07:00 Karaganda (W) - Altay (W)
07:30 World Open
07:35 Russian Championship
09:00 Makhtaaral - SD Family
09:00 Kaysar (W) - Grace KZ (W)
09:00 WTT Feeder Beirut
09:15 Seychelles - Malawi
09:30 Russian Championship
09:30 Irtysh (W) - Almaty (W)
09:30 Alikhan (W) - Shymkent (W)
10:00 Monaco Masters
10:00 Staryi Lutsk - Zaporizhia
10:00 Peresvet-SFU (W) - Kazanochka (W)
10:00 Aru Astana (W) - Yasawi (W)
10:30 Manuel Guinard - Adrian Andreev
10:30 Stefano Travaglia - Clement Tabur
10:30 Zdenek Kolar - Riccardo Bonadio
10:30 MODUS Super Series
10:55 Angola - Mozambique
11:00 Qusar - Kurmuk
11:00 Javier Barranco Cosano - Marco Trungelliti
11:00 Radu Albot - Marco Cecchinato
11:00 Samuel Vincent Ruggeri - Lloyd Harris
11:00 Titouan Droguet - Stefano Napolitano
11:00 Changwon Sakers - Anyang
11:00 Seoul Knights - Goyang Sono Skygunners
11:00 Orbi - Kavkasia
11:00 Shymkent - Turan
11:00 Aliya (W) - Aisultan (W)
11:10 China Masters
11:10 Swiss Open
11:45 Dennis Novak - Timofey Skatov
11:45 Mathys Erhard - Lukas Neumayer
11:45 Zsombor Piros - Daniel Michalski
12:00 Kur-Araz - Cabrayil
12:00 Shafa - Fuzuli
12:00 Kyran - Aksu
12:00 Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pauian Pilots
12:00 Belye Medvedi - Omskiye Yastreby
12:00 Zhetysu (W) - Kuanysh (W)
12:30 Daniel Merida Aguilar - Andrea Pellegrino
12:30 Gastao Elias - Gregoire Barrere
12:30 Nicola Kuhn - Bu Yunchaokete
12:30 World Open
12:45 Oleksii Krutykh - Jonas Forejtek
13:00 Dynamo Moscow - SKA-Neftyanik
13:00 Cherkaski Mavpy - Kryvbas
13:00 Aisultan - Kaisar
13:00 Neftyanik (W) - Dynamo Novosibirsk (W)
13:15 Arthur Gea - Enrico Dalla Valle
13:15 Nino Serdarusic - Matteo Martineau
13:25 South Africa - Saudi Arabia
13:30 Berel (W) - Turan (W)
14:00 Nicolas Alvarez Varona - Stefano Napolitano
14:00 Tseng Chun-hsin - Ivan Gakhov
14:00 Ugo Blanchet - Alejandro-Moro Canas
14:00 Denmark (W) U-17 - Poland (W) U-17
14:00 North Macedonia (W) U-17 - Scotland (W) U-17
14:00 Tobol - Kaspiy-Aktau
14:00 Agidel (W) - Dinamo-Neva (W)
14:00 Thanh Hoa (W) - Binh Dien Long An (W)
14:15 Francesco Maestrelli - Sandro Kopp
14:45 Jozef Kovalik - Evan Furness
14:45 Matej Dodig - Filip Misolic
14:55 Morocco - Tanzania
15:00 Cedevita Junior - Buducnost
15:00 Saryarka - Arlan Kokshetau
15:00 Metallurg Mg - Spartak M
15:00 Mamonty Yugry - Chaika
15:00 Rubin Tyumen - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Windward Islands (W) - Barbados (W)
15:00 Volta a Cataluna
15:00 UMMC Yekaterinburg (W) - Nadezhda (W)
15:00 Nilufer Belediyespor (W) - Besiktas (W)
15:30 Jesper De Jong - Nikiloz Basilashvili
15:30 Rodriguez / Margaroli - Roca Batalla / Martos Gornes
15:45 Wheeling Nailers - Indy Fuel
16:00 ATP. Miami
16:00 Chak Lam Coleman Wong - Sumit Nagal
16:00 Jeffrey-John Wolf - Vit Kopriva
16:00 Pedro Martinez - Adam Walton
16:00 Thiago Seyboth - Hugo Grenier
16:00 Junior - Dynamo-Olimpik
16:00 Kutaisi - Iverioni
16:00 Kyiv-Basket - Dnipro
16:00 Samara (W) - MBA (W)
16:00 Sparta and K (W) - Dynamo Kursk (W)
16:00 Anna Blinkova (W) - Yue Yuan (W)
16:00 Daria Saville (W) - Shuai Zhang (W)
16:00 Peyton Stearns (W) - Wang Yafan (W)
16:00 Xinyu Wang (W) - Hailey Baptiste (W)
16:00 WTA. Miami
16:00 WTT Feeder Beirut
16:15 Jebens / Frantzen - Basic / Fatic
16:30 Albert Ramos Vinolas - Carlos Taberner
16:30 Loko - Almaz
16:30 Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins
16:30 Nika (W) - Dynamo Moscow (W)
16:45 Targu Mures - Dinamo Bucuresti
17:00 Howard Bison - Wagner Seahawks
17:00 Siauliai - Bristol Flyers
17:00 Virginia Cavaliers - Colorado Rams
17:00 / - Stevens / Tsitsipas
17:00 Calvin Hemery - David Jorda Sanchis
17:00 Swiss Open
17:00 Kurbads - Mogo
17:00 Telsiai - Kretinga
17:00 SKA-1946 - JHC Spartak
17:15 Ferencvaros (W) - MTK Budapest (W)
17:25 Gomel - Neman Grodno
17:30 Aleksandar Kovacevic - Zizou Bergs
17:30 Harold Mayot - David Goffin
17:30 Valentin Vacherot - Andrea Vavassori
17:30 Yoshihito Nishioka - Emilio Nava
17:30 Stadion Litomerice - Berani Zlin
17:30 Vsetin - Dukla Jihlava
17:30 Tappara U-20 - Kiekko-Espoo U-20
17:30 SKA - Avtomobilist
17:30 Hapoel Gilboa - Hapoel Kfar Kasem
17:30 Al Kharaitiyat - Al Bidda
17:30 Bukovynka (W) - Alanta (W)
17:30 Ana Bogdan (W) - Katerina Siniakova (W)
17:30 Caroline Dolehide (W) - Clara Tauson (W)
17:30 Diana Shnaider (W) - Venus Williams (W)
17:30 Laura Siegemund (W) - Aleksandra Krunic (W)
18:00 Resovia Rzeszow - Lueneburg
18:00 Choinski / Yevseyev - Barranco Cosano / Llamas Ruiz
18:00 Fenerbahce (W) - Vero Volley Milan (W)
18:00 Bili Tygri Liberec - Sparta Praha
18:00 Siroki - Spartak Subotica
18:00 Palangos Kursiai - Joniskio Delikatesas
18:00 Kosice - Slovan Bratislava
18:00 Slovan Bratislava B - Presov
18:00 Spisska Nova Ves - Banska Bystrica
18:00 Ziar nad Hronom - Zilina
18:00 Salaspils - MSG
18:00 Perla Lublin (W) - Gniezno (W)
18:05 Boston - Tampa Bay
18:05 Saint-Louis - Miami
18:05 Lulea (W) - MoDo (W)
18:07 Toronto - Baltimore
18:15 Przemysl - AZS UW Wilanow
18:30 Anadolu Efes - Olympiacos
18:30 Karsiyaka - Hapoel Jerusalem
18:30 Peristeri - Tenerife
18:30 Gneist - Askoy
18:30 International League. Protour 1
18:45 Ajax (W) - Chelsea (W)
19:00 Zalgiris - Virtus Bologna
19:00 Arthur Rinderknech - Diego Schwartzman
19:00 Brandon Nakashima - Terence Atmane
19:00 Jakub Mensik - Lukas Klein
19:00 Otto Virtanen - Roberto Bautista Agut
19:00 David Pichler - Christian Langmo
19:00 Elmar Ejupovic - Trey Hilderbrand
19:00 Mena / Velasco - Brown / Martin
19:00 Jadran Split - Pro Recco
19:00 Volda - Orsta IL
19:00 Mountfield - Dynamo Pardubice
19:00 Italy (W) - Ukraine (W)
19:00 Ukraine - Italy
19:00 Ukraine (W) - Italy (W)
19:00 Schwenninger - Straubing Tigers
19:00 German Championship
19:00 Ciego de Avila - Matanzas
19:00 Cienfuegos - Industriales
19:00 Granma - Holguin
19:00 Guantanamo - Camaguey
19:00 Isla de la Juventud - Santiago de Cuba
19:00 Mayabeque - Artemisa
19:00 Pinar del Rio - Las Tunas
19:00 Villa Clara - Sancti Sp?ritus
19:00 AIK - Mora
19:00 Brynas - Nybro Vikings
19:00 Graz (W) - Linz-Steg (W)
19:00 Clara Burel (W) - Caroline Wozniacki (W)
19:00 Lucia Bronzetti (W) - Taylor Townsend (W)
19:00 Maria Lourdes Carle (W) - Brenda Fruhvirtova (W)
19:00 Wang Xiyu (W) - Emma Raducanu (W)
19:00 Wang Xiyu (W) - Anna Karolina Schmiedlova (W)
19:15 Salzburg - Bolzano
19:30 Klagenfurt - Pustertal Wolfe
19:30 RB Munich - Grizzlys Wolfsburg
19:30 Fribourg Olympic - Union Neuchatel
19:30 Vicenza Virtus - Fiorenzuola
19:30 Al-Khor - Al-Duhail
19:30 Leeward Islands (W) - Trin. and Tobago (W)
20:00 Alba Berlin - Real Madrid
20:00 Gianluca Mager - Philip Sekulic
20:00 Hugo Dellien - Joao Lucas
20:00 Orlando Luz - Liam Draxl
20:00 Thomas Fancutt - Dmitry Popko
20:00 Marseille - Novi Beograd
20:00 Padova - Catania
20:00 Bjerringbro-Silkeborg - Aalborg
20:00 Estudiantes de Merida - Universidad Central
20:00 Gimnasia y Tiro - Almirante Brown
20:00 Hermes - Marsonia
20:00 Pully Lausanne Foxes - Lions de Geneve
20:00 Ajoie - Kloten
20:00 Berne - Zug
20:00 Davos - Lausanne
20:00 Malaga (W) - Gran Canaria (W)
20:00 Spartak (W) - Gjorche Petrov (W)
20:05 Maccabi T-A - ASVEL
20:05 Chamonix - Briancon
20:30 Partizan - Baskonia
20:30 Gabi Adrian Boitan - Dan Martin
20:30 Juan Pablo Paz - Nick Hardt
20:30 Malaga - Cholet
20:30 Strasbourg - Tofas
20:30 Anglet - Gap
20:30 Norwid Czestochowa - Barkom-Kazhany
20:30 Cristina Bucsa (W) - Yulia Putintseva (W)
20:30 Jaqueline Cristian (W) - Diane Parry (W)
20:30 Lesia Tsurenko (W) - Magda Linette (W)
20:45 Bradford City - Notts County
21:00 Benfica (W) - Lyon (W)
21:00 TFT Skopje - MZT Skopje
21:00 Simona Halep (W) - Paula Badosa Gibert (W)
21:05 Cleveland - Milwaukee
21:05 Texas - Oakland
21:10 Colorado - Cleveland
21:10 LA Angels - Cincinnati
21:10 Seattle - Colorado
21:30 Daniel Cukierman - Gonzalo Bueno
21:30 Enzo Couacaud - Lorenzo Joaquin Rodriguez
21:30 Preston Brown - Gerard Campana Lee
22:30 Renzo Olivo - Adolfo Daniel Vallejo
22:30 Cumbaya - Mushuc Runa
22:45 Deportivo La Guaira - Carabobo
23:00 Carlos Sanchez Jover - Pedro Sakamoto
23:00 Federico Agustin Gomez - Goncalo Oliveira
23:00 Deportivo Maldonado - Defensor Sporting
23:00 Chattanooga - Miami United
23:00 Sodie Mesquita (W) - Santo-Andre (W)
23:05 Detroit - Philadelphia
23:05 Houston - Miami
23:10 NY Mets - Saint-Louis
00:00 Georgia Bulldogs - Xavier Musketeers
00:00 LSU Tigers - North Texas Mean Green
00:00 Ohio Buckeyes - Cornell Big Red
00:00 Orlando - Charlotte
00:00 Providence Friars - Boston Eagles
00:00 Washington - Houston
00:00 Washington - Houston Cougars
00:00 Alan-Fernando Rubio Fierros - Alejandro Hernandez
00:00 Alex Rybakov - Louis Wessels
00:00 Juan Varillas - Juan Carlos Prado Angelo
00:00 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix
00:00 Kitchener Rangers - Guelph Storm
00:00 Victoriaville Tigres - Chicoutimi Sagueneens
00:00 Grand Rapids Gold - Salt Lake City Stars
00:00 Boston - Ottawa
00:00 Detroit - Columbus
00:00 New Jersey - Pittsburgh
00:00 Philadelphia - Toronto
00:00 Rangers - Winnipeg
00:00 Portuguesa - Metropolitanos
00:00 Jamaica (W) - Guyana (W)
00:00 Brave - Savannah Clovers
00:00 Forward Madison - Duluth
00:00 Vermont Green - Lexington
00:00 Blumenau (W) - Unimed Campinas (W)
00:05 Cancun - Tepatitlan de Morelos
00:10 Jaguares de Cordoba - Atletico Cali
00:10 Comunicaciones - Fenix Pilar