23:30 Patriotas Boyaca - Atl Bucaramanga
23:30 Unifacisa - Sao Paulo
23:30 Sao Jose (W) - Unimed Campinas (W)
00:00 Orlando - Cleveland
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Eagles
00:00 Tampa Bay - Florida
00:00 Charlotte Checkers - Hartford Wolf Pack
00:05 NY Yankees - Oakland
00:15 Motagua - Real Sociedad Tocoa
00:30 Philadelphia - New York
00:30 NY Islanders - Carolina
01:00 Always Ready - Cesar Vallejo
01:00 Barcelona SC - Sao Paolo
01:00 Fortaleza - Boca Juniors
01:00 Palestino - Millonarios
01:00 Deportes Quindio - Envigado
01:00 Diriangen - Walter Ferretti
01:00 Independiente Juniors - Cuniburo
01:00 Texas Stars - Manitoba Moose
01:00 IMPACT Wrestling
02:00 Envigado - Deportes Quindio
02:00 Once Caldas - Fortaleza CEIF
02:00 UANL (W) - Juarez (W)
02:05 Cancun - Atlante
02:30 CD Victoria - Marathon
03:00 LA Lakers - Denver
03:00 Delfin - Inter-RS
03:00 Ind Medellin - Defensa y Justicia
03:00 Fortaleza CEIF - Once Caldas
03:00 Tacoma Defiance - San Jose II
04:05 Mineros - Leones Negros
04:10 Alibek Kachmazov - Lloyd Harris
04:10 James Duckworth - Mattia Bellucci
04:10 Tijuana (W) - Pachuca (W)
05:30 Denis Yevseyev - Mark Lajal
05:30 Tristan Schoolkate - Remy Bertola
07:00 Shimizu / Trotter - Ji-sung / Niklas-Salminen
07:30 Challenger Series
07:30 Russian Championship, Yekaterinburg
08:00 Iraq - Afghanistan
08:00 Spanish Grand Prix
08:00 Novosibirsk - Barnaul
08:00 WTT Youth Contender Spa
08:05 Crusaders - Rebels
08:30 Wang / Zhou - Escoffier / Bertola
08:30 Whai - Taranaki Airs
08:30 WTT Youth Contender Metz
09:00 Ghana U16 - Serbia U16
09:10 WTA. Madrid
09:30 Alejandro-Moro Canas - Jesper De Jong
09:30 Phoenix Fuel Masters - Meralco Bolts
09:30 Belarus U20 - SHL team
09:30 Para European Championships, Madeira
10:00 Vietnam - Kyrgyzstan
10:00 ATP. Madrid
10:00 Jaime Faria - Manuel Guinard
10:00 Rottoli / Vincent Ruggeri - Margaroli / Vega Hernandez
10:00 Sea Eagles - Eels
10:00 Santa Clara U-23 - Leixoes U-23
10:00 University Azzurri - Darwin Olympic
10:00 2024 World Championships
10:00 Minaj U-19 - Chernomorets U-19
10:00 Rukh Lviv U-19 - Veres U-19
10:00 Cathay Life (W) - Taipower (W)
10:00 Yenisei (W) - Sparta and K (W)
10:00 Galytchanka (W) - KOSFK (W)
10:30 Prawira Bandung - Negeri Sembilan
10:30 Metalist - Kremin
10:30 DTM, Oschersleben
10:30 Melbourne Knights - Oakleigh Cannons
10:35 Waratahs - Chiefs
10:40 Port Adelaide - St Kilda
10:45 Brisbane Roar - Adelaide United
10:45 Rahmatganj - Fortis
10:45 Sheikh Russel - Abahani
11:00 Dennis Novak - Henri Squire
11:00 Academico Viseu U-23 - Rio Ave U-23
11:00 Portimonense U-23 - Braga U-23
11:00 World Masters
11:00 Qingdao Youth Island - Nantong Zhiyun
11:00 Dnipro-1 U-19 - Dynamo Kyiv U-19
11:00 Durham - Essex
11:00 Gloucestershire - Middlesex
11:00 Leicestershire - Northamptonshire
11:00 Surrey - Hampshire
11:00 Warwickshire - Nottinghamshire
11:00 Worcestershire - Somerset
11:00 Yorkshire - Derbyshire
11:30 Damir Dzumhur - Enrico Dalla Valle
11:30 Mansouri / Johnson - Pellegrino / Eysseric
11:30 Stefano Travaglia - Francesco Maestrelli
11:30 Croatia U16 - Sweden U16
11:30 Redlands United - WDSC Wolves
11:30 Peninsula Power (W) - SC Wanderers (W)
11:30 France (W) - South Korea (W)
12:00 Thailand - Tajikistan
12:00 South African Open
12:00 Mindil Aces - Darwin Hearts
12:00 Bank of Taiwan - Yulon Dinos
12:00 Irkut - Kupol-Rodniki
12:00 Shenzhen Peng City - Qingdao Hainiu
12:00 Slovakia U18 - Latvia U18
12:00 Karpaty (W) - Spartak-SHVSM (W)
12:15 Zurich Classic of New Orleans
12:30 Andreozzi / Reyes Varela - Rocha / Faria
12:30 Magnolia Hotshots - San Miguel Beermen
12:30 European Tour
12:30 Tour of Turkey
12:35 Guangzhou - Xinjiang Flying Tigers
12:35 Shanghai Sharks - Zhejiang Golden Bulls
12:35 Cangzhou Mighty Lions - Henan
12:35 Changchun Yatai - Meizhou Hakka
12:35 Wuhan Three Towns - Tianjin TEDA
12:35 Zhejiang Greentown - Beijing Guoan
13:00 Energetik - Irevan
13:00 Hugo Dellien - Billy Harris
13:00 Timofey Skatov - Zdenek Kolar
13:00 Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan
13:00 Switzerland U18 - Kazakhstan U18
13:00 Kudermetova (W) / Hao-ching (W) - Guo (W) / Jiang (W)
13:30 Russia U20 - Kazakhstan U20
13:30 One FC
14:00 Persipasi Raya - Eastern
14:00 Tobol - Barsy
14:00 Russian Championship, Yekaterinburg
14:00 Energiya Lviv - Sokol Khmelnytskyi
14:15 Finland U16 - Uruguay U16
14:30 Kazakhstan U16 - Russia U16
14:30 Jecan / Walkow - Schnaitter / Wallner
14:30 Vilius Gaubas - Nicolas Moreno De Alboran
14:30 2024 World Championships
14:30 ITU - Igdir
14:30 Tour de Romandie
14:30 Rus (W) / Fernandez (W) - Ostapenko (W) / Kichenok (W)
14:30 Samsonova (W) / Bronzetti (W) - Babos (W) / Aoyama (W)
14:30 Sorribes Tormo (W) / Bucsa (W) - Haddad Maia (W) / Martins (W)
14:30 WTT Youth Contender Metz
15:00 Uzbekistan U-23 - Saudi Arabia U-23
15:00 Uzbekistan - Iran
15:00 Kolkata Knight Riders - Punjab Kings
15:00 Tyumen - Norilsk Nickel
15:00 Netherlands (W) - Norway (W)
15:00 WTT Youth Contender Spa
15:05 Al Nasr Dubai - Kalba
15:05 Bani Yas - Hatta
15:15 DTM, Oschersleben
15:15 Al-Khor - Lusail
15:30 Unicov - Zlinsko
15:30 Volna Pinsk - Belarus U-17
15:30 Slovakia - Czech Republic
15:30 Orbi - Olimpi
15:30 Pakistan (W) - West Indies (W)
16:00 Andres Andrade - Federico Agustin Gomez
16:00 Genaro Olivieri - Gonzalo Bueno
16:00 Watanabe / Yuzuki - Cid / Kirkin
16:00 Galatasaray - Samsunspor
16:00 Kolkheti - Samtredia
16:00 European Championships, Zagreb
16:00 CSM Ploiesti - Laguna
16:00 Targu Jiu - Focsani
16:00 Farense U-23 - Mafra U-23
16:00 Ararat - Van
16:00 Shabab Al-Ordon - Al-Wehdat
16:00 Al-Hilal Riyadh - Al-Fateh
16:00 Damac - Al-Taawoun
16:00 Struga - Vardar
16:00 Vozdovac - Spartak Subotica
16:00 Finland U18 - Norway U18
16:00 Inter Turku - EIF
16:00 Metta - Auda
16:00 Townsend (W) / Gauff (W) - Bondar (W) / Mihalikova (W)
16:00 Yastremska (W) / Kalinina (W) - Watson (W) / Xu (W)
16:30 Pelicans - Tappara
16:30 Dinamo Zagreb - Zabok
16:30 Zemplin Michalovce - Banska Bystrica
16:30 Final Genchlik - Fenerbahce Koleji
16:30 Vitebsk - BATE
16:30 USK Praha (W) - Zabiny Brno (W)
16:45 European Championship, Italy
17:00 Kladno - Hrebec
17:00 Kadhe / Nedunchezhiyan - Freund / Ingildsen
17:00 Tenerife - Peristeri
17:00 Rebel Havlickuv Brod - Dukla Liberec
17:00 Piast Gliwice - Warta Poznan
17:00 Dinamo Tbilisi - Telavi
17:00 Red Bull Brasil
17:00 Istra 1961 - Slaven
17:00 Parnu JK Vaprus - Nomme United
17:00 Opava - NH Ostrava
17:00 Palangos Kursiai - Suduva-Mantinga
17:00 World Masters
17:00 Cedevita Junior - Alkar
17:00 Polish Speedway
17:00 Canada U18 - Czech Republic U18
17:00 Mosonmagyarovar (W) - Dunaujvaros (W)
17:10 KSV 1919 - Horn
17:10 Lafnitz - DSV Leoben
17:10 Ried - Amstetten