19:25 Facundo Diaz Acosta - Denis Shapovalov
19:30 Rapid Vienna - Sturm Graz
19:30 Lechia Gdansk - Polonia Warsaw
19:30 Warta Zawiercie - Jastrzebski Wegiel
19:30 Simulcast
19:30 Zrinjski - Sarajevo
19:30 Anderlecht - Cercle
19:30 Brugge - Genk
19:30 Trentino - Power Volley
19:30 Conegliano (W) - Scandicci (W)
19:45 Sagesse - Al Shorta
19:45 Montpellier - Kiel
19:45 Coventry City - Hull City
19:45 Sepsi OSK - FCSB
19:45 Wolverhampton - Bournemouth
20:00 Barcelona - Olympiacos
20:00 Astigarraga Harper (W) / Stevenson - Nunez / Becerra
20:00 Atalanta - Fiorentina
20:00 Ajax - Excelsior
20:00 AS Monaco - Lille
20:00 Marseille - Nice
20:00 Zlin (W) - Sokol Poruba (W)
20:00 Europa Point - St Josephs
20:00 Crystal Palace - Newcastle United
20:00 Everton - Liverpool
20:00 Manchester Utd - Sheffield Utd
20:15 Paris / Kaliyanda Poonacha - Boyer / Whiting
20:15 AVS - Porto B
20:30 Dmitry Popko - Ethan Quinn
20:30 Watanabe / Yuzuki - Torres / Ribero
20:40 Crawford / Bybel - Harrison / Willis
20:45 San Francisco - NY Mets
21:07 LA Angels - Baltimore
21:30 Real Cartagena - Atletico Huila
21:30 Carlos Stein - Pirata
21:45 Mena / Soto - Roncadelli / Sakellaridis
22:00 Jaguares de Cordoba - Llaneros
22:00 Indigenas de Matagalpa - Managua
22:00 Matagalpa - Managua
23:00 Botafogo-RJ - Universitario
23:00 Coquimbo Unido - Racing
23:00 Danubio - Athletico-PR
23:00 Huachipato - The Strongest
23:00 Nacional M - Deportivo Tachira
23:10 Cleveland - Boston
23:15 Denis Kudla - Gijs Brouwer
23:30 Gremio Prudente - Votuporanguense
23:40 Cincinnati - Philadelphia
23:40 Pittsburgh - Milwaukee
23:45 Washington - LA Dodgers
23:50 Tampa Bay - Detroit
00:00 Boston - Miami
00:00 Toronto - Boston
00:00 Belleville Senators - Toronto Marlies
00:00 Kalamazoo Wings - Toledo Walleye
00:00 Montreal (W) - New York (W)
00:00 Ottawa (W) - Boston (W)
00:05 NY Yankees - Oakland
00:05 Norfolk - Trois-Rivieres Lions
00:05 Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms
00:15 Olancho - Vida
00:20 Atlanta - Miami
00:30 Toronto - Simcoe County Rovers
00:30 Atl Bucaramanga - Patriotas Boyaca
00:30 Atlanta Utd II - Chattanooga
00:40 Chi Cubs - Houston
00:40 Kansas City - Toronto
00:40 Minnesota - Chi White Sox
01:00 RB Bragantino - Sportivo Luqueno
01:00 Atleticos - Indios
01:00 Capitanes - Vaqueros
01:00 Piratas - Aguada
01:00 Leones - Deportivo Pereira
01:00 Llaneros - Jaguares de Cordoba
01:00 Binacional - Ayacucho
01:00 Riachuelo - La Union
01:05 Texas - Seattle
01:10 Idaho Steelheads - Allen Americans
01:15 Columbus Crew - Monterrey
01:30 Bolivar - Flamengo-RJ
01:30 Independiente - Palmeiras
01:30 Libertad - River Plate
01:30 Real Tomayapo - Belgrano
01:30 Santa Fe - Internacional Palmira
01:40 Colorado - San Diego
02:00 Deportivo Pereira - Leones
02:00 Celaya - Tapatio
02:00 Deportivo Ocotal - Export Sebaco
02:00 Masachapa - Real Esteli
02:00 Ciclista Olimpico - Obras
02:05 Colorado Eagles - Abbotsford Canucks
02:30 Oklahoma - New Orleans
02:30 Internacional Palmira - Santa Fe
02:30 UPNFM - Olimpia
02:30 Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico
02:30 Dallas - Vegas
03:00 Rayo Zuliano - Ameliano
03:00 Alibek Kachmazov - James McCabe
03:00 Romios / Matuszewski - Wang / Zhou
03:00 Comunicaciones - Coban Imperial
03:00 Otago Nuggets - Canterbury Rams
03:00 Edmonton - Los Angeles
03:00 Municipal Liberia - San Carlos
03:00 Ontario Reign - Bakersfield Condors
03:00 Tucson Roadrunners - Calgary Wranglers
04:00 ISPS Handa Championship
04:05 Atletico La Paz - Venados
04:30 James Duckworth - Antoine Escoffier
04:30 Jules Marie - Mattia Bellucci
05:00 Warriors - Titans
06:00 Denis Yevseyev - Philip Sekulic
06:00 Yu Hsiou Hsu - Lloyd Harris
06:00 Aisultan - Kaisar
06:20 Essendon - Collingwood
07:05 Dragons - Roosters
07:30 Beach Pro Tour, Xiamen
07:30 Russian Championship, Yekaterinburg
08:00 Arthur Fery - Mark Lajal
08:00 Remy Bertola - Chak Lam Coleman Wong
08:00 WTT Youth Contender Spa
08:30 Wellington Saints - Bay Hawks
08:30 Shymkent - Turan
08:30 WTT Youth Contender Metz
09:00 Argentina U16 - Colombia U16
09:10 Vitaliy Sachko - Jaime Faria
09:10 WTA. Madrid
09:30 Alejandro-Moro Canas - Ryan Nijboer
09:30 Echargui / Bellucci - Shimizu / Trotter
09:30 Hidalgo / Rodriguez - Margaroli / Vega Hernandez
09:30 Marcello Serafini - Jesper De Jong
09:30 Tristan Schoolkate - Alex Bolt
09:30 Kazakhstan U20 - Belarus U20
09:30 Para European Championships, Madeira
10:00 Alejandro Tabilo - Flavio Cobolli
10:00 Pedro Cachin - Sebastian Ofner
10:00 Tomas Machac - Emil Ruusuvuori
10:00 Yoshihito Nishioka - Felix Auger-Aliassime
10:00 Andreozzi / Reyes Varela - Zelenay / Jermar
10:00 Vitaliy Sachko - Jaime Faria
10:00 2024 World Championships
10:00 LNZ Cherkasy U-19 - Shakhtar Donetsk U-19
10:00 Yenisei (W) - Sparta and K (W)
10:00 Donna Vekic (W) - Maria Sakkari (W)
10:00 Madison Keys (W) - Irina-Camelia Begu (W)
10:00 Sara Sorribes Tormo (W) - Elina Svitolina (W)
10:00 Victoria Azarenka (W) - Tatjana Maria (W)
10:05 Czech Republic U15 (W) - Germany U16 (W)
10:05 France U16 (W) - Slovakia Blue U16 (W)
10:30 GWS Giants - Brisbane Lions
10:50 Storm - Rabbitohs
11:00 Balaji / Begemann - Mansouri / Johnson
11:00 Cash / Galloway - Rottoli / Vincent Ruggeri
11:00 Escoffier / Bertola - Saville / Tu
11:00 Vilius Gaubas - Matteo Martineau
11:00 Yunchaokete / Zeng - Ji-sung / Niklas-Salminen
11:00 Romania U16 - Poland U16
11:00 Kavkasia - TSU
11:00 Sejong Sportstoto (W) - Suwon UDC (W)
11:00 Georgia - Turkey
11:30 Christopher O`Connell - Matteo Arnaldi
11:30 Dusan Lajovic - Thiago Monteiro
11:30 Max Purcell - Marcos Giron
11:30 Richard Gasquet - Lorenzo Sonego
11:30 Enrico Dalla Valle - Tseng Chun-hsin
11:30 Manuel Guinard - Enzo Couacaud
11:30 Israel - Croatia
11:30 Emiliana Arango (W) - Dayana Yastremska (W)
11:30 Jelena Ostapenko (W) - Jessica Bouzas Maneiro (W)
11:30 Nadia Podoroska (W) - Emma Navarro (W)
11:30 Naomi Osaka (W) - Ludmilla Samsonova (W)
12:00 South African Open
12:00 Rusichi - Lokomotiv Kuban 2
12:05 Austria U16 (W) - Hungary U16 (W)
12:05 Slovakia White U16 (W) - Poland U16 (W)
12:15 Ireland U16 - Portugal U16
12:30 Araz Saatli - Karvan
12:30 Demoliner / Goransson - Pellegrino / Eysseric
12:30 Tour of Turkey
12:35 Zhejiang Lions - Guangdong Southern Tigers
13:00 Imisli - Zaqatala
13:00 Qaradag - MOIK
13:00 Daniel Elahi Galan - Roberto Bautista Agut
13:00 Yannick Hanfmann - Jakub Mensik
13:00 Zhizhen Zhang - Miomir Kecmanovic
13:00 Damir Dzumhur - Peter Benjamin Privara
13:00 Rikl / Sachko - Rocha / Faria
13:00 MODUS Super Series
13:00 Spain U18 - Switzerland U18
13:00 Zurich Classic of New Orleans
13:00 Beach Pro Tour, Xiamen
13:00 2024 World Championships
13:00 Sukhumi - Mega
13:00 Panathinaikos (W) - Olympiacos (W)
13:00 Alexandra Eala (W) - Sorana Cirstea (W)
13:00 Beatriz Haddad Maia (W) - Sara Errani (W)
13:00 Cori Gauff (W) - Arantxa Rus (W)
13:00 Routliffe (W) / Krueger (W) - Kenin (W) / Mattek-Sands (W)
13:00 Vondrousova (W) / Boulter (W) - Hozumi (W) / Ninomiya (W)