22:30 Jurij Rodionov - Otto Virtanen
22:30 Aidan Mayo - Roberto Cid Subervi
22:30 Canterbury Kings - Northern Districts
22:30 Central Stags - Auckland Aces
22:30 Wellington Firebirds - Otago Volts
22:30 Gimnasia Mendoza - Atlanta
22:30 Sampaio (W) - Catanduva (W)
22:30 SESC RJ (W) - Bluvolei (W)
22:40 Terence Atmane - Mikhail Kukushkin
22:45 Nueva Chicago - Defensores Unidos
22:50 Hernando Jose Escurra Isnardi - Genaro Alberto Olivieri
22:55 Jakub Mensik - Luca Nardi
23:00 Cavalier - Portmore United
23:00 Terence Atmane - Constant Lestienne
23:00 Zachary Svajda - Diego Schwartzman
23:00 Def. Sporting - Cordon
23:00 Cavalier - Portmore United
23:05 Houston - Washington
23:30 Arthur Rinderknech - Blaise Bicknell
23:30 Fluminense (W) - Brasilia Volei (W)
23:45 Juan Bautista Torres - Rubin Statham
00:00 Indiana - Cleveland
00:00 Copa Libertadores Draw
00:00 Juan Pablo Ficovich - Emiliano Aguilera Guerrero
00:00 Nicolas Zanellato - Wilson Leite
00:00 Victoriaville Tigres - Chicoutimi Sagueneens
00:00 Tigres - Llaneros
00:00 Cleveland Monsters - Wilkes-Barre/Scranton
00:00 Orlando Solar Bears - Florida Everblades
00:00 Obras Sanitarias (W) - Juventud Ameghino (W)
00:00 Atletico de San Luis (W) - Atlas (W)
00:00 Necaxa (W) - Leon (W)
00:00 Puebla (W) - Mazatlan (W)
00:00 Gremio - Corinthians
00:00 Gremio (Zh) - Corinthians (W)
00:30 Saint-Louis - Tulane
00:30 Boston - Detroit
00:30 Philadelphia - Miami
00:30 Democrata GV - CA Patrocinense
00:30 Univ de Concepcion - Magallanes
00:30 Venezuela U17 (W) - Peru U17 (W)
01:00 Chicago - Portland
01:00 Texas Legends - Motor City Cruise
01:00 Zarate - Platense
01:00 Nacional - Hebraica
01:00 Pinheiros (W) - Barueri (W)
01:00 WWE Raw
01:10 Geoffrey Blancaneaux - Matheus Pucinelli De Almeida
01:10 Ozan Baris - Murkel Alejandro Dellien Velasco
01:15 Union de Santa Fe - Central Cordoba
01:15 Penarol - Aguada
01:30 Arnett Gardens - Humble Lions
01:30 Alvaro Guillen Meza - Joao Fonseca
01:30 Calgary - Washington
01:30 Arnett Gardens - Humble Lions
01:45 Agropecuario - Ferro Carril Oeste
02:00 Utah - Minnesota
02:00 Marineros - Jaco
02:00 New Zealand (W) - England (W)
02:00 Pachuca (W) - Toluca (W)
02:05 Cincinnati - San Francisco
02:05 Leones - Atletico Huila
02:10 Utah Grizzlies - Norfolk
02:45 Andrea Collarini - Roman Andres Burruchaga
03:00 Golden State - New York
03:00 Sacramento - Memphis
03:00 Seattle Kraken - Buffalo
03:05 Rodrigo Pacheco Mendez - James Kent Trotter
03:30 LA Lakers - Atlanta
04:06 Queretaro (W) - Santos Laguna (W)
07:00 Karaganda (W) - Altay (W)
07:30 World Open
07:35 Russian Championship
09:00 Makhtaaral - SD Family
09:15 Seychelles - Malawi
09:30 Russian Championship
10:00 Manuel Guinard - Adrian Andreev
10:00 Stefano Travaglia - Clement Tabur
10:00 Zdenek Kolar - Riccardo Bonadio
10:00 Staryi Lutsk - Zaporizhia
10:30 MODUS Super Series
10:55 Angola - Mozambique
11:00 / - Stevens / Tsitsipas
11:00 / - Johnson / Martinez
11:00 Albert Ramos Vinolas - Carlos Taberner
11:00 Balaji / Begemann - Pellegrino / Goransson
11:00 Calvin Hemery - David Jorda Sanchis
11:00 Choinski / Yevseyev - Barranco Cosano / Llamas Ruiz
11:00 Cornea / Arribage - Qureshi / Vega Hernandez
11:00 Daniel Merida Aguilar - Andrea Pellegrino
11:00 Gastao Elias - Gregoire Barrere
11:00 Javier Barranco Cosano - Marco Trungelliti
11:00 Jesper De Jong - Nikiloz Basilashvili
11:00 Kadhe / Nedunchezhiyan - Manafov / Liutarevich
11:00 Nicola Kuhn - Bu Yunchaokete
11:00 Nicolas Alvarez Varona - Stefano Napolitano
11:00 Prashanth / Chandrasekar - Kaliyanda Poonacha / Bollipalli
11:00 Radu Albot - Marco Cecchinato
11:00 Rodriguez / Margaroli - Roca Batalla / Martos Gornes
11:00 Samuel Vincent Ruggeri - Lloyd Harris
11:00 Titouan Droguet - Stefano Napolitano
11:00 Tseng Chun-hsin - Ivan Gakhov
11:00 Ugo Blanchet - Alejandro-Moro Canas
11:00 Changwon Sakers - Anyang
11:00 Seoul Knights - Goyang Sono Skygunners
11:00 Orbi - Kavkasia
11:10 China Masters
11:30 Dennis Novak - Timofey Skatov
11:30 Mathys Erhard - Lukas Neumayer
11:30 Zsombor Piros - Daniel Michalski
12:00 Kyran - Aksu
12:00 Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pauian Pilots
12:00 Belye Medvedi - Omskiye Yastreby
12:30 Oleksii Krutykh - Jonas Forejtek
12:30 World Open
13:00 Arthur Gea - Enrico Dalla Valle
13:00 Nino Serdarusic - Matteo Martineau
13:00 Dynamo Moscow - SKA-Neftyanik
13:00 Cherkaski Mavpy - Kryvbas
13:00 Neftyanik (W) - Dynamo Novosibirsk (W)
13:25 South Africa - Saudi Arabia
14:00 Francesco Maestrelli - Sandro Kopp
14:00 Denmark (W) U-17 - Poland (W) U-17
14:00 North Macedonia (W) U-17 - Scotland (W) U-17
14:00 Tobol - Kaspiy-Aktau
14:00 Agidel (W) - Dinamo-Neva (W)
14:30 Jozef Kovalik - Evan Furness
14:30 Matej Dodig - Filip Misolic
14:55 Morocco - Tanzania
15:00 Cedevita Junior - Buducnost
15:00 Saryarka - Arlan Kokshetau
15:00 Metallurg Mg - Spartak M
15:00 Mamonty Yugry - Chaika
15:00 Rubin Tyumen - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Windward Islands (W) - Barbados (W)
15:00 Volta a Cataluna
15:00 UMMC Yekaterinburg (W) - Nadezhda (W)
15:00 Nilufer Belediyespor (W) - Besiktas (W)
15:45 Wheeling Nailers - Indy Fuel
16:00 ATP. Miami
16:00 Chak Lam Coleman Wong - Sumit Nagal
16:00 Jeffrey-John Wolf - Vit Kopriva
16:00 Pedro Martinez - Adam Walton
16:00 Thiago Seyboth - Hugo Grenier
16:00 Jebens / Frantzen - Basic / Fatic
16:00 Kutaisi - Iverioni
16:00 Kyiv-Basket - Dnipro
16:00 Samara (W) - MBA (W)
16:00 Sparta and K (W) - Dynamo Kursk (W)
16:00 Anna Blinkova (W) - Yue Yuan (W)
16:00 Daria Saville (W) - Shuai Zhang (W)
16:00 Peyton Stearns (W) - Wang Yafan (W)
16:00 Xinyu Wang (W) - Hailey Baptiste (W)
16:00 WTA. Miami