09:30 Slavia HK - Caslav
09:30 Formula E, Monaco
09:30 Miercurea Ciuc - Unirea Slobozia
09:30 Turkey U18 - Saudi Arabia U18
09:30 Para European Championships, Madeira
09:30 Eastern Suburbs (W) - Lions (W)
09:30 Darwin Hearts (W) - Darwin Olympic (W)
10:00 Pardubice B - Teplice B
10:00 Spoje Praha - Turnov
10:00 Jiri Lehecka - Hamad Medjedovic
10:00 Max Purcell - Sebastian Korda
10:00 Thiago Monteiro - Stefanos Tsitsipas
10:00 Timofey Skatov - Henri Squire
10:00 Bukovyna - Dinaz
10:00 Slovakia U18 - Guatemala U18
10:00 Hume City - Heidelberg United
10:00 New Taipei Kings - Fubon Braves
10:00 Logan Lightning - Ipswich
10:00 Samford Rangers - Souths Utd
10:00 2024 World Championships
10:00 Kolos U-19 - Oleksandria U-19
10:00 Kryvbas U-19 - Metalist 1925 U-19
10:00 SkyUp - Aurora
10:00 Taipower (W) - Cathay Life (W)
10:00 Brisbane City (W) - FQ Academy QAS (W)
10:00 Spartak-SHVSM (W) - Galichanka (W)
10:00 Danielle Collins (W) - Jaqueline Cristian (W)
10:00 Iga Swiatek (W) - Sorana Cirstea (W)
10:00 Paolini (W) / Errani (W) - Zvonareva (W) / Andreeva (W)
10:00 Pavlyuchenkova (W) / Potapova (W) - Perez (W) / Melichar (W)
10:00 Victoria Azarenka (W) - Sara Sorribes Tormo (W)
10:05 Porsche Cup, Oschersleben
10:30 Rottoli / Vincent Ruggeri - Mansouri / Johnson
10:30 Fremantle - Western Bulldogs
10:30 Harju - Elva
10:30 Viimsi - Paide U-21
10:30 Poltava - Karpaty
10:30 Moreton City - Gold Coast Knights
10:30 North Lakes - Magic United
10:30 Tour of Turkey
10:30 South East Stars (W) - Central Sparks (W)
10:30 Southern Vipers (W) - Northern Diamonds (W)
10:30 Sunrisers (W) - Blaze (W)
10:30 Thunder (W) - Western Storm (W)
10:30 Netherlands - China
10:30 Netherlands - China
10:35 Cowboys - Panthers
10:35 Reds - Blues
10:45 Melbourne Victory - Western Sydney
10:45 Brothers Union - Chittagong Abahani
10:45 Mohammedan - Bangladesh Police
11:00 Podillya - Chernigov
11:00 Italy (W) - Ukraine (W)
11:00 Delhi Daredevils - Mumbai Indians
11:00 Romania U16 - Denmark U16
11:00 Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
11:00 Minaj - Chornomorets
11:00 Grange Thistle - Maroochydore Swans
11:00 Mafra - Oliveirense
11:00 Durham - Essex
11:00 Gloucestershire - Middlesex
11:00 Leicestershire - Northamptonshire
11:00 Surrey - Hampshire
11:00 Warwickshire - Nottinghamshire
11:00 Worcestershire - Somerset
11:00 Yorkshire - Derbyshire
11:00 Kaohsiung (W) - Hang Yuan (W)
11:00 Orbita-ZNU (W) - COP-CNU-DYSSN5-MFKFK (W)
11:00 New Zealand - Belgium
11:15 Converge FiberXers - Barangay Ginebra SM
11:15 Colombia - Argentina
11:30 Jannik Sinner - Lorenzo Sonego
11:30 Pavel Kotov - Jordan Thompson
11:30 Pedro Cachin - Francis Tiafoe
11:30 Damir Dzumhur - Manuel Guinard
11:30 Colombia U16 - Argentina U16
11:30 Sabadell - Steaua Bucuresti
11:30 Casuarina - Port Darwin
11:30 World Masters
11:30 Australia - UAE
11:30 Norway (W) - South Korea (W)
11:30 Dolehide (W) / Krawczyk (W) - Vekic (W) / Vesnina (W)
11:30 Jelena Ostapenko (W) - Maria Lourdes Carle (W)
11:30 Zhang (W) / Linette (W) - Stefani (W) / Schuurs (W)
12:00 Braunschweig - Hamburg
12:00 Holstein Kiel - Kaiserslautern
12:00 Paderborn - Elversberg
12:00 Simulcast
12:00 Alejandro-Moro Canas - Stefano Travaglia
12:00 Heidenheim - Mainz
12:00 South African Open
12:00 Inhulets - Prykarpattya
12:00 Shakhtyor Sl Res - BATE Res
12:00 Mali U18 - Jamaica U18
12:00 Yulon Dinos - Bank of Taiwan
12:00 Barnaul - Irkut
12:00 Zoria U-19 - Obolon U-19
12:00 Kardinal-Rivnestandard - Uragan
12:00 MosPolitekh (W) - Normanochka (W)
12:00 Astibo (W) - Metalurg Avtokomanda (W)
12:00 KOSFK (W) - Karpaty (W)
12:00 Sloane Stephens (W) - Maria Sakkari (W)
12:15 Wales (W) - Italy (W)
12:30 DTM, Oschersleben
12:30 Barnsley - Northampton Town
12:30 Derby County - Carlisle Utd
12:30 Exeter City - Oxford Utd
12:30 Fleetwood Town - Burton Albion
12:30 Lincoln City - Portsmouth
12:30 Peterborough United - Bolton Wanderers
12:30 Port Vale - Cambridge Utd
12:30 Reading - Blackpool
12:30 Shrewsbury Town - Leyton Orient
12:30 Stevenage - Cheltenham Town
12:30 Wigan Athletic - Bristol Rovers
12:30 Wycombe - Charlton Athletic
12:30 Tallinna Kalev - Nomme Kalju
12:30 European Tour
12:30 Sloga Doboj - Zvijezda 09
12:30 West Ham United - Liverpool
12:35 Shanghai Port - Shanghai Shenhua
12:45 Bashundhara Kings - Sheikh Jamal
13:00 Yenisey - CSKA Moscow
13:00 Dortmund II - Erzgebirge Aue
13:00 Duisburg - Sandhausen
13:00 Regensburg - Dynamo Dresden
13:00 Saarbruecken - Halle
13:00 Simulcast
13:00 Viktoria Cologne - Preussen Muenster
13:00 Dziugas - Transinvest
13:00 Alexandr Bublik - Roberto Carballes Baena
13:00 Daniil Medvedev - Matteo Arnaldi
13:00 Rocha / Faria - Schnaitter / Wallner
13:00 Livyi Bereh - Nyva Buzova
13:00 Niva Dolbizno - Slonim
13:00 Norway - Denmark
13:00 Slovakia - Czech Republic
13:00 MODUS Super Series
13:00 Porsche Cup Brasil
13:00 Ararat-Armenia - West Armenia
13:00 West Armenia - Ararat-Armenia
13:00 Las Palmas - Girona
13:00 Brescia - Spezia
13:00 Modena - Suedtirol
13:00 Parma - Lecco
13:00 Ternana - Ascoli
13:00 Rush - Kutaisi
13:00 Kazakhstan U18 - Sweden U18
13:00 Tour de Romandie
13:00 Zebre - Glasgow Warriors
13:00 Jaca - HJK
13:00 Siauliai (W) - Neptunas (W)
13:00 Kumanovo (W) - Pelister (W)
13:00 Beatriz Haddad Maia (W) - Emma Navarro (W)
13:00 Mertens (W) / Shuvey (W) - Muhammad (W) / Sutjiadi (W)
13:00 Vondrousova (W) / Boulter (W) - Ostapenko (W) / Kichenok (W)
13:10 Belarus U20 - SHL team
13:15 Floridsdorfer - First Vienna
13:30 Admira - Liefering
13:30 Bregenz - Grazer AK
13:30 Sturm Graz II - Dornbirn
13:30 Karsiyaka - Merkezefendi
13:30 Formula E, Monaco
13:30 Paks - Mezokovesd
13:30 LNZ Cherkasy - Shakhtar Donetsk
13:30 Ayos Spor - CO Basket
13:30 Prometey (W) - Naftisia (W)
13:30 Leylah-Annie Fernandez (W) - Ons Jabeur (W)
13:50 Orijent - Croatia
14:00 Banik Sous - Sokol Brozany
14:00 Aias Evosmou - Panerythraikos
14:00 Iraklis - Megaridas
14:00 Psychiko - Esperos
14:00 Hugo Dellien - Vilius Gaubas
14:00 Gornik Zabrze - LKS Lodz
14:00 Dukla Praha - Brno
14:00 Baranavichy - Lida
14:00 Toulouse - Racing 92
14:00 Saint-Etienne - Caen
14:00 Sokol Pisek (W) - Banik Most (W)
14:00 Ben Tre - Ho Chi Minh
14:00 Maritimo - Feirense
14:00 Lecce - Monza
14:00 Kasimpasa - Samsunspor
14:00 Sivasspor - Konyaspor
14:00 Gefle - Sandviken
14:00 Landskrona - Utsikten
14:00 Sundsvall - Varberg
14:00 Gaziantep - Cayirova
14:00 Blue Bulls - Ospreys
14:00 Tukums - Valmiera
14:00 Isloch - Neman
14:00 Cassano (W) - Pontinia (W)
14:00 Spain - Lithuania
14:00 Spain - Lithuania
14:10 Vive Kielce - Chrobry Glogow
14:15 CSKA Sofia - Levski
14:15 Rogle - Skelleftea