22:30 Independiente - Mushuc Runa
22:30 Joinville - SESI-SP
23:00 Baskonia - Virtus Bologna
23:00 Adam Walton - Tristan Schoolkate
23:00 Chevron Championship
23:00 Estudiantes de Merida - Rayo Zuliano
23:25 Duncan / Gomez - Ritschard / Sigouin
23:30 Santo-Andre (W) - Sampaio (W)
00:00 Kitchener Rangers - London Knights
00:00 Ottawa 67 - Oshawa Generals
00:00 Walter Ferretti - Real Esteli
00:00 Walter Ferretti - Real Esteli
00:00 San Lorenzo - Union Santa Fe
00:00 Minnesota - Seattle Kraken
00:00 Bolivar - SA Bulo Bulo
00:00 Jacksonville IceMen - Florida Everblades
00:00 Boston (W) - Toronto (W)
00:00 Montreal (W) - Minnesota (W)
00:05 Sudbury Wolves - North Bay Battalion
00:10 Patriotas Boyaca - Ind Medellin
00:30 Johnson L./Mansouri S. - Seggerman R./Trhac P.
00:30 Maxime Cressy - Zachary Svajda
00:30 Rinky Hijikata - Alexis Galarneau
00:30 Venezuela U20 (W) - Brazil U20 (W)
00:40 Chi Cubs - Miami
01:00 Mets - Aguada
01:00 Piratas - Indios
01:00 Costa Rica - Cuba
01:00 Riachuelo - Ferro Carril Oeste
01:00 Winnipeg - Vancouver
01:00 Aurora - Independiente Petrolero
01:00 Barcelona SC - El Nacional
01:00 IMPACT Wrestling
01:05 Kansas - Tulsa Oilers
01:30 Botafogo-RJ - Atletico-GO
01:30 Renata - Guarulhos
01:40 Blumberg / Martinez - Kirchheimer / Kodat
02:00 Bellier A./Sanchez L. - Brouwer G./McHugh A.
02:00 Alianza Lima - Sport Boys
02:00 FFC 74
02:00 Taupo Super400
02:00 Calgary - San Jose
02:20 America de Cali - Deportivo Pasto
02:30 Colorado - Edmonton
02:45 San Francisco - Arizona
02:50 Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. - Matuszewski P./Romios M. C.
03:00 Giovanni Mpetshi Perricard - Rodrigo Pacheco Mendez
03:00 Lloyd Harris - Sho Shimabukuro
03:00 Wu Tung-Lin - Alibek Kachmazov
03:00 Panama - Guatemala
03:00 Managua - UNAN Managua
03:00 Managua - UNAN Managua
03:00 Charros de Jalisco - Sultanes de Monterrey
03:00 Vegas - Anaheim
03:00 Vancouver Langley - HFX Wanderers
03:00 Australia (W) - Canada (W)
03:30 Chandrasekar A./Hach Verdugo H. - Hijikata R./Kiger M.
03:30 Los Angeles - Chicago
04:00 Russian Championship 23
04:00 Monterrey (W) - Toluca (W)
04:00 World Cup, Macau
04:30 Mark Lajal - Ricardas Berankis
04:30 Yu Hsiou Hsu - Bu Yunchaokete
04:30 Chinese Grand Prix
06:00 Berankis / Marchenko - Song / Moon-Lee
06:00 Lee / Cui - Yun-seong / Hsiou Hsu
06:00 Taiyuan (W) - Taipower (W)
06:00 Taraz (W) - Grace KZ (W)
07:00 Daejeon Korail - Paju Citizen
07:00 Rally Croatia
08:00 China - Vietnam
08:00 Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez
08:00 Sebastian Korda - Gregoire Barrere
08:00 Thiago Seyboth - Mariano Navone
08:00 SKA-SHVSM - Karpaty
08:00 Cathay Life (W) - Chunghua Telecom (W)
08:00 Aliya (W) - Shymkent (W)
08:00 Feeder Havirov
08:05 Fijian Drua - Hurricanes
08:30 Chinese Grand Prix
08:30 Auckland Tuatara - Southland Sharks
08:30 WTT Youth Contender Luxembourg
09:00 Dragons - Warriors
09:00 Iliauni - Tsalenjikha
09:00 Chernomorets U-19 - Kryvbas U-19
09:00 Arantxa Rus (W) - Magda Linette (W)
09:00 Sloane Stephens (W) - Yue Yuan (W)
09:10 WTA. Rouen
09:30 Francisco Cerundolo - Federico Coria
09:30 Glasspool / Rojer - Molchanov / Martin
09:30 Converge FiberXers - San Miguel Beermen
09:30 Superbike, Assen
09:30 Dobrodiy-Medical University-SHVSM (W) - Regina (W)
10:00 Australia - Saudi Arabia
10:00 Corentin Moutet - Marton Fucsovics
10:00 Daniell / Oswald - Cornea / Arribage
10:00 Taylor Fritz - Jack Draper
10:00 Prykarpattya - Poltava
10:00 Bank of Taiwan - Changhua BLL
10:00 Kazakhstan - United Kingdom
10:00 HNU-DYUSSH 1 - SKA-Lviv
10:00 Vorskla U-19 - Kolos U-19
10:00 Chernomorets U19 - Kryvbas U19
10:00 Vorskla U19 - Kolos Kovalivka U-19
10:00 Mariupolchanka (W) - Panthers (W)
10:00 Kaysar (W) - Aru Astana (W)
10:10 ATP. Munich
10:10 WTA. Stuttgart
10:15 Dynamo Vladivostok - Temp-Sumz-Revda
10:30 Heidelberg United - Moreland City
10:30 Italy U18 - France U18
10:30 SumDU - Kharkivski Sokoly
10:35 Reds - Highlanders
10:40 Adelaide Crows - Essendon
10:40 Zimmermann (W) / Marozava (W) - Lumsden (W) / Bains (W)
10:45 Newcastle Jets - Wellington Phoenix
10:45 Dandenong City - South Melbourne
10:45 Abahani - Sheikh Jamal
11:00 Heliovaara / Patten - Nedovyesov / Cabral
11:00 Joao Fonseca - Alejandro Tabilo
11:00 Eels - Dolphins
11:00 Museo de la Almendra Francisco Morales (W) - Budaorsi (W)
11:00 Karpaty - Inhulets
11:00 Russian Championship 23
11:00 Jeonju Egis - Dongbu Promy
11:00 TSU - Kavkasia
11:00 Derbyshire - Leicestershire
11:00 Essex - Lancashire
11:00 Hampshire - Warwickshire
11:00 Kent - Surrey
11:00 Middlesex - Yorkshire
11:00 Northamptonshire - Glamorgan
11:00 Somerset - Nottinghamshire
11:00 Sussex Sharks - Gloucestershire
11:00 Worcestershire - Durham
11:00 Prometey - Didibao
11:00 6 Hours of Imola
11:00 World Cup, Macau
11:05 Nagoya Diamond Dolphins - Shimane Susanoo Magic
11:10 ATP. Bucharest
11:15 Oakleigh Cannons - St Albans Saints
11:30 Alexander Zverev - Christian Garin
11:30 Cameron Norrie - Tomas Etcheverry
11:30 Olivetti / Bhambri - Miedler / Erler
11:30 Valentin Royer - Dennis Novak
11:30 Walkow / Vega Hernandez - Veldheer / Bergevi
11:30 New Vision Georgians - Kutaisi
11:30 Gold Coast Knights - Brisbane City
11:30 Grange Thistle - North Lakes
11:30 Elena Rybakina (W) - Jasmine Paolini (W)
12:00 Myanmar - Thailand
12:00 ATP. Barcelona
12:00 Hellenic - Casuarina
12:00 Formosa Dreamers - New Taipei Kings
12:00 European Tour
12:00 Yulon Dinos - Taiwan Beer
12:00 Motor - Donbass
12:00 Malaysia - Mongolia
12:15 RBC Heritage
12:30 Borges / Stalder - Doumbia / Reboul
12:30 Barangay Ginebra SM - TNT Tropang Giga
12:30 Finland U20 - Czech Republic U20
12:30 Tour of the Alps
12:35 Zhejiang Golden Bulls - Shanghai Sharks
13:00 Granollers / Zeballos - Zhang / Machac
13:00 Marc-Andrea Huesler - Holger Rune
13:00 Matteo Arnaldi - Casper Ruud
13:00 Guinard / Jacq - Martos Gornes / Tsitsipas
13:00 Samuel Vincent Ruggeri - Francisco Comesana
13:00 Xinjiang Flying Tigers - Guangzhou
13:00 MODUS Super Series
13:00 Ilbirs - Alay Osh
13:00 Sibiryak - KPRF
13:00 Zhejiang Greentown - Tianjin TEDA
13:00 Olympiacos U-19 - Nantes U-19
13:00 NIKO-Basket - Self Made Basket
13:00 Marketa Vondrousova (W) - Aryna Sabalenka (W)
13:30 Turan Tovuz - Sumqayit
13:30 Rally Croatia
14:00 China U-23 - South Korea U-23
14:00 Martinez / Tabilo - Matos / Barrientos
14:00 Andrea Collarini - Gonzalo Villanueva
14:00 Franco Roncadelli - Lautaro Midon
14:00 Hernan Casanova - Ergi Kirkin
14:00 Valerio Aboian - Renzo Olivo
14:00 European Championships, Belgrade
14:00 PSP - Armia
14:00 France - Germany
14:00 Odessa - Izmail
14:00 Superbike, Assen
14:00 Slovenia U18 - Lithuania U18
14:00 KOSFK - Dynamo Academy
14:00 Leeward Islands - Windward Islands
14:00 West Indies B - Barbados
14:00 Neftyanik (W) - Dynamo Novosibirsk (W)
14:20 12 hours Spa-Francorchamps
14:30 Arevalo Gonzalez / Pavic - Dodig / Skupski
14:30 Felix Auger-Aliassime - Jan-lennard Struff
14:30 Stefano Napolitano - Ugo Blanchet
14:30 Vilius Gaubas - Jaime Faria
14:30 Switzerland U17 - Czech Republic U17
15:00 Iraq - Uzbekistan
15:00 Facundo Diaz Acosta - Stefanos Tsitsipas
15:00 Lucknow Super Giants - Chennai Super Kings
15:00 Beroe - Shumen
15:00 Baladiyet El Mahalla - Al Mokawloon
15:00 GOSK - Tuzla City
15:00 Tyumen - Gazprom-Yugra
15:00 Russian Championship
15:00 Smorgon - Gomel
15:00 CCC - Guyana
15:00 Jamaica - Trinidad and Tobago
15:30 Botev Vratsa - Etar
15:30 Hermannstadt - Botosani
15:30 Esteghlal Tehran - Shams Azar
15:30 Sambir - Push Team-DTEU
15:30 Feeder Havirov
15:30 WTT Youth Contender Luxembourg
15:35 Prototype Cup
16:00 Start Brno - Banik Ostrava B
16:00 Zlinsko - Blansko
16:00 Sweden U20 - Switzerland U20
16:00 Noah - BKMA
16:00 Al Nassr - Al-Fayha
16:00 Al-Riyadh - Al-Tai
16:00 Sesvete - Jarun
16:00 Gurjaani Delta - Iverioni
16:00 Kyiv-Basket - Cherkaski Mavpy
16:00 Inter Turku - KuPS
16:00 SJK - Ilves
16:00 RGM Group-SumDU - Vinnica
16:00 Hradec Kralove (W) - KP Brno (W)
16:00 Viimsi (W) - Tammeka Tartu (W)
16:00 Kuwait - Indonesia
16:00 Iga Swiatek (W) - Emma Raducanu (W)
16:15 6 Hours of Imola
16:15 Rally Croatia