00:00 Philadelphia - Miami
00:00 Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs
00:00 Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies
00:00 NY Islanders - Pittsburgh
00:00 Tampa Bay - Toronto
00:00 Atletico-MG - Criciuma
00:00 Fortaleza - Cruzeiro-MG
00:00 Juventude - Corinthians
00:00 Palmeiras - Inter-RS
00:00 Hartford Athletic - New York City II
00:00 North Carolina - Carolina Core
00:00 Richmond Kickers - Loudoun United
00:00 Belleville Senators - Syracuse Crunch
00:00 Hershey Bears - Charlotte Checkers
00:05 Rochester Americans - Toronto Marlies
00:07 Soo Greyhounds - Saginaw Spirit
00:10 Boston - Cleveland
00:10 Millonarios - Atletico Junior
00:30 Giovanni Mpetshi Perricard - Gijs Brouwer
00:30 Goncalo Oliveira - Zachary Svajda
00:30 Stefan Kozlov - Tennys Sandgren
00:30 Chicoutimi Sagueneens - Cape Breton Eagles
00:30 Argentina U20 (W) - Ecuador U20 (W)
00:30 Memphis - Miami United
00:30 Miami - SG Tormenta
01:00 Atleticos - Piratas
01:00 Vaqueros - Gigantes
01:00 Cuba - Dominican Republic
01:00 Sporting San Jose - Santos
01:00 The Strongest - GV San Jose
01:00 Tecnico Univ - CD Cuenca
01:00 Birmingham Legion - Chattanooga RW
01:00 Chicago Fire II - Indy Eleven
01:00 Tulsa - Northern Colorado
01:00 Union Omaha - El Paso Locomotive
01:00 Iowa Wild - Grand Rapids Griffins
01:00 Milwaukee - Manitoba Moose
01:00 AEW DYNAMITE
01:15 Nicolas Mejia - Rodrigo Pacheco Mendez
01:30 Flamengo-RJ - Sao Paolo
01:40 Chi White Sox - Kansas City
02:00 Red Deer Rebels - Saskatoon Blades
02:00 Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors
02:00 Alebrijes - Cimarrones de Sonora
02:00 Diriangen - Sport Sebaco
02:00 Masachapa - ART Jalapa
02:00 El Paso Chihuahuas - Rieleros de Aguascalientes
02:00 Quimsa - Comunicaciones
02:05 Colorado Eagles - San Diego Gulls
02:10 Johnson L./Mansouri S. - M.Cressy/M.Janvier
02:10 Kadhe A./Nedunchezhiyan J. - Bellier A./Sanchez L.
02:20 Atletico Nacional - Deportivo Pereira
02:30 Chicago - Atlanta
02:30 Dallas - Saint-Louis
02:30 Bakersfield Condors - Ontario Reign
02:45 Chandrasekar A./Hach Verdugo H. - Broom C./Walton A.
03:00 Lloyd Harris - Chung Yun-seong
03:00 Ricardas Berankis - James McCabe
03:00 Arizona - Edmonton
03:00 Alajuelense - Grecia
03:00 Coachella Valley - Tucson Roadrunners
03:05 Kelowna Rockets - Prince George Cougars
03:30 Seggerman R./Trhac P. - Paris J./Soto M.
03:30 Las Vegas Lights - Spokane Velocity
03:30 Monterey Bay - Irvine Zeta
03:50 Pacheco Mendez R./Vallejo D. - Matuszewski P./Romios M. C.
04:00 World Cup, Macau
04:05 Atletico La Paz - Mineros
04:15 Rinky Hijikata - Bor Artnak
04:30 Philip Sekulic - Mark Lajal
04:30 Seong-Chan Hong - Sho Shimabukuro
05:30 Pakistan (W) - West Indies (W)
06:00 Delaney / Tu - Yun-seong / Hsiou Hsu
06:00 Taraz (W) - Kaysar (W)
07:30 Echargui / Bellucci - Lee / Cui
07:30 Niklas-Salminen / Wong - Song / Moon-Lee
08:00 Tajikistan - South Korea
08:00 Grace KZ (W) - Aliya (W)
08:00 Feeder Havirov
08:30 Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez
08:30 Nuno Borges - Corentin Moutet
08:30 Franklin Bulls - Otago Nuggets
08:30 WTT Youth Contender Luxembourg
09:00 Marton Fucsovics - Tallon Griekspoor
09:00 New York Jets - Philadelphia Eagles
09:00 Anastasia Pavlyuchenkova (W) - Arantxa Rus (W)
09:00 Anhelina Kalinina (W) - Martina Trevisan (W)
09:00 Clara Burel (W) - Elena-Gabriela Ruse (W)
09:00 Varvara Gracheva (W) - Yue Yuan (W)
09:10 Russian Championship, Kemerovo
09:10 WTA. Rouen
10:00 Iran - Afghanistan
10:00 Alex Michelsen - Christian Garin
10:00 Arevalo Gonzalez / Pavic - Dodig / Skupski
10:00 Arthur Rinderknech - Alejandro Tabilo
10:00 Glasspool / Rojer - Molchanov / Martin
10:00 Roberto Bautista Agut - Cameron Norrie
10:00 Schnaitter / Wallner - Daniell / Oswald
10:00 Taylor Fritz - Alejandro-Moro Canas
10:00 Thiago Seyboth - Mariano Navone
10:00 Tomas Etcheverry - Brandon Nakashima
10:00 Incheon Corp - SK Hawks
10:00 Rapid Bucuresti (W) - Cluj-Napoca (W)
10:00 Dnipro-1 (W) - Veres (W)
10:00 Kryvbas (W) - Zhytlobud-1 (W)
10:00 Ladomir (W) - Shakhtar Dn (W)
10:00 Vorskla (W) - Kolos Kovalivka (W)
10:00 Shymkent (W) - Aru Astana (W)
10:00 World Cup, Macau
10:00 Zimmermann (W) / Marozava (W) - Stephens (W) / Yuan (W)
10:10 ATP. Munich
10:10 WTA. Stuttgart
10:30 ATP. Barcelona
10:30 Elias Ymer - Francisco Comesana
10:30 Ugo Blanchet - Emilio Nava
10:30 St Kilda - Western Bulldogs
10:50 Roosters - Storm
11:00 Joao Fonseca - Radu Albot
11:00 Changwon Sakers - Suwon Sonicboom
11:00 Sejong Sportstoto (W) - Changnyeong (W)
11:10 ATP. Bucharest
11:30 Alejandro Davidovich Fokina - Dusan Lajovic
11:30 Borges / Stalder - Doumbia / Reboul
11:30 Daniel Elahi Galan - Holger Rune
11:30 Martinez / Tabilo - Matos / Barrientos
11:30 Matteo Arnaldi - Marco Trungelliti
11:30 Miedler / Erler - Lammons / Withrow
11:30 Yannick Hanfmann - Marc-Andrea Huesler
11:30 Elena Rybakina (W) - Veronika Kudermetova (W)
11:30 Samsonova (W) / Shnaider (W) - Siegemund (W) / Krejcikova (W)
12:00 Zaqatala - Araz Saatli
12:00 Japan - Kyrgyzstan
12:00 Manafov / Liutarevich - Veldheer / Bergevi
12:00 Verbeek / Goransson - Guinard / Jacq
12:00 Hungary U16 - Norway U16
12:00 Croatia U18 - Great Britain U18
12:00 Hungary U18 - Ukraine U18
12:00 Dynamo Kiev (W) - EMC Podolie (W)
12:00 Sugar Gliders (W) - Daegu (W)
12:00 Indonesia - Malaysia
12:15 RBC Heritage
12:30 Francisco Cerundolo - Federico Coria
12:30 Czech Republic U20 - Switzerland U20
12:30 Tour of the Alps
12:35 Guangdong Southern Tigers - Zhejiang Lions
12:35 Liaoning Flying Leopards - Shenzhen Aviators
13:00 Karvan - Qaradag
13:00 Dynamo - Qusar
13:00 Botic Van de Zandschulp - Jan-lennard Struff
13:00 Fabian Marozsan - Facundo Diaz Acosta
13:00 Gonzalez / Roger-Vasselin - Nys / Zielinski
13:00 Heliovaara / Patten - Nedovyesov / Cabral
13:00 King / Galloway - Olivetti / Bhambri
13:00 Samuel Vincent Ruggeri - Gastao Elias
13:00 MODUS Super Series
13:00 Cyprus U17 - Montenegro U17
13:00 Jasmine Paolini (W) - Ons Jabeur (W)
13:00 Marketa Vondrousova (W) - Anastasia Potapova (W)
13:30 Nouza / Rikl - Martos Gornes / Tsitsipas
13:30 Walkow / Vega Hernandez - Romboli / Zormann
13:30 Lithuania - Estonia
13:30 Zoria - Shakhtar Donetsk
14:00 Indonesia U-23 - Australia U-23
14:00 Eleftheroupoli - Ermis Schimatari
14:00 Panerythraikos - Aias Evosmou
14:00 Panionios - Papagou
14:00 Andrea Collarini - Lorenzo Joaquin Rodriguez
14:00 Collarini / Olivo - Aboian / Aboian
14:00 Franco Roncadelli - Lautaro Midon
14:00 Hernan Casanova - Ergi Kirkin
14:00 Juan Otegui - Renzo Olivo
14:00 Mariano Kestelboim - Gonzalo Villanueva
14:00 Valerio Aboian - Guido Ivan Justo
14:00 Alashkert - West Armenia
14:00 Leeward Islands - Windward Islands
14:00 West Indies B - Barbados
14:00 Regina (W) - Dobrodiy-Medical University-SHVSM (W)
14:30 Felix Auger-Aliassime - Taro Daniel
14:30 Gonzalez / Molteni - Mektic / Koolhof
14:30 Fabio Fognini - Stefano Napolitano
14:30 Schunk (W) / Seidel (W) - Kudermetova (W) / Hao-ching (W)
15:00 Kuwait - Bahrain
15:00 Alex De Minaur - Arthur Fils
15:00 Jordan Thompson - Casper Ruud
15:00 Sebastian Korda - Gregoire Barrere
15:00 Punjab Kings - Mumbai Indians
15:00 Metallurg Mg - Lokomotiv
15:00 Cleopatra - Al Ittihad
15:00 Domzale - Koper
15:00 Pakistan - New Zealand
15:00 CCC - Guyana
15:00 Jamaica - Trinidad and Tobago
15:30 Japan U18 - Germany U18
15:30 Romania U18 - Netherlands U18
15:30 Grobina - Liepaja
15:30 Feeder Havirov
15:30 WTT Youth Contender Luxembourg
16:00 Crawford / Bybel - Harrison / Willis
16:00 Freund / Ingildsen - Rybakov / Damm
16:00 Finland U20 - Slovakia U20
16:00 Suduva-Mantinga - Palangos Kursiai
16:00 Shirak - Van
16:00 Al-Taawoun - Al-Khaleej
16:00 Russian Championship
16:00 Pakistan - New Zealand
16:00 Ireland (W) - Thailand (W)
16:00 Bodrum (W) - Bursa Antspor (W)
16:00 Neptunas (W) - Siauliai (W)
16:00 Eczacibasi (W) - Fenerbahce (W)
16:00 Mongolia - Kuwait
16:00 Iga Swiatek (W) - Elise Mertens (W)
16:10 Czech Republic - Austria
16:30 Jordan U-23 - Qatar U-23
16:30 Roberto Carballes Baena - Stefanos Tsitsipas
16:30 Kettera - IPK
16:30 Finland - Sweden
16:30 Nevezis - Jonava
16:30 Olsztyn - Stal Nysa
16:30 Cedevita Junior - Skrljevo
16:30 Sanat Naft - Persepolis
16:30 Presov - Zilina
16:30 Anna Karolina Schmiedlova (W) - Caroline Garcia (W)
16:30 Cornet (W) / Ferro (W) - Babos (W) / Khromacheva (W)
16:50 Rytas Vilnius - Siauliai
17:00 Soenderjyske - Vendsyssel
17:00 Rytiri Kladno - Vsetin
17:00 Poland - Slovenia
17:00 Sibiu - Voluntari
17:00 Nymburk - Olomoucko
17:00 Opava - NH Ostrava
17:00 Al-Najma - Sitra
17:00 AKM - Neftyanik
17:00 Khimki - Zenit 2
17:00 Municipal Targoviste (W) - Sepsi SIC (W)
17:00 Vardar (W) - Probasket (W)
17:00 Balta (W) - Bukovynka (W)
17:30 Alexander Ritschard - Bogdan Bobrov
17:30 Federico Agustin Gomez - Gerald Melzer
17:30 Jelgava - Valmiera
17:30 Emma Raducanu (W) - Linda Noskova (W)
17:40 Del Pino / Midon - Villanueva / Britto
17:45 Fiorentina - Viktoria Plzen
17:45 Lille - Aston Villa
17:45 Simulcast