23:00 Johnson L./Mansouri S. - Brouwer G./McHugh A.
23:00 Acadie-Bathurst Titan - Baie-Comeau Drakkar
23:00 Chevron Championship
23:00 Uniao Corinthians - Minas
23:00 Botafogo-SP - America Mineiro
23:00 Novorizontino - CRB
23:30 Taupo Super400
23:40 Cincinnati - LA Angels
23:40 Philadelphia - Chi White Sox
23:40 Pittsburgh - Boston
23:45 Washington - Houston
00:00 Chicago - Miami
00:00 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix
00:00 Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies
00:00 Toronto II - New England Revolution II
00:00 PFL 3
00:00 Rangers - Washington
00:00 Michigan Stars - Georgia Lions
00:00 Carabobo - Caracas
00:00 Metropolitanos - Angostura
00:00 Zamora - Portuguesa
00:00 Belleville Senators - Laval Rocket
00:00 Bridgeport Islanders - Lehigh Valley Phantoms
00:00 Hartford Wolf Pack - Wilkes-Barre/Scranton
00:00 Utica Comets - Syracuse Crunch
00:00 Queretaro (W) - Leon (W)
00:05 NY Yankees - Tampa Bay
00:05 Saginaw Spirit - Soo Greyhounds
00:05 Providence Bruins - Springfield Thunderbirds
00:05 Rochester Americans - Cleveland Monsters
00:10 Cleveland - Oakland
00:10 San Martin T - Guillermo Brown
00:20 Atlanta - Texas
00:30 Alexis Galarneau - Adam Walton
00:30 Chandrasekar A./Hach Verdugo H. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N.
00:30 Crown Legacy - Orlando City B
00:30 Ecuador U20 (W) - Uruguay U20 (W)
00:40 Kansas City - Baltimore
00:45 Gerald Melzer - Zizou Bergs
01:00 Atleticos - Capitanes
01:00 Penarol - Platense
01:00 St. Louis City 2 - Real Monarchs
01:00 Aucas - Emelec
01:00 Operario FEC - Avai
01:00 Iowa Wild - Grand Rapids Griffins
01:00 Rockford IceHogs - Chicago Wolves
01:00 Texas Stars - Manitoba Moose
01:00 Blumenau (W) - Araraquara (W)
01:00 Orlando Pride (W) - San Diego Wave (W)
01:00 WWE Smackdown
01:10 Minnesota - Detroit
01:15 Saint-Louis - Milwaukee
01:30 Union La Calera - Everton VM
01:40 Colorado - Seattle
02:00 Chicago - Miami
02:00 Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos
02:00 Cienciano - Deportivo Garcilaso
02:00 Mazatlan - Juarez
02:00 CD Victoria - UPNFM
02:00 Quimsa - Ferro Carril Oeste
02:00 Atlas (W) - UANL (W)
02:10 Atl Bucaramanga - Boyaca Chico
02:25 Blumberg / Martinez - Ritschard / Sigouin
02:30 New Orleans - Sacramento
02:40 San Diego - Toronto
03:00 Zachary Svajda - Giovanni Mpetshi Perricard
03:00 Prince George Cougars - Kelowna Rockets
03:00 PFL 3
03:00 Pacific - Valour
03:00 Abbotsford Canucks - Calgary Wranglers
03:00 Henderson Silver Knights - Bakersfield Condors
03:00 Tucson Roadrunners - San Jose Barracuda
03:05 Everett Silvertips - Portland Winterhawks
03:10 LA Dodgers - NY Mets
03:15 San Francisco - Arizona
03:30 GT Asia. Sepang
03:30 World Cup, Macau
04:00 Bu Yunchaokete - Ricardas Berankis
04:00 Lloyd Harris - Wu Tung-Lin
04:00 Chinese Grand Prix
04:00 Russian Championship 23
04:00 Atletico de San Luis - Toluca
04:00 Taupo Super400
04:00 Green Gully - Port Melbourne
04:00 V8 Supercars
04:00 World Cup 2024
04:10 Tijuana - Puebla
04:45 Collingwood - Port Adelaide
05:00 Seoul Jungnang - Sejong Vanesse
05:05 Yokohama B-Corsairs - Fighting Eagles Nagoya
05:30 Song / Moon-Lee - Lee / Cui
06:00 Panthers - Wests Tigers
06:00 Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima
06:00 Kyoto Sanga - Albirex Niigata
06:00 Sagan Tosu - Kashima Antlers
06:00 Fagiano Okayama - Roasso Kumamoto
06:00 Fujieda MYFC - Tokushima Vortis
06:00 Montedio Yamagata - Ehime
06:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai
06:00 Ventforet Kofu - Thespakusatsu Gunma
06:00 Grulla Morioka - Ryukyu
06:00 Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki
06:00 Suwon - Jeju United
06:00 Bucheon - Busan IPark
06:00 Busan TC - Gimhae City
06:00 Chuncheon - Ulsan Citizen
06:00 Daegu II - Siheung Citizen
06:00 Pyeongtaek - Pyeongchang United
06:00 Suwon Sonicboom - Changwon Sakers
06:00 Manningham Utd - Hume City
06:00 Chunghua Telecom (W) - Taiyuan (W)
06:00 Shymkent (W) - Taraz (W)
06:15 Eastern Suburbs (W) - Olympic Brisbane (W)
06:15 Rally Croatia
06:30 Western Sydney - Melbourne City
07:00 Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata
07:00 Shonan Bellmare - Vissel Kobe
07:00 Seoul Nowon United - Jinju Citizen
07:00 Magic United - Taringa Rovers
07:00 Taiwan Beer Leopards - Kaohsiung Aquas
07:30 GT Asia. Sepang
07:30 Darwin Hearts - University Azzurri
07:30 Kaohsiung Steelers - Fubon Braves
07:30 TCR Vallelunga
07:35 Carlton Blues - GWS Giants
07:55 Prototype Cup
08:00 Ulaanbaatar Super Quest
08:00 Kyrgyzstan - Tajikistan
08:00 Phoenix Fuel Masters - Road Warriors
08:00 Chinese Grand Prix
08:00 Kawasaki Frontale - Tokyo Verdy
08:00 Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka
08:00 SKA-Lviv - SKA-SHVSM
08:00 Superbike, Assen
08:00 Taipower (W) - Cathay Life (W)
08:00 Women. Russian Championship
08:00 Grace KZ (W) - Kaysar (W)
08:00 Feeder Havirov
08:05 Blues - Brumbies
08:30 Melbourne Victory - Brisbane Roar
08:30 Titans - Sea Eagles
08:30 Pohang Steelers - Gimcheon Sangmu
08:30 Seoul - Jeonbuk
08:30 Seongnam - Cheongju
08:30 Bay Hawks - Canterbury Rams
08:30 Shandong Taishan - Cangzhou Mighty Lions
08:30 WTT Youth Contender Luxembourg
09:00 Redlands United - Lions
09:00 Brisbane Strikers - Logan Lightning
09:00 Eastern Suburbs - Broadbeach United
09:00 Ipswich - Mitchelton
09:00 Maroochydore Swans - Bayside Utd
09:00 Souths Utd - North Star
09:00 Yuzhny Ural - Fakel
09:00 Mitchelton (W) - Peninsula Power (W)
09:00 Rally Croatia
09:00 Eikeri (W) / Neel (W) - Siegemund (W) / Krejcikova (W)
09:15 Motorlet - Jiskra Domazlice
09:15 Tatran Bohunice - Uhersky Brod
09:15 Benesov - Velke Hamry
09:15 Chomutov - Admira Prague B
09:15 Chrudim B - Letohrad
09:15 Hrebec - SEKO Louny
09:15 Petrin Plzen - Slavoj Cesky Krumlov
09:15 Steti - Olympie Brezova
09:15 Ujezd Praha 4 - Brandys nad Labem
09:15 WDSC Wolves - Moreton City
09:15 Altona Magic - Melbourne Knights
09:30 Prepere - Sparta Kolin
09:30 Malomerice - Hranice
09:30 Tyumen - Neftekhimik
09:30 Prototype Cup
09:30 Peninsula Power - SC Wanderers
09:30 Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA
09:35 Toyama Grouses - Shinshu Brave Warriors
10:00 Afghanistan - Kuwait
10:00 Arends / Middelkoop - Heliovaara / Patten
10:00 Francisco Cerundolo - Mariano Navone
10:00 Metalurh - Bukovyna
10:00 Dandenong Thunder - Avondale
10:00 Hsinchu Jko Lioneers - Taoyuan Pauian Pilots
10:00 Fortis - Bashundhara Kings
10:00 Moreton City II - Southside Eagles
10:00 Sibiryak - KPRF
10:00 Tyumen - Gazprom-Yugra
10:00 Tyumen - Gazprom-Yugra
10:00 Taiwan Beer - Bank of Taiwan
10:00 Kazakhstan - France
10:00 2024 World Championships
10:00 Karpaty - HNU-DYUSSH 1
10:00 Burevesnik - MHP-Vinnytsia
10:00 Superbike, Assen
10:00 Dynamo Kyiv U-19 - Polissya U-19
10:00 Veres U-19 - Dnipro-1 U-19
10:00 Veres U19 - Dnipro-1 U19
10:00 Kaisar - Shymkent
10:00 MZT Skopje (W) - Kriva Palanka (W)
10:00 Brisbane City (W) - Lions (W)
10:00 Aru Astana (W) - Aliya (W)
10:00 World Cup, Macau
10:10 6 Hours of Imola
10:30 Felix Auger-Aliassime - Jan-lennard Struff
10:30 Brisbane Lions - Geelong Cats
10:30 Nomme United - Tallinna Kalev
10:30 Holland Park Hawks - Samford Rangers
10:30 France U18 - Slovenia U18
10:30 Central Sparks (W) - Blaze (W)
10:30 Northern Diamonds (W) - Thunder (W)
10:30 South East Stars (W) - Southern Vipers (W)
10:30 Western Storm (W) - Sunrisers (W)
10:35 Broncos - Raiders
10:35 Western Force - Crusaders
10:45 Macarthur - Sydney
10:45 Dinaz - Khust
10:45 Chittagong Abahani - Rahmatganj
10:45 Mohammedan - Brothers Union
11:00 Martos Gornes / Tsitsipas - Veldheer / Bergevi
11:00 Samsunspor - Bahcesehir Koleji
11:00 Sant Andreu (W) - Sabadell (W)
11:00 Sant Andreu (W) - Sabadell (W)
11:00 BATE Res - Astravyets
11:00 Russian Championship 23
11:00 Covilha - Braga B
11:00 Latvia - Denmark
11:00 LKS Lipetsk - Sib-Tranzit
11:00 Lokomotiv Kyiv - Nyva Vinnytsia
11:00 Lokomotyv Kyiv - Nyva Vinnytsia
11:00 Penafiel - Pacos de Ferreira
11:00 TSU - Kavkasia
11:00 Derbyshire - Leicestershire
11:00 Essex - Lancashire
11:00 Hampshire - Warwickshire
11:00 Kent - Surrey
11:00 Middlesex - Yorkshire
11:00 Northamptonshire - Glamorgan
11:00 Somerset - Nottinghamshire
11:00 Sussex Sharks - Gloucestershire
11:00 Worcestershire - Durham
11:00 Essen (W) - Hoffenheim (W)
11:00 Kudermetova (W) / Hao-ching (W) - Zhang (W) / Mattek-Sands (W)
11:10 West Coast Eagles - Fremantle
11:15 Rain or Shine - Magnolia Hotshots
11:20 12 hours Spa-Francorchamps
11:30 Bandirmaspor - Tuzlaspor
11:30 Borges / Stalder - Doumbia / Reboul
11:30 Hirnyk-Sport - Podillya
11:30 Czech Republic U20 - Sweden U20
11:30 Mindil Aces - Port Darwin
11:30 Istanbulspor - Fatih Karagumruk
12:00 Fortuna - Greuther Fuerth
12:00 Kaiserslautern - Wehen
12:00 Osnabrueck - Braunschweig
12:00 Simulcast
12:00 South Korea - Japan
12:00 Alejandro Tabilo - Marton Fucsovics
12:00 Cornea / Arribage - Struff / Mies
12:00 Samtredia - Torpedo Kt
12:00 Joburg Open
12:00 Budapest Wolves - Budapest Titans
12:00 Metallurg Mg - Lokomotiv
12:00 Triglav Kranj - Ilirija
12:00 European Tour
12:00 Rubin - Lokomotiv M
12:00 Tottenham U-21 - Manchester United U-21
12:00 Changhua BLL - Yulon Dinos
12:00 Dnipro - Rivne
12:00 Ugra - BARS RGEU
12:00 Chengdu Rongcheng - Shenzhen Peng City
12:00 Izmail - Motor
12:00 Sandviken - Oester
12:00 Skoevde - Trelleborg
12:00 Oleksandria U-19 - LNZ Cherkasy U-19
12:00 Oleksandria U19 - LNZ U19
12:00 Great Britain U18 - Serbia U18
12:00 Ukraine U18 - Austria U18
12:00 Mangystau - Aisultan
12:00 Dynamo Novosibirsk (W) - Dynamo Moscow (W)
12:00 Gevgelija (W) - Metalurg Avtokomanda (W)
12:00 Rally Croatia
12:10 Minsk - Naftan
12:15 Boreham Wood - Ebbsfleet Utd
12:30 Casper Ruud - Tomas Etcheverry
12:30 Christian Garin - Taylor Fritz
12:30 Barcelona (W) - Chelsea (W)
12:30 Aberdeen - Celtic
12:30 Leicester City - West Bromwich Albion
12:30 Agrobiznes - Mariupol
12:30 Finland U17 - Switzerland U17
12:30 Crewe Alexandra - Wrexham
12:30 Paide - Tammeka
12:30 Siroki Brijeg - Igman Konjic
12:30 Bristol City (W) - Liverpool (W)
12:30 Shampion (W - Struzanka (W)
12:35 Guangdong Southern Tigers - Zhejiang Lions
12:35 Liaoning Flying Leopards - Shenzhen Aviators
12:35 Wuhan Three Towns - Changchun Yatai
13:00 Samara - MBA
13:00 Ferencvaros - Olympiacos
13:00 Hobro - Fredericia
13:00 1860 Munich - Saarbruecken
13:00 Dynamo Dresden - Viktoria Cologne
13:00 Erzgebirge Aue - Unterhaching
13:00 Halle - Verl
13:00 Luebeck - Dortmund II
13:00 Simulcast
13:00 Kauno Zalgiris - Suduva
13:00 Francisco Comesana - Jaime Faria
13:00 Regensburg - Stuttgart
13:00 Olympiacos (W) - Mataro (W)
13:00 Olympiacos (W) - Mataro (W)
13:00 Bumprom - Belshina
13:00 Amersfoort - Curacao Neptunus
13:00 DSS/Kinheim - RCH-Pinguins
13:00 L&D Amsterdam - Hoofddorp Pioniers
13:00 Twins - HCAW
13:00 Politehnica Iasi - Voluntari
13:00 Budowlani Lublin - Orkan
13:00 Celta - Las Palmas
13:00 Bosnia-Herzegovina - Hungary
13:00 Bulgaria - Serbia
13:00 Amorebieta - Real Valladolid
13:00 Ascoli - Modena
13:00 Bari - Pisa
13:00 Brescia - Ternana
13:00 FeralpiSalo - Como
13:00 Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua
13:00 Multi Esens - Prilep
13:00 Superbike, Assen
13:00 Radnicki 1923 - Cukaricki
13:00 HJK - Mariehamn
13:00 Khotynski Kozaky - MSK Dnipro
13:00 Bodrum (W) - Bursa Antspor (W)
13:00 Eintracht (W) - Nuremberg (W)
13:00 Granada (W) - UDG Tenerife (W)
13:00 Kumanovo (W) - Vardar SCJS (W)
13:00 Iga Swiatek (W) - Elena Rybakina (W)
13:15 Pirin - Cherno More
13:20 TCR Vallelunga
13:30 Stripfing - Dornbirn
13:30 24 hours of Le Mans
13:30 Prestice - Kraluv Dvur
13:30 Zhang / Machac - Nys / Zielinski
13:30 Fenerbahce - Darussafaka
13:30 Puskas - Paks
13:30 Chornomorets - Kryvbas
13:30 Qarabag - Gabala
13:30 Torpedo - Ukhta
13:30 Rally Croatia
13:45 Jastrzebski Wegiel - Resovia Rzeszow
13:45 6 Hours of Imola
13:50 Dubrava - Croatia
14:00 Malaysia U-23 - Vietnam U-23
14:00 Giresunspor - Goztepe
14:00 Iraklis - Megaridas
14:00 Koroivos Amaliadas - Milon
14:00 Psychiko - Esperos
14:00 Goeteborg - Norrkoeping
14:00 Sirius - Vaernamo
14:00 Hernan Casanova - Valerio Aboian
14:00 Lautaro Midon - Andrea Collarini
14:00 European Championships, Belgrade
14:00 Mazembe - Al-Ahly Cairo
14:00 Anderlecht II - Brugge II
14:00 Pogon Szczecin - Piast Gliwice
14:00 Jablonec - Zlin
14:00 Karvina - Bohemians
14:00 Sparta Prague - Banik Ostrava
14:00 Castres Olympique - La Rochelle
14:00 Gyor Sharks - FD Rangers
14:00 Kip Keino Classic Nairobi
14:00 Northampton Town - Exeter City
14:00 Rodez - Auxerre
14:00 Barsy - Tobol
14:00 Irbis Almaty - Aktobe
14:00 Kretinga - Jurbarkas-Karys
14:00 Danubio - Cerro Largo
14:00 Radomlje - Mura
14:00 Novaya Generatsiya - Sinara
14:00 Torreense - UD Leiria
14:00 Verdeazzurro - Campus Italia
14:00 Sweden - United Kingdom
14:00 Konyaspor - Alanyaspor
14:00 Donbass - Odessa
14:00 Spartanii - Victoria Bardar
14:00 Speranta Drochia - Floresti
14:00 Univer Komrat - Saxan
14:00 Oestersund - Oergryte
14:00 Utsikten - Sundsvall
14:00 Backa Topola - Vojvodina
14:00 Chrobry Glogow - Vive Kielce
14:00 Estonia U18 - Lithuania U18
14:00 Benetton - Dragons
14:00 Lions - Leinster
14:00 Arsenal Dzerzhinsk - Shakhtyor Sl
14:00 Leeward Islands - Windward Islands
14:00 West Indies B - Barbados
14:00 TTT-Riga (W) - RSU (W)
14:00 AEP Panorama (W) - PAOK (W)
14:00 Magda Linette (W) - Anhelina Kalinina (W)
14:15 England (W) - Ireland (W)
14:15 Skelleftea - Rogle
14:15 Lahti - Jaca
14:30 Ugo Blanchet - Valentin Royer
14:30 Cologne - Darmstadt
14:30 Heidenheim - RB Leipzig
14:30 Hoffenheim - Borussia M
14:30 Simulcast
14:30 Wolfsburg - Bochum
14:30 Baltika - Krylia Sovetov
14:30 2024 World Championships
14:30 Podbrezova - Zilina
15:00 Bangui - City Oilers
15:00 Egersund - Aalesund
15:00 Levanger FK - Kongsvinger
15:00 Ranheim - Asane
15:00 Raufoss - Bryne
15:00 Sogndal - Moss
15:00 Start - Sandnes Ulf
15:00 Slovan Rosice - Frydek-Mistek
15:00 HFK Olomouc - ELKO Holesov
15:00 Hvezda Cheb - Neratovice-Byskovice
15:00 Kostelec na Hane - Sternberk
15:00 Novy Jicin - Skastice
15:00 Spartak Velka Bites - Lisen B
15:00 Stara Rise - Sokol Lanzhot
15:00 Vsetin - Viktorie Prerov
15:00 Bahrain - Iran
15:00 Stefanos Tsitsipas - Dusan Lajovic
15:00 Mitchell Krueger - Stefan Kozlov
15:00 Cardiff City - Southampton
15:00 Huddersfield - Swansea City
15:00 Norwich City - Bristol City
15:00 Rotherham Utd - Birmingham City
15:00 Stoke City - Plymouth Argyle
15:00 Sunderland - Millwall
15:00 Watford - Hull City
15:00 London Broncos - Salford Red Devils
15:00 Warrington Wolves - Leigh Leopards
15:00 Saracens - Gloucester
15:00 Tappara - Pelicans
15:00 Slonim - Volna Pinsk
15:00 Hungary - Norway
15:00 Slovakia U20 - Switzerland U20
15:00 Delhi Daredevils - Hyderabad
15:00 Blackpool - Barnsley
15:00 Bolton Wanderers - Port Vale
15:00 Bristol Rovers - Peterborough United
15:00 Burton Albion - Reading
15:00 Cambridge Utd - Derby County
15:00 Carlisle Utd - Wycombe
15:00 Charlton Athletic - Shrewsbury Town
15:00 Cheltenham Town - Lincoln City
15:00 Leyton Orient - Fleetwood Town
15:00 Portsmouth - Wigan Athletic
15:00 Doncaster Rovers - Barrow
15:00 Grimsby Town - Swindon
15:00 Harrogate Town - Milton Keynes
15:00 Mansfield Town - Gillingham
15:00 Morecambe - Forest Green Rovers
15:00 Newport County - Salford City
15:00 Notts County - Colchester Utd
15:00 Stockport - Accrington Stanley
15:00 Sutton United - Crawley Town
15:00 Tranmere Rovers - AFC Wimbledon
15:00 Walsall - Bradford City
15:00 Academica - Lusitania
15:00 Cholet - ADA Blois
15:00 Levadia - Parnu JK Vaprus
15:00 Jelgava - Salaspils Sporta skola
15:00 Yambol - Levski
15:00 RBC Heritage
15:00 Brighton - Chelsea
15:00 Luton Town - Brentford
15:00 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
15:00 Manchester Utd - Newcastle United
15:00 Sheffield Utd - Burnley
15:00 Simulcast
15:00 Sloga Doboj - Zrinjski
15:00 Tottenham - Manchester City
15:00 Hatta - Emirates Club
15:00 Oud-Heverlee - Sint-Truidense
15:00 Yunison - MHC Tambov
15:00 Arbroath - Greenock Morton
15:00 Dundee United - Ayr United
15:00 Dunfermline - Queen`s Park
15:00 Partick Thistle - Airdrieonians
15:00 Cus Palermo - Lanzara
15:00 MBA 2 - Tambov
15:00 Reshetylivka - Security Police-ZUNU-Dynamo
15:00 Pakistan - New Zealand
15:00 Sheffield Steelers - Guildford Flames
15:00 FH Hafnarfjordur - HK Kopavogur
15:00 HK Kopavogur - FH Hafnarfjordur
15:00 CCC - Guyana
15:00 Jamaica - Trinidad and Tobago
15:00 Blonay (W) - Arlesheim (W)
15:00 Sporting de Huelva (W) - Eibar (W)
15:00 Marta Kostyuk (W) - Marketa Vondrousova (W)
15:05 Northampton Saints - Leicester Tigers
15:15 Aris - Kolossos
15:15 Rayo Vallecano - Osasuna
15:15 Racing - Levante
15:15 Villarreal B - Racing de Ferrol
15:15 Catanzaro - Cremonese
15:15 Lecco - Venezia
15:15 Spezia - Sampdoria
15:15 Suedtirol - Cittadella
15:20 Wolves - Pieno Zvaigzdes
15:20 Porsche Carrera Cup Deutschland
15:20 Porsche Carrera Cup Deutschland
15:30 Ingolstadt - Duisburg
15:30 Den Haag - Eindhoven
15:30 U Craiova 1948 - Dinamo Bucharest
15:30 Boca Juniors - Union Santa Fe
15:30 Geico 500
15:30 Moreirense - Gil Vicente
15:30 Santa Clara - Tondela
15:30 Albatro - Cingoli
15:30 Skopje 2020 - Kumanovo
15:30 Japan U18 - Hungary U18
15:30 Poland U18 - Romania U18
15:30 Bakhmut - Podolye
15:30 Sokol Post (W) - Graz (W)
15:30 Feeder Havirov
15:30 WTT Youth Contender Luxembourg
15:45 Hebar - Ludogorets
15:45 World Cup 2024
15:50 Zahorska Bystrica - Lido Bratislava
16:00 Ferencvaros - Olympiacos
16:00 Arsenal Ceska Lipa - Pardubice B
16:00 Slovan Velvary - Zapy
16:00 Horovicko - Viktoria ML
16:00 Ostrov - Meteor
16:00 Sobeslav - Komarov
16:00 Sokol Nespeky - Cesky Brod
16:00 Tachov - Senco Doubravka
16:00 Usti nad Orlici - Spoje Praha
16:00 Vysoke Myto - Slavia HK
16:00 Siauliai - Dainava
16:00 Merkezefendi - Cagdas Bodrumspor
16:00 Bonn - Dohren
16:00 Austria Vienna - Swarovski Tirol
16:00 SCR Altach - BW Linz
16:00 Simulcast
16:00 WAC - Austria Lustenau
16:00 Ocelari Trinec - Dynamo Pardubice
16:00 Samgurali - Dinamo Tbilisi
16:00 Brno - Dukla Praha
16:00 Oyonnax - Racing 92
16:00 Perpignan - Lyon
16:00 Section Paloise - Montpellier
16:00 Simulcast
16:00 Stade Francais - Aviron Bayonnais
16:00 Hungary U19 - Ukraine U19
16:00 Germany - Slovakia
16:00 Sweden U17 - Slovakia U17
16:00 Osijek - Istra 1961
16:00 Nantes - Rennes
16:00 Plzen (W) - Zlin (W)
16:00 Ferencvaros - Kisvarda
16:00 Bnei Sakhnin - Maccabi Bnei Raina
16:00 Maccabi Netanya - Hapoel Jerusalem
16:00 Vorskla - Kolos
16:00 Zira - Neftchi
16:00 Al-Okhdood - Damac
16:00 Astrakhan - Baltika
16:00 Balti - Petrocub
16:00 Slavia Mazyr - Dynamo Brest
16:00 USK Praha (W) - Zabiny Brno (W)
16:00 Dugo-Selo (W) - Lokomotiv Zagreb (W)
16:00 Pontinia (W) - Salerno (W)
16:00 ZARK Split (W) - Rudar Labin (W)
16:00 Zrinski (W) - Bjelovar (W)
16:00 JAV Olimpico (W) - Avarca de Menorca (W)
16:00 Rally Croatia
16:00 Sloane Stephens (W) - Caroline Garcia (W)
16:05 Blue Bulls - Munster
16:10 Schwerin (W) - MTV Stuttgart (W)
16:30 Kuwait U-23 - Uzbekistan U-23
16:30 Malmoe - Vasteras
16:30 Gonzalez / Molteni - Arevalo Gonzalez / Pavic
16:30 Bisamberg - Weiz
16:30 Ruch Chorzow - Widzew Lodz
16:30 Switzerland - France
16:30 Gornik Leczna - Lechia Gdansk
16:30 Grand Prix Long Beach
16:30 Pardubice - Usti nad Labem
16:30 Legia - Anwil Wloclawek
16:30 Warta Zawiercie - Verva Warszawa
16:30 Olimpija Ljubljana - Aluminij
16:30 OFI - Volos
16:30 Pakistan - New Zealand
16:30 VPS - Gnistan
16:30 Sion (W) - Fribourg (W)
16:45 Italy (W) - Scotland (W)