06:35 Russian Championship, Tyumen
07:15 Asian Cup
08:30 Hero Indian Open
08:30 WTT Youth Contender Beirut
09:00 Central Coast Mariners (W) - Western United (W)
09:30 Brisbane Lions - Collingwood
09:30 Melbourne Knights - South Melbourne
09:30 Port Melbourne - Oakleigh Cannons
09:30 Tasmania JackJumpers - Melbourne United
09:35 Russian Championship, Tyumen
09:45 Langwarrin - Doveton
10:00 Francesco Passaro - Stefano Napolitano
10:00 Mathias Bourgue - Corentin Moutet
10:00 Nikiloz Basilashvili - Aziz Dougaz
10:00 Roosters - Panthers
10:00 Spain Masters
10:00 Ballarat City - Nunawading City
10:00 Preston Lions - Dandenong City
10:00 Sydenham Park - Pascoe Vale
10:00 Feeder Otocec
10:30 Bortolotti / Martos Gornes - Olivetti / Eysseric
10:30 Carlos Taberner - Radu Albot
10:30 Javier Barranco Cosano - Ivan Gakhov
10:30 Eltham Redbacks - Brunswick Juventus
10:30 GV Suns - Westvale Olympic
11:00 Delhi - Shillong Lajong
11:00 Seoul Knights - Changwon Sakers
11:00 Sonic Boom - Anyang
11:00 Zoria U19 - Metalist 1925 U19
11:00 Rapid Bucuresti (W) - Olimpia Brasov (W)
11:00 Kryvbas (W) - Vorskla (W)
11:00 Mariupolchanka (W) - Veres (W)
11:00 Panthers (W) - EMC Podolie (W)
11:00 Suwon Hyundai (W) - Incheon Pink Spiders (W)
11:00 WTT Champions Incheon
11:30 Asian Cup
11:30 Federico Coria - Manuel Guinard
11:30 Francesco Maestrelli - Pierre-Hugues Herbert
11:30 Ugo Blanchet - Maximilian Marterer
12:00 Karvan - Difai Agsu
12:00 Qaradag - Irevan
12:00 Bernabe Zapata Miralles - Benjamin Hassan
12:00 Jesper De Jong - Andrea Pellegrino
12:00 Marco Trungelliti - Pedro Martinez
12:00 Akhisar - Ayos Spor
12:00 Rally Kenya
12:30 Loreto (W) - Junior (W)
12:45 Matteo Martineau - Franco Agamenone
13:00 Araz Saatli - Energetik
13:00 Fabio Fognini - Arthur Gea
13:30 Alejandro-Moro Canas - Joao Sousa
13:30 Nedovyesov / Escobar - Schnaitter / Wallner
13:30 Nicolas Moreno De Alboran - Christian Garin
13:30 Houston Open
14:00 MODUS Super Series
14:00 Muras United - Neftchi Kochkor-Ata
14:00 Israel (W) - Singapore (W)
14:45 Old Georgians - Campo
15:00 Genaro Olivieri - Adolfo Daniel Vallejo
15:00 Roca Batalla / Rincon - Cabral / Patten
15:00 Rajasthan Royals - Delhi Daredevils
15:00 Metallurg Mg - Spartak M
15:00 Nilufer Belediyespor (W) - Vakifbank (W)
15:00 WTT Youth Contender Beirut
15:30 Aizawl - Churchill Brothers
15:30 Dugopolje - Dubrava
15:30 Prometey - Law Academy
16:00 Samara - Uralmash
16:00 Arends / Middelkoop - Qureshi / Vega Hernandez
16:00 Weis / Draxl - Villanueva / Taylor
16:00 EkoNiva Bobrov - MHC Tambov
16:00 Politekhnika Halychyna - Dnipro
16:00 Feeder Otocec
16:30 Avtodor - MBA
16:30 Andrea Collarini - Enzo Couacaud
16:30 Bucharest (W) - Dunarea Braila (W)
17:00 Mannheimer (W) - Campo (W)
17:00 Palangos Kursiai - Jurbarkas-Karys
17:00 Osijek - Crikvenica
17:00 Dizelist - Olimpiya
17:00 High Touch - Karamursel
17:00 Kremenchuk - Sokil Kyiv
17:15 Corona Brasov - Targu Mures
17:25 Gomel - Metallurg-Zhlobin
17:30 / - Romboli / Zormann
17:30 Karpat - Jukurit
17:30 Pelicans - HIFK
17:30 Tappara - TPS
17:30 Lokomotiv - Avangard
17:30 Resovia Rzeszow - Cuprum Lubin
17:30 Bosnia-Herzegovina (W) - Thailand (W)
17:50 Lietkabelis - Rytas Vilnius
18:00 CSKA Moscow - Zenit
18:00 Runa - Nizhnyi Novgorod
18:00 Zadar - FMP
18:00 Alexander Zverev - Fabian Marozsan
18:00 Ebden / Bopanna - Granollers / Zeballos
18:00 Gastao Elias - Nikolas Sanchez Izquierdo
18:00 Pedro Sakamoto - Orlando Luz
18:00 Corvinul - Gloria Buzau
18:00 Lazne Kynzvart (W) - Iuventa Michalovce (W)
18:00 Balkan - CSKA Sofia
18:00 Cedevita Junior - KK Bosco
18:00 Deya Sport - Cherno More
18:00 Vac (W) - Ferencvaros (W)
18:00 Fenerbahce (W) - Eczacibasi (W)
18:10 NY Mets - Milwaukee
18:15 Amicitia Zurich - St Otmar St Gallen
18:30 Viimsi - Tartu Ravens
18:30 Czech Republic U16 - Mexico U16
18:30 France U16 - Saudi Arabia U16
18:30 Japan U16 - Wales U16
18:30 Crvena Zvezda - Jadran Herceg Novi
18:30 Zhytychi Zhytomyr - Epicentr-Podoliany
18:45 Barcelona (W) - Brann (W)
18:45 Pick Szeged - Veszprem
19:00 San Bernardino Coyotes - Nova Southeastern Sharks
19:00 Zalgiris - Milan
19:00 Zlin - Chomutov
19:00 Murkel Velasco - Matias Soto
19:00 Zeballos / Arias - Couacaud / Blancaneaux
19:00 TVB Stuttgart - BHC
19:00 Denver Pioneers - Massachusetts Minutemen
19:00 Dinamo Zagreb - Cibona
19:00 Al Nasr Dubai - Hatta
19:00 Emirates Club - Bani Yas
19:00 Stoja - Podstrana
19:00 Bjorkloven - Djurgarden
19:00 Karlskoga - Sodertalje
19:00 Leksand - Frolunda
19:00 Linkoeping - Skelleftea
19:00 Valencia (W) - Avenida (W)
19:00 Konjice (W) - Domel Skofja Loka (W)
19:15 Salzburg - Bolzano
19:15 Pinoke - Polo
19:15 Gorica - Kvarner
19:30 Krawietz / Puetz - Krajicek / Dodig
19:30 Schwenninger - Straubing Tigers
19:30 Stalowa Wola - Sandecja
20:00 Goldhoff / Trotter - Seggerman / Trhac
20:00 Briancon - Anglet
20:00 FTC Budapest - Vasas
20:00 Premier League
20:00 GV San Jose - Always Ready
20:00 Fribourg - PV Lugano
20:00 Elena Rybakina (W) - Victoria Azarenka (W)
20:05 Baltimore - LA Angels
20:05 Philadelphia - Atlanta
20:15 Jadran Split - ????-???????
20:30 Baskonia - Anadolu Efes
20:30 Bayern Munich - Barcelona
20:30 Partizan - Olympiacos
20:30 Aidan Mayo - Tomas Barrios
20:30 Sigouin / Kiger - Lock / Statham
20:30 Chamonix - Gap
20:30 Katowice - Barkom-Kazhany
20:30 Moghayer Al Sarhan - Shabab Al-Aqaba
20:30 Carrarese - Perugia
20:45 Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators
20:45 Wisla Plock - PSG
20:45 Catania - Giugliano
20:45 Fermana - Rimini
20:45 Gubbio - Torres
20:45 Padova - Pergolettese
20:45 Vis Pesaro - Lucchese
21:00 ASVEL - AS Monaco
21:00 PSG (W) - Haecken (W)
21:00 Castleford Tigers - Leeds Rhinos
21:00 Stade Montois - Brive
21:00 Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos
21:10 Chi White Sox - Detroit
21:10 Cincinnati - Washington
21:10 Houston - NY Yankees
21:10 Kansas City - Minnesota
21:10 LA Dodgers - Saint-Louis
21:10 Miami - Pittsburgh
21:10 San Diego - San Francisco
21:10 Tampa Bay - Toronto
21:30 Camilo Ugo Carabelli - Daniel Cukierman
21:30 Huesler / Bellier - Pichler / Soto
22:00 Pospisil / Verdugo - Kaliyanda Poonacha / Bollipalli
22:00 Boston Terriers - RIT Tigers
22:00 Audax Italiano - Coquimbo Unido
22:00 Brazil U17 (W) - Colombia U17 (W)
22:30 Maine Black Bears - Cornell Big Red